IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1841  
Стар 15th January 2009, 17:11
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ееееееееее Д.Петков... Знам го, но ми е далече вече.

Аз съм в Изток чак. Като се позатопли времето може и да се поразходя до там.
Бях го забравила съвсем - мерси, че ми напомни Борянка!
Отговори с цитат
  #1842  
Стар 15th January 2009, 17:13
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Ами аз освен, мила, Мила да взема да пратя едни приятно ухаещи колети към София Пък ти вече ще решиш дали ще си направиш Дюкански купон с рибка
Отговори с цитат
  #1843  
Стар 15th January 2009, 17:39
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Хахахахаха!

Като циганче ще висна пред колетното да го чакам, независимо колко е студено

И апетита ти се е пооправил и се включваш повече от веднъж на ден... Значи оздравяваш Настя - до ден два ще си като нова. Стискам палци и да проговориш (колкото и да се разочарова мъжката половинка
Отговори с цитат
  #1844  
Стар 15th January 2009, 17:53
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Ами какво няма, братко да се включвам повече от един път на ден като само форума ми остана. Тук поне може да се пише, не се налага да говоря. Иначе плаша хората Звукът е като спукана гайда А апетитът...при мен беше по-скоро лакомия, защото на този стомах и тези течове, които ги имах тези дни, това си е жив мазохизъм Ама Неда, добре го беше казала.По-скоро баба й, но има огромна доза истина....
Отговори с цитат
  #1845  
Стар 15th January 2009, 23:01
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

здравейте! аз съм все още новичка
значи искам да ви похваля! много е хубаво че си помагате и се надъхвате всички заедно,а както виждам има и невероятни резултати!
Аз бях на диетата на Дюкан от ноември (06.11.2008) до 23.12...и после като се почна..до сега си ям каквото ми падне ама ясичко без никакви ограничения..и бях свалила 12кг от които качих 5 обратно понеже съм чревоугодник много ме е яд на мен си..
И сега искам да си я започна от начало...този път без издънките (както коледни,новогодишни и следколедно-новогодишни) аи тази година съм абитуриентка и искам да съм хубава..та въпроса ми е според вас мога ли да сваля 15кг от сега до края на април(да почна захранващия режим) и да се пазя вече без глупсоти ако започна пак Дюкановата диета? мерси предварително
Отговори с цитат
  #1846  
Стар 15th January 2009, 23:09
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

да не си помислите че съм някаква луда все пак да си кажа аз съм на 18г. (тази година ставам на 19 ) висока съм 172см. и тежа 69-70 кг. проблема идва от това че съм с много лек и фин кокал и много зле изглеждам заради това.винаги съм казвала че ако бях с едър кокал нямаше да изглеждам толкова зле,но просто не ми отива..и искам да стана 55кг.иначе спортистка съм,занимавам се от (в събота стават) 13 години с тенис на корт..та токлкова з амен.моля ви даите съветче за въпроса ми по-горе,а аз от утре пак съм Дюканка
Отговори с цитат
  #1847  
Стар 15th January 2009, 23:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мелинда, добре дошла в групата
Предвид това, което казваш, че си с много лек кокал, сигурно е възможно да свалиш толкова- казвам го, защото и аз съм така и знам, че в такива случаи килата не са много показателни - вярвам, че ако ти на тези кила изглеждаш нормално, някой с нормални кости би изглеждал кльощаво например. Но имай предвид и факта, че както казваш ти, тренираш активно, което предполага развити мускули. А мускулите тежат. Повече от мазното. Започни си диетата, щом ти е мерак, пък за килата не мисли. Щом тренираш, организма ти сам ще сваля, докато и колкото му е възможно, от теб се иска само да си стриктна
Отговори с цитат
  #1848  
Стар 15th January 2009, 23:36
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте сладурки , аз съм 6 ден отново на ударен и кантара не показва нищичко колко време му трябва на тоз организъм за да се задействат пак нещата?трябва да сваля 6 кила и наистина да се захраня но наистина това е най трудното!
Отговори с цитат
  #1849  
Стар 15th January 2009, 23:39
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Леито, привет, ти се завърна отново при нас Битката и при мен продължава, засега никаква промяна в кантара,но аз не се отчайвам. Препрочитам си книгата за н-ти път и форума и вярвам,че нещата ще се случат. Само спокойствие и увереност Горе главата и влизай по-често
Отговори с цитат
  #1850  
Стар 15th January 2009, 23:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дидна
Борянката, първо - поздравления!!!
Относно канелата - дори я препоръчват за диети, понижава нивото на лошия холестерол. Всеки ден си слагам обилно количество в палачинката хем от тези съображения, хем защото я обичам. А нали и Дюкан препоръчва подправките. Аз не мога още да се похваля с минуси, още "избивам празниците".
Мислиш ли, че сутрин ако си слагаш кафе в канелата ще намали апетита за сладко щом регулира кръвната захар? Имат ли нещо общо? Поправете ме ако бъркам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.