IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 13th September 2006, 14:11
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

В Монтана е 2 лв-1час + това после се ползва безплатно фитнес
Отговори с цитат
  #152  
Стар 14th September 2006, 19:33
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Наистина цените в по-малките градове са по-ниски. Тук в София стандартно цената на билета навсякъде е 4 лв. Заплатите просто са по-високи. Друг е въпроса дали покриват ценовия стандарт, който поставят заведенията, производителите и търговците. Но това все пак е спортен форум

На въпроса за "дебелите крака". Когато тренирате активно е неизбежно да се качи мускулна маса. Клетката на мускула обаче е 2 пъти по малка от тази на мазнините, за това, най-грубо казано - ако имате мазнини по бедрата, изразходите ги в аеробно упражнение и възстановите на тяхно място мускулна маса нормално е да се получи ефект на "отслабване и стягане", който да регистрирате по номера на дрехите си Ако сте слаба нормално е да е качите 1-2 кила мускулна маса предимно в краката. В крайна сметка целта е именно това да се изгради хармонична стегната мускулатура, а това не може да се получи без да се развият мускулите. Мускулатурата спира да расте, когато мускулите привикнат на натоварването и просто поддържат своето състояние. За това културистите увеличават тежеста, сменят упажненията и пр. - за да стресират мускулите и те да реагират с нарастване. Тренировката по тае-бо е еднотипна и ви води до едно конкретно натоварване което да ви поддържа в желаната от вас форма. За това bw мускулите страшно ви болят когато започнете да тренирате и болката отшумява с времето - мускулите привикват. Не се притеснявайте за това, че ще станете набити в краката, доста мъжки хормони ще трябва да изпиете преди да станете "мис Фитнес". Но ако целта ви е само да отслабнете - диета. Моето лично мнени е че слаба и отпусната (с неизразена мускулатура) жена не изглежда много по различно от дебела и отпусната такава. Красотата е във формата, а не в номера дрехи и цифрите на кантара. Стегнатите жени изглеждат здрави и жизнени и за това са красиви. Не мога да пренебрегна физическите дадености на всяка отделна жена - спорта не ви гарантира че ще изглеждате като манекенка, а само привлекателна. Значение има и самата тренировка - но това си е грижа на нас инструкторите
Апропо - моето мнение е, че не сте заплашени да направите баджаци като Бионсе А ако все пак не съм прав - Бионсе е много актуална ))
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #153  
Стар 15th September 2006, 08:18
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Paradizio, много ти благодаря Наистина ме успокои, че няма да стана като Бионсе
В интерес на истината не съм отпусната както го описваш, и на мен са ми много грозни слаби и отпуснати жени затова се старая да не стана така. Но от 1 година не съм тренирала нищо и съм загубила форма. Оказа се, че и преди съм тренирала Тае Бо Звучи глупаво, но в Германия ходих на спорт от университета, и му казваха просто Фитнес. Оказа се, че там Fitness е всичко, което те поддържа във форма, а на това в зала с уреди му казват Body Building Което в точен превод си е самата истина, де. Та така, нашия треньор ни показваше същите упражнения като Тае Бо тук
На темата за набитите крака - на тренировките сега има 2-3 момичета, които си личи, че нямат грам мазнина, а са точно като Бионсе Надявам се, че са пили хормони или там каквото, защото ще се гръмна ако стана така.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 15th September 2006, 11:21
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Спокойно няма да се гърмиш Ако толкова те е страх, все пак имай предвид, че винаги можеш да се върнеш там от където си тръгнала стига това да ти е целта. Повечето хора обаче се опитват да го предодвратят. Действай смело, няма да съжеляваш
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #155  
Стар 17th September 2006, 21:28
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И аз понякога си мисля че краката ми стават набити от многото тренировки, но това си е жива илюзия . А аз тренирам доста повярвай ми :P
Целта на аеробиката е да топиш мазнини и да оформиш (стегнеш) тялото. А така също трябва и да знаеш как точно да тренираш ... постигането на желаната форма е не само тренировки, но и правилно хранене.
И ако все пак прекалено много се притесняваш да не направиш набити крака, включи поне веднъж в седмицата в тренировачната си програма някакъв вид стречинг, йога ... незнам какви са възможностите на залата където ходиш. С упражнения от йога (силова) се издължават мускулите и по този начин се оформя страхотно тяло )
Отговори с цитат
  #156  
Стар 18th September 2006, 12:59
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Благодаря ви за обстойната информация Питах и треньора ми, той каза същото, което и вие Така че за сега няма да се паникьосвам и ще си тренирам. Обожавам това чувство след тренировка и душ - толкова ми е безгрижно, че и извънземен да влезе в стаята ще му каза да бега оттук
Тенкю вери мач ъгейн 8)
Отговори с цитат
  #157  
Стар 24th September 2006, 19:34
sweety_girl sweety_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 7
По подразбиране

МОЛЯ ВИ СЕ,КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ МОГА ДА ТРЕНИРАМ ТАЕ-БО В ШУМЕН!!!!!!!!!!!!!!!! ВЪВ 100 ФОРУМА ПУСНАХ ТЕМИ И НИКОЙ НЕ МИ ОТГОВАРЯ-МНОГО МИ СЕ ХОДИ!!!!!!!!!!!! PLS
__________________
For the world you are nobody,but for somebody you are the world
Отговори с цитат
  #158  
Стар 25th September 2006, 16:15
didip didip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 2
По подразбиране

sweety_girl, аз съм от Шумен и четох из някакъв форум ,че имало тае бо в Астра център-на пазара, но не знам до колко е вярно и как е там.
Аз много се кефя на тае бо, но имам две оперирани хернии и засега играя само 8мин. на Били Бланкс. Не смея да отида в някоя зала да играя, защото на скоро родих и много ме болят операциите. Ще видим дали ще се постегна и ако не ми създават проблем пустите хернии тръгвам.
Не съм специалист, но е много важна загрявката преди каквото и да е натоварване. Аз от аеробика получих херниите. Пазете се и спортувайте, радвайте се на здравото си тяло
Отговори с цитат
  #159  
Стар 26th September 2006, 13:12
veronik veronik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Малко тъп въпрос, но нали коремчето може да се стопи с тае бо? Аз си тренирам вкъщи с Били, потя се повече от обилно и после едва ходя, но се чувствам добре. Стегнато ми е тялото, но си имам коремче, което ме притеснява. Та дали ще го стопя с тае бо /естествено при упорити тренировки/? Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 27th September 2006, 10:35
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Корема е една от най-проблемните области. Тае-бо е комплексна аеробна тренировка, засяга всички части на тялото (желателно е с пропорционално натоварване) което ще рече, че на базата на общото намаляване на мазнините в тялото няма причина да не стопиш и коремчето. Разбира се след като това е проблемната ти област концентрирай се върху нея - вкарай повече упражнения за преса, тъй като тренираш сама няма с кого да се съобразяваш. Щом тренираш в къщи обаче, задължително недей да нападаш хладилника веднага след тренировка, яж най-рано 1-1,5 часа след тренировка. Веднага след тренировка може да изядеш един-два банана, пий вода, а също хубава напитка за възстановяване е Isoton - българско и евтино

А сега едно съобщение за всички, които евентуално биха проявили интерес - в момента водя тренировки в спортен център "Sport Depot". Сградата се намира в ж.к. Младост, срещу задния вход на кино "Арена"- Младост, зад Technopolis. Комплекса е нов, фитнеса е на вторият етаж:
http://www.sportbul.com/news.html

Тренировките ми са: Вторник 18.30; четвърък (подлежи на доотчняване - точна информация от следващата седмица, по всяка вероятност също 18.30); Неделя 15:00;
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:07.