IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 4th November 2008, 20:24
_pobeda_ _pobeda_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 28
По подразбиране

По време на Ударния режим какво кисело мляко може да се яде? Аз днес си взех 0,1%. А също за каймата да ви питам, позволена е доколкото знам, но не съдържа ли доста мазнини и сол? Страх ме е да не съм си провалила диетата?
Отговори с цитат
  #942  
Стар 4th November 2008, 20:42
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте Дюканки.Отдавна не съм ви писала,но пък ви чета!Просто много работа ми се струпа за 1 месец и в момента карам на автопилот!Мери,моите поздрави!Ти направо уби коня,както казваме тук в Русе!Ако след тази фотосесия още има такива ,които се колебаят и имат съмнение дали режима действа,значи трябва да отидат на психиатър!Настя,като ти гледам новата снимка и ти не падаш по долу,не мога да те позная!След края на втора фаза и аз ще ви изпратя снимки.Достатъчно ми е сега,че хора които не са ме виждали отпреди режима се пулят и вайка,издават нечленоразделни звуци и ме обикалят като циркова мечка,невярващи на очите си! Всички ме питат с глад ли съм отслабнала,и като отговоря"Не,с ядене"се заливат от смях и ме мислят за умопобъркана! Налага се на дълго и широко да обяснявам за какво става въпрос!На всички нови искам да кажа Не се двоумете,смъква се лесно и приятно!Без да си тормозите организма.Без да погрознявате,и не провисват телеса!А сега малко отчет и за мен.Вчера на 3.11 навърших три месеца от началото на режима,и ето и рекапитулацията:В началото на 03.08 мерки талия-109/ханш-121/кг.-87.Днес съм талия-94,5/ханш-111,5/кг-74 ,за по лесно,смъкнала съм от талията 17,5 см.от ханша 11,5 см.и 13кг.остават ми още 11 кг,и тях ще ги хвърля без никакви угризения!СТРАХОТНО се чувствам,и имам най галемия стимул през живота си,да виждам как мерги и теглилки вървят надолу,а дрехите ти халтавеят постоянно .А най стимулира възхищението на околните!Напоследък се замислям че така мога да откарам цял живот.Е ,аз май много се разприказвах,пожелавам на всички успешно постигане на заветната цел и никакви съмнения и отказване!
Отговори с цитат
  #943  
Стар 4th November 2008, 22:53
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

аз съм нова но и аз ще се похваля.на диетата съм от 20.10и ударният ми етап беше 5 дни .смятах да го направя 10 както пишеше в книгата но започно да ми се повръща по всяко време на деня .беше ми много лошо и включих и зеленчуците.до днес 4 .11 съм минус 8 кг.( свалям бързо защото килограмите ми са много).страшно съм щаслива много се кефя обаче много ми е трудно с 00.днес си купих ленено семе смлях го и утре ще видя какво ще се получи.пожелавам успех на всички дюканки и най вече свалени килца.
Отговори с цитат
  #944  
Стар 4th November 2008, 23:29
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

dalila78
Отговори с цитат
  #945  
Стар 5th November 2008, 01:12
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

ле-ле... направо възхитително...
Аз останах без думи .................................................. ...............
.................................................. ..........................................
Отговори с цитат
  #946  
Стар 5th November 2008, 07:56
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

merry, това просто не е истина прилича на онези реклами от тиви шоповете. ефекта е зашеметителен, сърдечни поздрави за това изглеждаш невероятно и си моя стимол
ако има и други Дюканки с подобни албуми, побликувайте ги да ви се порадваме мако
Отговори с цитат
  #947  
Стар 5th November 2008, 09:00
kankeika kankeika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 3
По подразбиране ...

здравейте момичета вчера ми беше 5 -ия ден от ударният режим,а не сам свалила нито грам.като чета при вас не е така...аз съм висока 158 см. и в момента тежа 64 кг.искам да сваля поне 10 кг.,но засега ми се струва невероиатно другият момент е,че съм в началото на МЦ-може ли в това да е проблема?днес мисля да започна смесеният режим,но не мога да прецения в какво съотношение да бъде.моля ви дайте ми съвет!!!пожелавам успешен и хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #948  
Стар 5th November 2008, 09:48
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утро и от мен .е то не е много утро ама като съм втора смяна си поспивам по да късничко.някой може ли да ми каже лененото семе да го ям като триците или пък се прави друго нещо
Отговори с цитат
  #949  
Стар 5th November 2008, 10:16
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Добро утро, Момичета кокичета,

Неданеда,благодаря, вече съм по-добре.
Мери, направо ме хвърли в оркестъра с твоите снимки. Искрени адмирации. И аз си мислех,че съм отслабнала, ама ти ме засрами. Браво. Пускам и аз едни снимки да ме видите какво чудо бях и сега какво съм. Само да подчертая На последната снимка ме има с цигара Но не съм пропушила, държах цигарата на фотографката Да си кажа аз Хайде гледайте и мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=304845
Отговори с цитат
  #950  
Стар 5th November 2008, 10:30
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

kankeika не се отказвай! уф ама и аз - Добре дошла!
та това е щото си в МЦ. не се тревожи. има и други случеи като твоя. Просто не си прочела цялата тема.
а за 10кг ти препоръчвам 5/5.
успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.