IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th October 2008, 22:00
sonny sonny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 4
По подразбиране Креатин+...

Здравейте!Тренирам от година някъде само чисто на 17 съм 180 74кг прочетох много за креатина в темите в този форум решил съм твърдо да си взема но се чудя с какво да го смеся с глутамин или протеин...въпроса ми е можете ли да ми кажете как да пия креатина по точно и в какви дози също така и евентуално за протеина комбиниран с креатин..Мерси предварително!

П.С ако ми препоръчате и някои препарат за да направя по голям прасец перфектно направо
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th October 2008, 10:31
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

А препарат за ляв бицепс не искаш ли

Креатина се пие първо 5 дни по 15 до 20 грама (в твоя случай по-добре 15), разпределени на 3 приема по 5 грама през равни интервали, така зареждаш тялото. След това пиеш или 2.5 преди и след, или 5 грама след. Разликата е, че на теория дозата преди тренировката може да достави някаква сила, но на практика както се досещаш - едва ли. Пий си 5 грама след тренировка, за да поддържаш нивото му след зареждане.

Няма значение с какво го смесваш, гледай да го пиеш с нещо сладко, да има въглехидрати, най-добре с мед след тренировка. Дали ще вкараш глутамин все тая, креатинът ще си работи. Дали ще вкараш протеин - пак все тая, просто е по-добре за организма след тренировка да му доставиш по-бързо хранителни вещества. Много протеини по начало имат креатин и глутамин в тях, но само на вносните вярвай.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2008, 17:19
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Креатин+...

Цитирай:
Първоначално написано от sonny
Здравейте!Тренирам от година някъде само чисто на 17 съм 180 74кг прочетох много за креатина в темите в този форум решил съм твърдо да си взема но се чудя с какво да го смеся с глутамин или протеин...въпроса ми е можете ли да ми кажете как да пия креатина по точно и в какви дози също така и евентуално за протеина комбиниран с креатин..Мерси предварително!

П.С ако ми препоръчате и някои препарат за да направя по голям прасец перфектно направо
Колегата по -горе ти е обяснил как да пиеш креатина , по-добре ще е да го смесиш с протеин +глутамин може да добавиш и таурин
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Креатин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:35.