IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th October 2008, 18:56
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Браво, Шаро. Мамините синчета защо са мамини и кой в случая е Мама Това сте вие. Не харесвате мамини синчета, но като ви се родят синчета в 90% от случаите ги правите мамини. Тоест - тук поне 4 от пишещите жени ще постъпят така и после някое друго 20-25 годишно момиче ще се възмущава "не харесвам мамини синчета" - 20 години по-късно в този форум

И какво значи мамини синчета, хората са така устроени - човек не живее до 15 вкъщи и после кой как знае да се оправя, както е при повечето видове животни - когато навършат дадена възраст да се изнасят. И за 1 мъж кой може да е най-близкият човек, ако не майка му, без значение колко се влюби в дадена жена. Т'ва си е неразривна връзка и най-големия агресивен, напомпан и гаден здравеняк ще бъде мирен и спокоен пред майка си, което никой не оспорва, надявам се.

Толкова обърнахте внимание на тази част от темата, все едно 80% от мъжете тук (в България) са такива. Това исках да кажа и в пo-предишния си пост. И все едно пък 80% от жените са независими мадами, които сами си градят кариерата и сами се изхранват - стига глупости. И дори да твърдите, че в случая тук 5-10 жени са такива и не зависят от никой и се правят на мъжки момичета - кой ще убедите, че SLK-атата в София, които в 90% се карат от жени, са закупени със собствен труд, плод са на самостоятелността и волята на момичетата Вземете по-обширен кръг или както казах гледайте реално, ем джи, щото в случая разглеждате ограничен брой случаи. Така да се каже, преминавате от общото към частното Което си е чисто пристрастие и води до необективни мнения. Благодаря за вниманието, ем джи и се надявам някой ден и аз да погледна реално на нещата
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th October 2008, 19:15
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Абе човек влюби ли се,свиква с всичко
Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th October 2008, 19:28
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
много са.
Футболисти, мачовци, мутри, "гъзари", мъже които се мислят за много красиви (повечето от тях са много под средното ниво) , парадиращи с финансовото си състояние и смятащи че могат да имат всичко заради него;
луди чалга фенове, културисти (от типа на киро скалата )...мъже с ниско самочувствие които си го изкарват на жените...мъже на които им липсва артистичност и чувство за хумор, прекалени моралисти , комплексирани , нетолерантни типове зяпащи и свиркащи по улиците, злобни и агресивни мъже. Мъже които си мислят че жените искат да изглеждат добре само за да бъдат забелязани от тях.
Общо взето повечето мъже които се възприемат за "готини" в БГ.
the list goes on
Напълно съм съгласна, много точно казано... и при мен има продължение списъкът Към злобни, агресивни, неудачници, мамини синчета пък имам лично отношение, аз си знам защо
И в края на този черен списък и малко противоположно на заглавието на темата, искам да отбележа, че има доста момчета, които си струват и не попадат в тези категории . Жалко, че химията помежду ни липсва , но се гордея с тях и се радвам за себе си, че ги познавам.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th October 2008, 21:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Иванин, темата беше "Какви мъже не харесват жените " и ти взе да се вживяш и да се опитваш да ни промениш мнението или да доказваш обратното...Всеки има право на избор ти не можеш да харесаш мненито на всички жени
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th October 2008, 21:38
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Нещата, заради които 100% не бих обърнала внимание на мъж са: липса на възпитание, интелект или собствено мнение, ограничени разбирания за живота... и също са ми противни дебели и пушачи
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18th October 2008, 11:22
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Не харесвам мъже който са свикнали всичко да им е на готово тип ''домашен терорист'' т.е да разчитат само на мама и татко и да не пипват нищо.Също и тези които си мислят че за всичко са прави и не отстъпват за нищо,мъже които са вманиячени в външния си вид,лъжци,подмазвачи и бройкаджий!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th October 2008, 11:59
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

И аз не харесвам много неща в мъжете , но досега не съм срещнала такъв индивид,който да не притежава нито една от тези характеристики,които са изброени дотук
Аз ли нещо не съм наред ,но според мен перфектен,идеален,нереален , мъж - мечта не съществува ,поне ще има нещичко ,което да те дразни в него.
А ако случайно някоя се е "снабдила" с такъв качествен модел(без забележки) и завиждам
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18th October 2008, 12:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
И аз не харесвам много неща в мъжете , но досега не съм срещнала такъв индивид,който да не притежава нито една от тези характеристики,които са изброени дотук
Аз ли нещо не съм наред ,но според мен перфектен,идеален,нереален , мъж - мечта не съществува ,поне ще има нещичко ,което да те дразни в него.
А ако случайно някоя се е "снабдила" с такъв качествен модел(без забележки) и завиждам
Именно, това казвам и аз, но бях обявен като "нереално мислещ" Само че реалността е такава, понеже повечето жени тук описвате несъществуващи мъже.

Това е все едно - какви хора не харесвате - еми не харесвам хора, които лъжат, арогантни са, надменни, самовлюбени, егоисти, лоши, глупави, гледат само да те прецакат - еми то други хора нЕма Тук идеализирате една личност (в случая мъж), която няма как да съществува. И вярвам, че всяка една от вас си има мъж или приятел, така че не се изказвате обективно, тъй като няма как той/те да не притежават някое от тези "лоши", но човешки качества.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18th October 2008, 12:51
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Именно, това казвам и аз, но бях обявен като "нереално мислещ" Само че реалността е такава, понеже повечето жени тук описвате несъществуващи мъже.
Това е все едно - какви хора не харесвате - еми не харесвам хора, които лъжат, арогантни са, надменни, самовлюбени, егоисти, лоши, глупави, гледат само да те прецакат - еми то други хора нЕма Тук идеализирате една личност (в случая мъж), която няма как да съществува. И вярвам, че всяка една от вас си има мъж или приятел, така че не се изказвате обективно, тъй като няма как той/те да не притежават някое от тези "лоши", но човешки качества.
Ами именно де , да си дойдем на думата Няма перфектен мъж или жена.Всеки човек носи в себе си някои от тези ''лоши''черти в различни дози.Затова не вярвам да има и безгрешни хора.
Когато живееш с някой и го обичаш се примиряваш с недостатъците му,стига да са в рамките на нормалното и търпимото
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18th October 2008, 13:28
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Ами именно де , да си дойдем на думата Няма перфектен мъж или жена.Всеки човек носи в себе си някои от тези ''лоши''черти в различни дози.Затова не вярвам да има и безгрешни хора.
Когато живееш с някой и го обичаш се примиряваш с недостатъците му,стига да са в рамките на нормалното и търпимото
То това си е ясно по дифоут... дет се вика И като казвам, че не обичам да са злобни, агресивни, лицемери, завистници и мамини синчета има предвид мъже, на които това са им очебийни качества и до голяма степен са станали неразривна част от характера и начина на живот
То аз за себе си не мога да кажа, че не проявявам в определени случаи "лоши" черти. И съм убедена, че няма човек, който може да го отрече . Но все си мисля, че като кажеш не харесвам агресивен мъж става ясно, че той не я е проявил тази агресия само веднъж или два пъти, за да му лепнеш такъв етикет!
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквимъжеНЕхаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.