IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 21st October 2008, 20:06
ioankapk ioankapk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Pernik
Мнения: 20
По подразбиране

ПРИВЕТ И от мен....е какво да ви кажа знам какво е чуството да се чустваш в дрехите си като подарени ,но ето вече 1 месецсъм на диетата -не съм се мерила-усещам разлика но тя е малка,дрехите ми са със съвсем малко по-широки отпреди .
Дали проблема е че имаммпроблеми с мензиса и сега пия разни хапчета,или в колата ,степчетата Правя си почти всеки ден режимни десерти но не се тъпча с много ядене....-ами за яйцатараз знам че може колкото си искаш-до 5 на ден?така ли е....[/list][/list][/b]
Отговори с цитат
  #762  
Стар 21st October 2008, 20:07
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Nedaneda123.сподели рецептата за хляба от овесени трици,ще ти бъда много благодарна,защощо ще мога да разнообразя закуската си,която напоследък е доста еднообразна.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 21st October 2008, 20:31
IVA80 IVA80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 9
По подразбиране

genomania и niki3011 ,много ви благодаря за куража-действително ми дойде малко и смятам да продължа,защото съм наистина адски мотивирана
Сега едно въпросче за това парафиново масло-къде може да се намери, в пловдив питах в 1-2 аптеки , но го нямаха. И още за тези с проблемите с WC-то-то не действа ли слабително-аз поне така прочетох...Лично на мен за тази цел най много ми помага кафето с мляко сутрин / за да не кажа млякото с кафе/ горещо по-добре.
Отговори с цитат
  #764  
Стар 21st October 2008, 20:55
desip desip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Враца
Мнения: 16
По подразбиране И аз благодаря за куража

Здравейте момичета

и аз благодаря за куража. Удържам фронта, но трудно. Незнам защо ми е толкоз трудно. Може би, защото предпочитам въобще да не ям, отколкото да ям нещо, което не ми е вкусно. Но...започнах да си правя нещо като парфе с обезмаслено мляко, подсладител и желатин. Май това ми е основното ядене нищо че съм втора фаза. Толкова безвкусна не ми се е струвала краставицата. Май по-добре да съм само на ударна фаза, но знам, че не е редно.

Още веднъж благодаря за куража!!!
Отговори с цитат
  #765  
Стар 21st October 2008, 20:55
say_it say_it не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета помощ!Страшен проблем с 00.Зелен чай и разхлабителни не помагат.Трици ям всеки ден.Проблема е от 4 дни,много се притеснявам..Някой да го е имал това ? Приличам на балон ;(
Отговори с цитат
  #766  
Стар 21st October 2008, 21:29
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IVA80
[color=red]

Сега едно въпросче за това парафиново масло-къде може да се намери, в пловдив питах в 1-2 аптеки , но го нямаха.
това е течен парафин - аз си го купувам от аптеката която е на изхода на Мега Марина в Кършияка... но мисля че ако им кажеш течен парафин в повечето аптеки го имат, бърка ги това че му викаме парафиново масло.
успех!
Отговори с цитат
  #767  
Стар 21st October 2008, 21:31
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от say_it
Момичета помощ!Страшен проблем с 00.Зелен чай и разхлабителни не помагат.Трици ям всеки ден.Проблема е от 4 дни,много се притеснявам..Някой да го е имал това ? Приличам на балон ;(
и на теб препоръчвам течен парафин /парафиново олио/ към салатката или ако не ти е гадно може да изпиеш без нищо една лъжичка чаена от него.
друго което ми помага на мен е студено/от хладилника/ прясно мляко сутрин на гладно изпито на екс....
Отговори с цитат
  #768  
Стар 21st October 2008, 22:48
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

за проблема с 00
как се приема лененото семе,ето какво прочетох вчера,на някой може да му е полезно
Вътрешно: 1 лъжица счукано ленено семе се кисне в чаша вода 2 часа и след това се изпива. Една доза може да се приема по 2-3 пъти на ден, но не бива да се прекалява.
Друг вариант е да не счуквате семето, а да киснете зърната 2 часа в малко по-малко от половин литър вода и след това да пиете само водата. Това е в случаите, когато нямате проблеми с констипацията и го приемате като полезна добавка.
Приемайте лененото семе около един час преди ядене.
помага също чаша гореща вода на гладно сутрин
получих съобщение,че някой ми е писал на лични,но когато влязох да го прочета нямаче нищо....ако някой ми е писъл да пробва пак
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #769  
Стар 22nd October 2008, 07:55
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

NIKI3011 ето я рецептата за хляба: сложих 3 яйца и ги разбих, към тях добавих трици(овесени и пшеничени)- може би около 10-тина лъжици в съотношение 1:1 овесени и пшеничени.Добавих около 200-300гр. извара.Разбърках добре- то става много гъсто. Сложих около 1ч.л. сол.
После 1ч.л. сода я залях с малко оцет, за да не мирише хляба на сода и я сложих в 1 кофичка кисело мляко докато шупне и я сипах при сместа. После сложих около 1ч.л. цели кимиончета и чубрица, но това е по вкус. Кимионът ,обаче, много добре стои после, защото като се изпече и го схрускаш има много приятен аромат.Майка правеше едно време мързелива баница с кимион и се сетих от там.Този път имах и малко счукано ленено семе и го добавих и него, но то е по между другото.
Като разбъркаш всичкото това и става к7ато една много гъста каша -лепкава. Изсипваш го в йенска тавичка и го печеш в предварително загрята фурна, но не я отваряш в началото за да не се спадне хляба. След 15 минути фурната се намалява на оклоо 1680 градуса и по вида го виждаш кога е готово. Аз проверявам с клечка за зъби. Ако имаш от онези малките формички за печене на хлебчета сигурно ще стане още по-добре. За да нямаш проблеми с ваденето после би трябвало да го печеш върху хартия за печене, но аз нямах и пак стана.
Не съм много добра в обясдненията, но дано съм ти била полезна. Хляба не става много дебел, но все пак можеш да си режеш филики, особено като изстине- аз си го държа в хладилника. Добър апетит- пиши ако си го направила и дали ти е харесал!!!!
SAY_ITаз също имам проблеми с 00 и затова пия чай от сена, даже когато се налага си сварявам 2 пакетчета в 1 чаена чаша вода. Пия го вечер след ядене и до сутринта винаги ми е подействал. Ти опитай в нормална доза първо- 1 пакетче в 1 чаша вода да свариш. Може би ще ти подейства.На мен такива по-слаби неща не ми действат -нито семе нито трици нито кафе и мляко. От време на време пия по 2 бизелакса вечер, но от него доста ме боли корема. От сената също понякога, когато я пия по-концентрирана. Но то е само докато се разтовариш. Псле - не. Успех и лек ден!
Отговори с цитат
  #770  
Стар 22nd October 2008, 09:16
IVA80 IVA80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 9
По подразбиране

tirra, благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.