IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1861  
Стар 16th January 2009, 14:07
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Тази година съм абитуриентка, затова реших, че е крайно време да се взема в ръце и да започна наново режима
Дано не си си купила рокля вече....
Ако си решила сериозно, да свалиш някое и друго килце ще имаш проблем с размера после.
Чувствах се длъжна да предупредя. Може пък Аз да съм единствената смотла дето го прави.

п.п.
Знам го от личен опит, направих тази глупост да си купя рокля и после да се вкарам във форма за бала....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1862  
Стар 16th January 2009, 14:17
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Е, защо пък да си смотла, Мили, сега виж какъв весел спомен имаш!!!
Отговори с цитат
  #1863  
Стар 16th January 2009, 14:21
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Весел спомен, а можех да бъда и красива
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1864  
Стар 16th January 2009, 14:43
pticasprujina pticasprujina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Аз имам един въпрос. Кой колко кафе пие дневно? И имате ли спомени в книгата някъде да е разисквано има ли граничение в кафето..
Доколкото си спомням - нямаше ограничение. И аз пия по много, само, че без мляко и без захар, компенсирам допълнително с вода, защото много се обезводнявам.
Отговори с цитат
  #1865  
Стар 16th January 2009, 16:27
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Ооо не съм си купила рокля (за разлика от някои мои съученички), това е последното нещо за което мисля в момента Хихи, нали знаете, ако имаш хубаво телце всяка дрешка ти стои добре!
Лирическо отклонение - края на работната/учебната седмица еее!!! Желая ви чудесна петъчна вечер
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1866  
Стар 16th January 2009, 17:08
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

много мило посрещане..Desir3,и аз съм абитуриентка тази година,спокойно и аз нямам рокля,нищо че 2 от моя клас вече и допълнителни коси си купиха и няколко от сега имат пробни никтопластики идиотиии (много съм се разлигавила)
да се надяваме че ще си постигнем целите..аз от неделя окончателно се слагам на Ударния режим на Дюкан (нарочно така реших) и моя броблем е че стигам до 1л.кола лайт което май не е много хубаво,а не пия никаква вода за кафето...като мина през старбъкс и си поръчвам нон фет капучино ( 0.5л) обожавам кафе ..и май се оливам и с него..та ще се самоизнасилвам да пия 1.5л. вода и макс 1 кафе от старбъкс..а за колата не знам какво да правя,защото само тя ми е сладкото и за подсладителите какво мислисте? понеже аз си слагам от тези,които са на таблетки.
Отговори с цитат
  #1867  
Стар 16th January 2009, 17:26
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Мелинда, нямай грижи с колата. По някога ми се случва да пия и по 2 л. на ден - не съм забелязала да ми се отразило на свалянето, но корема ми се подува и изглеждам като сомалийче
Обаче, за водата трябва да се напънеш и да пиеш по 1.5 л на ден - минимум. Иначе може да си докараш проблеми с бъбреците или чрният дроб и то точно преди бала...
Отговори с цитат
  #1868  
Стар 16th January 2009, 18:49
indecent indecent не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 3
По подразбиране :)

Здравейте ! Искам да ви попитам относно Захарина и подсладителите.. Те разрешени ли са.. и по - точно в какво количество на ден.. че май аз прекалявам с тях..
Отговори с цитат
  #1869  
Стар 16th January 2009, 18:53
Anna_8612 Anna_8612 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 14
По подразбиране

Мисля, че са разрешени.Иначе на самите опаковки май пише колко е допустимото количество на ден.
Отговори с цитат
  #1870  
Стар 16th January 2009, 18:54
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Миличка, нищо с което се прекалява не е хубаво! Мисля си обаче че имаш воля да ги ограничиш! Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:32.