IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th November 2008, 17:12
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
1. Не мисля да осъждам никой, затова че изпитвал удоволствие от нещо си... Това си е лично негов проблем. (Не съдим хора, които предизвикват войни или унищожават природата, сега сме се захванали да съдим някой, че изпитвал удоволствие)
2. А ако някой се е съмнявал досега, че хората лъжат, е време да го осъзнае Би му било от полза в бъдеще...
Много бъркаш и ще ти кажа защо. За всеки чертата на нармалното се тегли на определено ниво. Човек, който изпитва удоволствие от това да храни любимците си с нечий други е извратен психопад според мен. И това хич не е като да си хапваш пържола от прасе или телешки стек. Това прасе или теле не е било ничий домашен любимец. Ясно, е че змиите са хишници, и че се хранят та било то с мишки или каквото и да е. Но не е нормално да ги храниш с нечий любимци. А и съвсем нормално е да осъждаш някой,че изпитва удоволствие от такова извратено нещо- както осъждаш например педофилите и те изпитват удоволствие.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 17th November 2008, 17:14
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
1. Не мисля да осъждам никой, затова че изпитвал удоволствие от нещо си... Това си е лично негов проблем. (Не съдим хора, които предизвикват войни или унищожават природата, сега сме се захванали да съдим някой, че изпитвал удоволствие)
2. А ако някой се е съмнявал досега, че хората лъжат, е време да го осъзнае Би му било от полза в бъдеще...
Мъчно ми е за хора като теб

По-тъпи писания не бях чела през живота си...

Иванин поне говореше за кръговрата в природата...
А ти защитаваш някакъв пълен изверг който избива комплексите си като лъже хората че ще се грижи за домашните им животни а после с кеф ги убива и се фука че е дал безплатна храна на змиите си...
За това че хората лъжели и животни умирали и бла бла, ами...
някакси ако убият баба ти на улицата не мисля че ще приемаш нещата толкова леко...
ти си поредният пример за човечец който гледа само собствения си гъз.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 17th November 2008, 17:14
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
Не съдим хора, които предизвикват войни или унищожават природата
От къде знаеш, че не ги съдим М
Отговори с цитат
  #114  
Стар 17th November 2008, 17:17
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Май се повтаряме.. И според мен липсва логика в изказванията... Никой не е осъден, защото нещо му харесва, а защото го прави. Не мисля, че да си нахраниш домашните любимци е престъпление, и за мен е едно и също, дали човек ще убие животното, за да го даде на змията, или тя сама ще го направи, също и дали ще е плъх, прасе, пиле, коте... Те всички са живи същества и единствената разлика е в нашето отношение към тях.
Никой не харесва да бъде лъган, но не мисля, че има закон, по който да бъде осъден някой, затова че друг му се е доверил и му е дал животинчето си. Най-добре е да е мислил преди да се роди, като не може да го гледа или не познава някой, който да го иска... какво ще стане с него?!
*Законът не ги съди.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 17th November 2008, 17:21
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Добре, Дадано, би ли казал/а, че въпросният човек е невинен и нормален. Отговори ми с да или не, без да анализираш много понятията, просто каквото ти идва като отговор на прима виста.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th November 2008, 17:21
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Разбрахме вече мнението ти, повтаряш се, сега можеш да се разпишеш някъде другаде .
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th November 2008, 17:24
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4inthemorning
Добре, Дадано, би ли казал/а, че въпросният човек е невинен и нормален. Отговори ми с да или не, без да анализираш много понятията, просто каквото ти идва като отговор на прима виста.
Не мисля, че такива хора(невинни и нормални) съществуват
Просто мисля, че целият този шум си е чист егоизъм...
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th November 2008, 17:25
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
1. Не мисля да осъждам никой, затова че изпитвал удоволствие от нещо си... Това си е лично негов проблем. .
Ок значи да приема че ако някой дойде и избие семейството ти ти ще си кажеш "еми такъв ми бил късмета, човека изпитва удоволствие, няма да го съдя,ТОВА СИ Е ЛИЧНО НЕГОВ ПРОБЛЕМ"
Отговори с цитат
  #119  
Стар 17th November 2008, 17:28
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dadano
Цитирай:
Първоначално написано от 4inthemorning
Добре, Дадано, би ли казал/а, че въпросният човек е невинен и нормален. Отговори ми с да или не, без да анализираш много понятията, просто каквото ти идва като отговор на прима виста.
Не мисля, че такива хора(невинни и нормални) съществуват
Просто мисля, че целият този шум си е чист егоизъм...
Ако това е чист егоизъм , то ти си the egoism itself
Отговори с цитат
  #120  
Стар 17th November 2008, 18:08
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране ..

Спор няма този е за затвор ! може да му пускат от време на време някоя змия ако искат ... да усети какво е ! Щом живее в държава където тези животни не са за ядене значи не са и точка ,да ходи във Виетнам щом е привърженик на такъв род забавления но не мисля че го приемам тука да живее сред нас !за мене такъв човек е изрод и държата трябва да вземе някакво отношение по този род случки без право на оправдание да наказва и то сурово.Това си е мое мнение и никой и нищо не би го променило ...
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Петициясрещуизродахранещзмиитесикотетакученца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:32.