IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 18th October 2008, 20:02
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

По темата-няма точно определен тип май,които да не харесвам!Всеки си има своите недостатъци и предимства!Аз не съм перфектна,че да искам идеалното!Като чета,какви не харесвате вие,се чудя какви остават...?Колкото и страно(невъзможно) и най вече старомодно да звучи,вече не ми пука как изглежда мажа!Гледам да се забавлиявам и най вече да съм обичана
Отговори с цитат
  #102  
Стар 18th October 2008, 20:07
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
ахам или по-скоро докато не те удари по главата и недостатъците на съкровището не ти правят особено впечетление
може би си съвсем права,ше си покаже
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #103  
Стар 19th October 2008, 00:20
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

jolifille, ти сигурно не си даваш сметка, но с две думи каза най важното от четири страници "бля, бля" (да не обидя някой) - каквото и да правим, най важното е да се чувстваме обичани от човека до нас.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #104  
Стар 19th October 2008, 06:14
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Аз мисля, че е крайно време жените да почнат да обръщат повече внимание на външността на мъжете и да оставят другите критерии, при избора на мъж, на заден план. Защо ли? Ако се вземете с грозен мъж, вероятността и децата ви да са грозни е доста голяма, ето защо. Нали не искате да родите нещо такова:прилича на татко си?
Освен това, добрия външен вид, в повечето случай, е признак за добри гени и добро здраве. Примерно липсата на коса, което се смята от повечето хора за неестетично, може да е в резултат на хормонални проблеми или в следствие на някои заболявания. А какво да кажем за хората с наднормено тегло? Мисля, че няма нужда да ви давам още примери.
Затова оставете големината на портфейла, добрия и благ характер, наличието на собствено мнение и т.н. врели-некипели, а гледайте външността. Не бъдете егоисти и помислете за децата си. Те ще се чувстват по-щастливи, ако имат добра външност, а не голям портфейл. Многото пари няма да им оправят външността, докато добрата такава би могла да им донесе пари.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 19th October 2008, 06:53
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Аз мисля, че е крайно време жените да почнат да обръщат повече внимание на външността на мъжете и да оставят другите критерии, при избора на мъж, на заден план. Защо ли? Ако се вземете с грозен мъж, вероятността и децата ви да са грозни е доста голяма, ето защо. Нали не искате да родите нещо такова:прилича на татко си?
Освен това, добрия външен вид, в повечето случай, е признак за добри гени и добро здраве. Примерно липсата на коса, което се смята от повечето хора за неестетично, може да е в резултат на хормонални проблеми или в следствие на някои заболявания. А какво да кажем за хората с наднормено тегло? Мисля, че няма нужда да ви давам още примери.
Затова оставете големината на портфейла, добрия и благ характер, наличието на собствено мнение и т.н. врели-некипели, а гледайте външността. Не бъдете егоисти и помислете за децата си. Те ще се чувстват по-щастливи, ако имат добра външност, а не голям портфейл. Многото пари няма да им оправят външността, докато добрата такава би могла да им донесе пари.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 19th October 2008, 08:43
Аватара на mazster
mazster mazster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Пловдив
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Аз мисля, че е крайно време жените да почнат да обръщат повече внимание на външността на мъжете и да оставят другите критерии, при избора на мъж, на заден план. Защо ли? Ако се вземете с грозен мъж, вероятността и децата ви да са грозни е доста голяма, ето защо. Нали не искате да родите нещо такова:прилича на татко си?
Освен това, добрия външен вид, в повечето случай, е признак за добри гени и добро здраве. Примерно липсата на коса, което се смята от повечето хора за неестетично, може да е в резултат на хормонални проблеми или в следствие на някои заболявания. А какво да кажем за хората с наднормено тегло? Мисля, че няма нужда да ви давам още примери.
Затова оставете големината на портфейла, добрия и благ характер, наличието на собствено мнение и т.н. врели-некипели, а гледайте външността. Не бъдете егоисти и помислете за децата си. Те ще се чувстват по-щастливи, ако имат добра външност, а не голям портфейл. Многото пари няма да им оправят външността, докато добрата такава би могла да им донесе пари.
Защо ли не подкрепям това мнение Мисля,че няма да съм само аз
Отговори с цитат
  #107  
Стар 19th October 2008, 09:25
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Аз търся човек, с който да живея... Защо трябва да ме интересуват някакви деца? Не всички жени искат деца
Отговори с цитат
  #108  
Стар 19th October 2008, 09:40
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Аз мисля, че е крайно време жените да почнат да обръщат повече внимание на външността на мъжете и да оставят другите критерии, при избора на мъж, на заден план. Защо ли? Ако се вземете с грозен мъж, вероятността и децата ви да са грозни е доста голяма, ето защо. Нали не искате да родите нещо такова:прилича на татко си?
Освен това, добрия външен вид, в повечето случай, е признак за добри гени и добро здраве. Примерно липсата на коса, което се смята от повечето хора за неестетично, може да е в резултат на хормонални проблеми или в следствие на някои заболявания. А какво да кажем за хората с наднормено тегло? Мисля, че няма нужда да ви давам още примери.
Затова оставете големината на портфейла, добрия и благ характер, наличието на собствено мнение и т.н. врели-некипели, а гледайте външността. Не бъдете егоисти и помислете за децата си. Те ще се чувстват по-щастливи, ако имат добра външност, а не голям портфейл. Многото пари няма да им оправят външността, докато добрата такава би могла да им донесе пари.
Мисля обаче ,че подобно изказване е направо нелепо,или си много малък и не си виждал много деца на нормални родители или просто пишеш за да си ветрееш клавиатурата,това което си показъл на снимката е недъг,а не красота и не би следвало да се подиграваш по този начин
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #109  
Стар 19th October 2008, 10:01
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Не знам защо тук се стигна до твърдението, че няма мъже и жени, които да не притежават никое от отрицателните качества, които не ни харесват.
Изброила съм отрицателните качества, които не обичам, на 3-та страница и мога да твърдя, че познавам страшно много хора, които не ги притежават.
Мъжът ми преди време се оказа, че е доста привързан към парите, но вече успешно се бори с този си недостатък. И много други мъже познавам, които, ако държат на вас могат да се преборят с недостатъците си, стига да са интелигентни. Защото при един сериозен разговор с вас могат да разберат грешката си.
Виж, мързелът е невъзможно да се изкорени...
Мъжете, с които съм била в по-сериозни отношения, не притежават нито едно от тези отрицателни качества, това не означава, че са били идеални, но поне дефектите, които считам за непростими, не са им били присъщи.
Всъщност има много хора, които според мен, са чудесни.
Ако някоя жена си затваря очите пред неща, които не може да толерира, рано или късно връзката ще се разпадне, а в това време няма дори и да е забелязала тези мъже, които заслужават внимание. За тези жени мисля, че не се самоуважават достатъчно.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 19th October 2008, 10:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Ако някоя жена си затваря очите пред неща, които не може да толерира, рано или късно връзката ще се разпадне, а в това време няма дори и да е забелязала тези мъже, които заслужават внимание. За тези жени мисля, че не се самоуважават достатъчно.
Понякога трябва да се прави компромис с някои неща, които не са непоправими, но костват време и желание... Когато е намесено и дете/деца - нещата още повече се променят... Това по повод на неуважаващите себе си жени...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквимъжеНЕхаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.