IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1911  
Стар 19th January 2009, 09:58
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Мдаааааа - грипът атакува!

Nastiya, raru горе главите момичета. Тазгодишният грип е много гаден и с много кофти последици - пневмонии, бронхити Абе гадна работа.
Така чеееее, пазете си здравето, нарушавайте диетата ако трябва. По - важното е да оздравеете по - бързо, за да се върнете към нормалният си режим на храненене - не е ли така?

Пийте много тености и почивайте повече при възможност.
Между другото доматеният сок много помага - особено при температура и ако може да се вярва на надписите по кутиите е режимен (т.е.няма захар).
Аз съм на айрянчета, доматен сок и рибена супа от както съм се върнала от болницата - след 4 дена тотален глад стомахчето ми се е свило и твърдата храна не ми понася За 12 дни съм -4 кг надолу, което малко ме притеснява - много бързо свалям, страх ме е да не се повредя нещо... Офффф!
Отговори с цитат
  #1912  
Стар 19th January 2009, 11:15
koko6 koko6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, мацки!
Споко, и аз снощи оплесках нещата!
Ама то просто не се издържа! Пък незнам по - нататък! Снощи детето ядеше пържен боб, представете си "боб" и на него неиздържах! Кантара не е мръднал, но знам че прекалих! Започнап протеинов ден, но ще Ви споделя нещо. Братовчедка ми свали доста килограми, само с ударен. На принципа на Дюкан и Аткинс, може би би работила и схемата 5 дни протеини след това един свободен, но разбирасе без да претъпкваш и препиваш, просто да си позволиш това което ти се е искало през тези 5 дни. Самото ограничение а не глада те кара да нарушиш диетата. така че ако знаеш че имаш един свободен ден, бъдете сигурни че след време пожелание дори и в него сами ще се ограничавате. Завършила съм психология и смятам, че това е прав път, по отношение на психиката и волята. но несъм сигурна за здравето. Но ако до 5 дни протеини не са проблем и ако 2 галавечери в трети етап са позволени, то защо 5 дни П, 1 свободен, до достигане на теглото което искаме и след това 4 фаза, не може да бъде един добър диетичен режим.
Отговори с цитат
  #1913  
Стар 19th January 2009, 12:31
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Здравейте и от мен!
"Честито" и успех на новичките!
Аз глада за сладко го засищам с палачинката с подсладител и канела. Също и с Колата - лайта е много сладка. Но ... крайно време е да се похваля - влязох в един панталон от "доста слаб" период, всички ахкат и ихкат колко съм се "свършила", още едно кило съборих, просто голямо удоволствие! Ще помисля за снимки преди и след.
Отговори с цитат
  #1914  
Стар 19th January 2009, 12:45
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

пряко включване и от мен..аз съм на 1 чисто кафе и едно мляко с нес 3 яйца и едно кисело мляко..Туй то за днес (за сега) това ми е първи ден от ударния режим..смятам 10 дни да го направя и после да ги въртя 7/7 или 5/5 чудя се още..
Настя,все пак ти е било лошо и понякога имаш нужда от нещо друго..не се съди прекалено строго сигурна съм че ще влезеш в час
Отговори с цитат
  #1915  
Стар 19th January 2009, 13:34
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

здравей те момичета днес ми е втори ден от ударния период мисля че ще се справя храната не ми проблем но тази вода която трябва да пия много ме мъчи да си призная аз даже мода да кажа че изобщо не пия.НО почнах да се наливам и имам много голям напредък пия по 1л на ден и мисля че съм отслабнала с 1кг не чуствам глад и ми е много по леко на стомаха
Отговори с цитат
  #1916  
Стар 19th January 2009, 17:23
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Привет и от мен!
Nastiyа не смятам, че трябва да се притесняваш за режима сега, когато здравето ти е лабилно. Това не е снизхождение, а реален поглед върху нещата. Протеините не могат да набавят необходимите за организма витамини, нито дори зеленчуците, така че ако все пак ти е прекалено гузно да включиш плодове/дори за няколко дни/ трябва да пиеш стабилни витамини! Да се оправяте бързичко с raru
stela8019, спокойно в началото е по-трудно да свикнеш, ще влезеш в ритъм!
Mellinda и милена и саша полин браво на вас, продължавайтев същия дух!
Аз днес съм на малко пилешко + нещо като омлет от две яйца със сирене и чашка кисело мляко със степче
За сега чао и до скоро
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1917  
Стар 19th January 2009, 17:42
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Хелооуу и от мен! Днес съм къде-къде по-свежа,а и по-сита!Сутринта с кафенцето си хапнах и 1 кофичка кисело мляко с малко степче,към 11 хапнах 2 варени яйца, в 15ч. - извара с маалко горчица и 2 рулца от раци.за вечеря - ще пека пиле и ще хапна от него. Всъщност не намирам никаква промяна в кг.... но и вероятно влияе факта ,че съм в ПМС,и се чувствам толкова подута...
Отговори с цитат
  #1918  
Стар 19th January 2009, 17:48
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Уайт, нищо не си писала за водата но е много важно да пиеш по 2литра...
Иначе щом си пред МЦ затова не отчита кантара. На мен дори ми се е случвало да кача до 3кг от задържане на течности. Не се тревожи, когато ти дойде на третия ден най-късно ще видиш реалния резултат.
Доволна съм днес от менюто ти! Само с рулцата от раци внимавай - аз лично не ги харесвам, но мисля че Настя беше казала че някои съдържат доста нишесте, което не е режимно!
Отговори с цитат
  #1919  
Стар 19th January 2009, 18:25
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

здравейте, колко много сте писали и всички сте свалили! браво!

аз за 17 дни съм свалила 3,5кг ..май не е много добре като резултат? а имам да свалям още 13..!трявбаше ударния да го направя 7, не 5 дни,...
Murder_Doll, задължително трябва да ядеш трици, това е част от режима на дюкан, ако няма по откъде да си купиш поръчай си през някой онлайн магазин,,,,
досега не съм нарушавала режима (цели 17 дни) обаче довечера май ще ми се наложи... да изпия чаша вино (по много хубва повод!)..
ох, вече се чувствам гузна, а още не съм пила..така искам да си прекарам добре...ако ям нещо много малко , прмерно само домати (на пЗ дни съм) и чаша вино- ще компенсирам ли до някъде?
Отговори с цитат
  #1920  
Стар 19th January 2009, 18:37
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Тези снимки дето ги има в темата истински ли са?Как сте постигнали такива завидни резултати?Само с Пиер Дюкан?Направо ме навихте...
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:28.