IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1921  
Стар 19th January 2009, 19:20
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Яяяяяяяяя! Колко много постове има днес!

Много се радвам. Още повече, че има и нови момичета в редиците ни

white_snake поздравления - радвам се, че си по - добре. Не се приеснявай да си хапваш режимни храни - няма да ти навреди. Само да ми се оправи стомаха такова угощение ще си направя! С първо, второ и десерт

stela8019 ти не си първата от която чувам за комбинации между няколко хранителни режима. Вчера, докато се разкрасявах във фризьорският салон една жена сподели, че през дните на ПЗ си е правила зелева супа. Сигурно и спомняте една диета със зелева супа, с която за една седмица се свалят около 5 до 7 кг.
Мисля, че споделният от теб режим също би трябвало да работи и да дава резултати. Все пак в книгата на Дюкан има описан режим 2/0 през втора фаза, т.е. 2 дни на протеини и 5 нормално хранене.

Аз обаче, съм по - консервативно настроена и предпочитам да си карам по книгата - без модификации. И без това режимът не ми тежи, защото обичам и риба и мръвки

mousie, не е малък резултата за 2 седмици и малко. Не се тормози. А относно планираното нарушение ... какво да кажа Кажи едно наздраве по случай повода - какво толкова, само не прави грешката след чашата вино съвсем да се отпуснеш и да се нахвърлиш на сумата и нережимни неща. Аз много се притснявах от рожденните дни и раличните партита по НГ в офиса, но се оказа, че филетата, пастъмата и пилешките хапки винаги присъстват - истинско угощение!

Това от мен за сега!

И - ДА снимките са ИСТИНСКИ! Не е ли чудесно това?!!!
Отговори с цитат
  #1922  
Стар 19th January 2009, 20:45
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

направих си пилеко и две яйца поляти с кисело мляко,сега се чуствам чак като преяла вече свикнах и с вода пия по 2л на мен чак се гордея че пия вода
Отговори с цитат
  #1923  
Стар 19th January 2009, 23:13
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

аз ядох и риба и пия вода цял ден
Отговори с цитат
  #1924  
Стар 19th January 2009, 23:45
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Здравейте...
Аз като, че ли ще ... оживея... обаче развалих си ударния ден - реших, че поне зеленчуци ще трябва да ям, ако искам да си стъпя на краката. Тъпото е, че не мога да си взема болничен, защото имам някакви безумни срещи и утре ще подсмърчам там цял ден
Иначе да ви кажа - купих си къса пола - фук фук фук и рокля - по тялото за рождения ми ден... Ще покажа снимки от събитието после.
Резултатът засега е някъде към 7-8 кила, обаче до заветната цел остават още толкова.
Хубава и спокойна вечер ви пожелавам на всички
Отговори с цитат
  #1925  
Стар 20th January 2009, 08:00
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

АААА като ми се прияде само гледам сина си как си хапва направо ми призля но я заместих с кола лаит и мина номера излъгах се сама очеквах да се подам но уви успях а за сладко умирах
Отговори с цитат
  #1926  
Стар 20th January 2009, 10:02
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Има ли някоя дама,която да е започнала скоро,за да си правим компания? Щото като чета всички май отдавна сте на тази диета.Аз всъщност я започнах миналия май,но нещо не ми стигна волята и особено по празниците съм качила 2-3 килца.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #1927  
Стар 20th January 2009, 10:11
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

здравей аз я почнах от неделя дне ми се води трети ден за сега съм ок но аз от преди месец гладувах нямах никаква определена диета просто почти не ядях и свалих 10кг и корема ми свикна с глада на 4ден и се регистрирах тук в форума и реших да пробвам мога да кажа че много добре ми дейта тази диета.Предимно я карам на пържени яйца без мазнина поляти с малко мляко наблягам и на водата въпреки че сме скарани с нея лошото е че не закусвам като пия кафе
Отговори с цитат
  #1928  
Стар 20th January 2009, 10:42
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

О това е чудесно!Значи ти ще си ми будната съвест.За съжаление,когато реша да правя диета винаги имам нужда от някой мотивиран,който да ме стимулира и да ми служи за пример.Аз я спазвах много точно от миналия май и до лятото свалих 5 кг.Успях да ги задържа до към ноември.Но после... Е, аз започнах вчера,но ядох и салата.От днес съм само на протеини.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #1929  
Стар 20th January 2009, 11:33
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

да си призная аз родих преди 5месеца излязох от болницата 70кг и станах 74кг и мъжа ми нищо не казва освен добреси не се притеснявай и аз го послушах но като се гледам на снимките 50кг с къси поли лятото и се разочаровах от себеси сега на хладилника съм сложила такава снимка и като посегна да го отворя се отказвам и когато започнах да отслабвам още повече се стимулирах да стана като преди 50кг пробвай и ти може и при теб да дейста номера
Отговори с цитат
  #1930  
Стар 20th January 2009, 11:35
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

milamila_77, мерси!
позволих си 1 чаша вино и нищо повече!
даже не съм качила!
но сега съжалявам че не съм била стрикна, защото гузната ми съвест, ч е нарушавам диетата, ми отне почти цялото удоволствие от нарушението,
вече няма да нарушавам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.