IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 8th November 2008, 13:51
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

ти от каде знаеш какав ми е тона...едно написано изречение може да бъде казано и разтълкувано по милиони начини...въпрос на мироглед,моментно емоционално състояние...влияе също така дори и либидото...мога да изреждам фактори до момента ,който нашата мила родина стане свободна страна т.е до безкрая....Свободата мила е въпрос на дух а твоят дух не е свободен повярвай ми щом намеси и правата на човека...
а като си направиш цици аз ще бъда първият гражданиан на републиката,който ще изрази свободно естетическите възгледи...парадоксалното в случая ще бъде,че те няма да са мои за да не бада пристарстна а на друг гражданин,който няма цици,но не е и виждал прясно направени такива...и тогава определението няма да е виме...
Отговори с цитат
  #782  
Стар 8th November 2008, 14:05
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

в тоя пост освен куп глупости , нямащи нищо общо с това,че ти директно каза,че аз нямам право на мнение, защото нямам цици, нищо друго не виждам.

нямам намерение да се хвърлям в безмислени спорове .

само ще ти кажа,че ще пиша мненията си по която тема сметна за добре и каквито и да са те, те са моите мнения и никой няма правото да ми каже,че не мога да ги напиша.

междудругото, когато аз си сложа цици, ще ме интересува само аз дали съм удовлетворена.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #783  
Стар 8th November 2008, 14:12
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

тъжно е,4е те си ме разбрала ...успех
Отговори с цитат
  #784  
Стар 8th November 2008, 14:13
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

т.е не си
Отговори с цитат
  #785  
Стар 8th November 2008, 14:27
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

напротив,много добре те рабрах. затова възникна и спора, който смятам,че вече свърши.
много ми е неприятно, когато тук има обиди и нападки, защото всички сме тук , за да си помагаме взаимно, а не да се обиждаме и да си избиваме комплексите.
успех и на теб.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 8th November 2008, 15:00
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране Здравейте

Момичета качих най накрая,нова снимка в албума ми .Та, сам почти 2 мес,след операцията
Отговори с цитат
  #787  
Стар 8th November 2008, 15:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

madeline, на лявата скосяването не се е оправило. Масажираш ли? На мен ми харесват. С времето ще стават все по-хубави като форма
Отговори с цитат
  #788  
Стар 8th November 2008, 15:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Мади, формата ти е страхотна и гърдите ти много ми харесват. те още отначало си бяха хубави.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #789  
Стар 8th November 2008, 15:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Съжалявам за всичко случило се с Никол!


Подкрепям я и честно ви казвам ако и аз съм разочарована от докторката си , не бих се поколебала да и срина реномето по всякакъв начин.

Но колкото и да ви обичкам всички мацки оперирани от Н.Георгиев...мнението ми съвпада с това на Никол...

Жалко че е един от най-прочутите пластични хирурзи, но и с голям брой оплаквания.

Жалко че Дорето , веднага след успешната реоперация забрави колко беше агресивна в мненията си по негов адрес след първата операция.

Жалко че забогатява на гърба и на парите на жени, които, убеждават съпрузи и роднини че такъв вид операция ще им вдигне самочуствието...а какво става след това???...Реоперации на негова сметка, които немогат да върнат тъгата от преживяното и укорите на близките, които още от началото са били против такъв вид корекция.

И моля момичета нека да не обиждаме и гоним всеки който има различно от всеобщото мнение!!!!!

Отговори с цитат
  #790  
Стар 8th November 2008, 16:01
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
ти от каде знаеш какав ми е тона...едно написано изречение може да бъде казано и разтълкувано по милиони начини...въпрос на мироглед,моментно емоционално състояние...влияе също така дори и либидото...мога да изреждам фактори до момента ,който нашата мила родина стане свободна страна т.е до безкрая....Свободата мила е въпрос на дух а твоят дух не е свободен повярвай ми щом намеси и правата на човека...
а като си направиш цици аз ще бъда първият гражданиан на републиката,който ще изрази свободно естетическите възгледи...парадоксалното в случая ще бъде,че те няма да са мои за да не бада пристарстна а на друг гражданин,който няма цици,но не е и виждал прясно направени такива...и тогава определението няма да е виме...
Определението ВИМЕ го даде Томи, А тя има силикон и така мисля спора ти с Теда да приключи
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:08.