IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2771  
Стар 3rd December 2008, 19:39
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

suri,нищо не казваш-доволна ли си?харесва ли ти новото носле? с упойка ли ти махаха плаките?
  #2772  
Стар 3rd December 2008, 21:44
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Благодаря за пожеланията.Днес в два и нещо ме оперираха и сега скучая в леглото.Запознах се и с Цветомила,тя също е добре.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #2773  
Стар 3rd December 2008, 22:26
milavanila milavanila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Дани миличка, много се радвам, че всичко е минало добре
  #2774  
Стар 4th December 2008, 08:34
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danito:)
Благодаря за пожеланията.Днес в два и нещо ме оперираха и сега скучая в леглото.Запознах се и с Цветомила,тя също е добре.
дани,бързо и леко възстановяване ти желая!!!
  #2775  
Стар 4th December 2008, 11:42
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suri
днес ми махнаха гипса и той ми каза след 3 месеца на преглед при него в синомед. А в какво се състои прегледа не знам, предполагам, че ще е същото като на първия преглед при него.
Аз ходих на 7мия месец на конторлен преглед и общо взето ако си доволна от резултата, може и да не ходиш. Значи мен ме поогледа, аз му казах от какво не съм доволна - получих нещо като калциране от ляво, но той твърди че не било калциране а просто върха леко се е изкривил защото преградата оказвала натиск. Ще ви пусна скоро нови снимки да видите при мен как са нещата, но определено е калциране според мен. Аз исках да го питам дали може с местна упойка да се пилне, колко ще ми струва, но той не ми даде възможност да питам това защото според него не е такъв проблема. Това от мен. Не бях писала скоро, но ви чета от време на време. Честито на новите нослета
  #2776  
Стар 4th December 2008, 13:52
suri suri не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 79
По подразбиране

здравейте, да много съм доволна в момента е малко подуто, скоро ще пусна снимки. Честито на Данито и Цветомила, радвам се че сте добре и бързо възстановяване. Плаките ми махнаха с упойка и нищо не усетих, даже съм заспала и нищо не разбрах, като дойдох на себе си постоянно питах "кога ще ми ги махате?", а те се смееха защото всичко беше свършило вече. Благодаря на всички за подкрепата
  #2777  
Стар 4th December 2008, 15:33
tuty1 tuty1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: ПАЗАРДЖИК
Мнения: 75
По подразбиране

и аз да се похваля вече сам без плаки и гипс ,и много ама много си харесвам нослето ,макар да е подето все още.
Успех на всички които са минали скоро през това и на тези които им придстои.Скоро ще пусна снимки ,защото те са живото доказателство за отличната работа на доцента.
  #2778  
Стар 5th December 2008, 08:05
elieli elieli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Честито носле tuty1 ,кога ще ни покажеш снимчици?
  #2779  
Стар 5th December 2008, 09:10
Аватара на kimberli
kimberli kimberli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 66
По подразбиране

tuty1, много се радвам, че този път всичко е наред и резултата е такъв, какъвто го искаше Пожелавам ти новото носле да ти носи много щастие и усмивки.
__________________
Има ли желание, има и начин, няма ли желание, търсим оправдания!!!
  #2780  
Стар 5th December 2008, 09:37
tsvetomilla tsvetomilla не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте Ето ме и мен на линия. Както Данито е писала по-горе всичко мина много добре. Действително доц. Джамбазов и д-р Ходжев са големи професионалисти и са много внимателни. Коментар за резултата при мен ще мога да направя след 15 дни р когато ми махнат плаките и гипса. Сури, миличка ти да не си русичка и дребничка, защото видях едно момиче да си гледа нослето в огледарото долу на първия етаж и даже се зачудих дали не си ти Да стискаме палци на Дани днес и махат тапоните и я изписват.tuty1, радвам се, че и ти си добре. На всички с предстоящи операции искам да кажа, че няма нииииищо страшно.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:11.