IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1871  
Стар 16th January 2009, 19:19
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Mellinda и аз попринцип много обичам сладкото, не че ям в големи количества, но съм си направо ценителка на шоколада, тортичките, сладоледчетата.. Спирам До Тук!!! Въпреки че кока кола лайт е препоръчвана за заместител на сладкото аз избягвам да пия, защото както каза milamila_77 се подувам (мн неприятно, тежко усещане). Кафето също обичам мн подладено - с това се справям с някакви подладителчета на капсулки. Иначе като ям кисело мляко си слагам степче(доколкото знам е разрешено) вътре и става сладичко. А иначе ако много много много се нуждаеш от нещо такова ето ти рецепта
http://dukanskirecepti.wordpress.com...B%D0%B0%D0%B4/

Само че се препоръча чак за 3та фаза..до тогава употитост и търпение! И учене и фитнес!
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1872  
Стар 16th January 2009, 19:46
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Я сега аз да ви питам?

Като сложим на страна факта, че е е МНОГО солено, киселто зеле може ли да мине за режимно?Зачела съм се в едни рецепти за пълнени чушки, обаче все на сърмички ме избива...
Отговори с цитат
  #1873  
Стар 16th January 2009, 21:56
booo booo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Много мило посрещане , благодаря Да ви се нафукам - сбогувах се с 5 килца и съм на върха на щастието . И да ви попитам и аз пия много кафе , но си позволявам само по 1 или максимум 2 сухи сметанки ( редно ли е изобщо да я слагам ? ) и другото аз си права обезмаслено прясно мляко от 0,1 % , няколко подсладителя ( ма хапчета или прах ) и безкофеиново нес-кафе на зърна разджурквам го и става простоооо трепач и така изпивам 1 л млкяо .. много ли е или няма ограничения в обезмаслените млечни продукти мерси предварително .. Поздрави
Отговори с цитат
  #1874  
Стар 16th January 2009, 22:38
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

здарвейте, аз отдавна не съм с евключвала, но съм нещастна...защото вместо да свалям (съм на П дни) аз съм качила- подозирам,ч е от заъджането за 00 .. затова си купих течен парафин, обаче нищо не пише н аопаковката му- дали може да с епие? на фирма химакс фарма... нямаше друг в нашата аптека. утре ще търся друг....,Моля кажете ми аккъв , на коя фирма е най добър?

Отговори с цитат
  #1875  
Стар 16th January 2009, 22:51
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

течен парафин - по 1чаена лъжичка. но мисля че това беше на ден... или на салатка.. не помня.
Отговори с цитат
  #1876  
Стар 16th January 2009, 23:10
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
течен парафин - по 1чаена лъжичка. но мисля че това беше на ден... или на салатка.. не помня.
точно така! и на салатка може!
хмм,вече и аз трябва да се включа в тая тема,че нещо никак не съм във форма!Момичета,дами.... от утре започвам да нося фамилията Дюкан! няма начин.... не съм се качвала на кантара(имам фобия и не го правя от 8 год),но съм качила минимум 4кг,което за мен е много,не за друго,а защото от години не съм мърдала от предишните 50кг,а какво ми става сега - незнам...И понеже бях решила да се ограничавам с храната,уж няма да ям,уж това,уж - онова,обаче!! – Не става!!!!! Явно трябва да се хващам на някакъв режим.ИЗбрах този,понеже братовчедка ми миналата година смъкна 15кг и успя да ги задържи до ден днешен....
Е,успех на всички,да ви е сито на стомаха и благо на душата!
Отговори с цитат
  #1877  
Стар 16th January 2009, 23:10
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Привет

Значи Мила, киселото зеле освен,че е ужасно солено, мисля си,че е режимно. Поне в малки количества може да се яде, ако не те е страх да задържиш малко вода.
Относно сухата сметана - не мисля,че е препоръчителна, виж състава, мисля,че е изключително мазна. А има ограничение до 250 мл на прясното мляко. Като цяло ограничението на млечните е до килограм на ден. Толкова от мен
Отговори с цитат
  #1878  
Стар 16th January 2009, 23:27
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desir3
Mellinda и аз попринцип много обичам сладкото, не че ям в големи количества, но съм си направо ценителка на шоколада, тортичките, сладоледчетата.. Спирам До Тук!!! Въпреки че кока кола лайт е препоръчвана за заместител на сладкото аз избягвам да пия, защото както каза milamila_77 се подувам (мн неприятно, тежко усещане). Кафето също обичам мн подладено - с това се справям с някакви подладителчета на капсулки. Иначе като ям кисело мляко си слагам степче(доколкото знам е разрешено) вътре и става сладичко. А иначе ако много много много се нуждаеш от нещо такова ето ти рецепта
http://dukanskirecepti.wordpress.com...B%D0%B0%D0%B4/

Само че се препоръча чак за 3та фаза..до тогава употитост и търпение! И учене и фитнес!
Страхотна си,мила!благодаря ти много
при теб как върви?
milamila_77 , аз съм така ,но...пия си
а за водата наистина ми е проблем..аз много рядко ожаднявам..ще си наложа и да ме биете ако не го спазвам
Отговори с цитат
  #1879  
Стар 16th January 2009, 23:29
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мелинда, няма да те бием, но да ти кажа, че сама ще почнеш да пиеш водичка като видиш,че кантарът не мърда, той си отмъщава
Отговори с цитат
  #1880  
Стар 16th January 2009, 23:46
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране Пиши си ремайндър .....

Мелинда,
И аз имам проблем с водата и го разрешавам.....
като си пиша римайндъри.... по телефона, на компютъра да ми подскача - изобщо - навсякъде....

Оффтопик: Настя, това в подписа ти ... Верно ли? Баси, какъв изверг....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:32.