IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th December 2008, 18:30
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да бе, просто това е лично към MILI Заради отношението и към темата. Като поработиш с хора с такава цел и почваш бързо да ги разбираш какви са.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th December 2008, 18:48
tsvetomilla tsvetomilla не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 68
По подразбиране

Аха. Аз щото се набрах малко
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th December 2008, 20:33
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Eвала на всички за отговорите! (Иванин мисля да си принтирам твоя специално и да го закача на видно място )
Вечер само протеини..а къде остават зеленчуците?
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th December 2008, 20:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

В хладилника на топло

Говорих в други теми за отношението ми към зеленчуците от пазара, затова не ги и слагам в последното хранене. Естествено, който може да си набави здрави и чисти зеленчуци, може да хапва, но при сваляне, както и с теб съм говорил, тях също бих ги ограничил във вечерята.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th December 2008, 21:32
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
единствените неща, които могат да се приемат вечер, са белтъците, няма изключения за нито 1 въглехидрат или мазнина. Тоест - ядете 1 пилешка пържола или 2-3 яйчни белтъка и това е
Ivanin, не го очаквах от теб.
Предложил си страхотно здравословна и пълноценна вечеря Или една пилешка пържола, или 2 - 3 яйчни белтъка. Дори не може и двете , а само едното Вечеря от 80 калории - прогресивно.

Предлагам обядът да е от 100, а за закуска можем да се отпуснем до 110. Списъкът на храните гарантира разнообразно хранене - пилешка пържола, белтък от яйце, пилешка пържола, белтък от яйце, пилешка пържола ...

След като се нахраните си сложете една лепенка на устата, да не би случайно някой въглехидрат, който си хвърчи във въздуха, да нахлуе в нея.

А че мозъкът се храни с въглехидрати - това нас не ни интересува, ние така и така не щем да мислим.

Ако беше още малко по - радикален, щеше да предложиш на отслабващите направо да се застрелят, за да се спасят от мъките си.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th December 2008, 21:41
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране


Пак говориш глупости и не гледаш по-далече от носа си. Първо, аз съм противника на 5-дневната протеинова диета, не някой друг, ехоо

Мозъкът ти няма да умре за 12 часа, най-много да свалиш някой-друг грам през това време, говоря само за отслабване.

Както и да е, не съм тук в качеството си на "обясняващ се", яж си клонки и тревички, ако имаш въпроси за нормална храна, може да питаш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th December 2008, 21:55
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

интересно ми е защо всички живеят със заблудата,че зеленчуцие и плодовете са диетични,картофите,бобенит е,ориза,бананите и още някой други подобни са изключително богати на калории и въглехидрати,особенно бананите които имат фруктоза(т.е плодова захар)...не сте ли се замисляли примерно,защо бебетата се захранват именно с плодови пюрета,за да качат по-бързо килограми.Хатред мислч ет ти малко преувеличаваш какви са тези 100 калроии на ядене,та това си е смешна работа,да речем на 5 ядения това са ти общо 500 калории за деня ти ще се разболееш от анорексия по този начин.....аз съм си смятал дневния разход на калории и той е околко 8 хиляди представи си аз с тези 500 калории какво ще направя с тялото си....Иванин е прав спрямо вечерята,ако хапваш по рано(поне 3-4 часа преди лягане),невиждам толкова голям проблем в избора на храна,защото имаш 3-4 часа за усвояване от метаболизма,докато ако ядеш по-късно и легнеш,метаболизма ти се забавя и разграждането на веществата е в пъти по-бавно за това е препоръчително ако огладнееш толква да хапнещ белтъци или пилешка пържола защото те са богати на белтъци,които се усвояват в пъти по бързо от богатите на въглехидрати храни,което просто ще рече,че за по-малко време ще се разгради и изпозлва за енергия по време на съня,а няма да се преобразува в мастни депа по-тялото ти
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th December 2008, 22:08
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flameon
не сте ли се замисляли примерно,защо бебетата се захранват именно с плодови пюрета,за да качат по-бързо килограми.
тц. защото е лесно усвоима храна и няма с какво да дъвче пържоли
престанете да си измисляте причини, които отричат веганското и вегетарианското хранене като удачни.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th December 2008, 22:09
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

flameon, точно това и аз твърдя - че 100 ккал на ядене е смешно
Да казваш, че схващането за диетичност на плодовете и зеленчуците е заблуда, е меко казано смешно.

Не мисля, че е нормално човек регулярно вечер да се храни само с протеини. И никой не може да ме убеди в противното
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th December 2008, 22:12
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Като стана дума за захранване на бебета ... фактът, че то включва най - вече плодове, зеленчуци , млечни и зърнени храни, е доста показателен. Не твърдя, че това е модел за хранене на възрастен човек, а просто, че те очевидно съдържат важни и незаменими за нормално функциониращия организъм субстанции.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксесправятевечернотохранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.