IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1961  
Стар 21st January 2009, 22:28
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Мила,имаш и моята подкрепа! Здравето преди всичко!Както здравето,така и психиката! Няма нужда да се замоизмъчваш,да сънуваш кошмари итн... заради това!Мога да дам много примери със себе си,но не искам никого да плаша.Просто се пази и яж!!!
Отговори с цитат
  #1962  
Стар 21st January 2009, 23:40
koko6 koko6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Момичета здравейте! Аз отново започнах борбата след провал на 15 ден. Сега съм чиста протеинка. Малко не мога да преборя безсънието, но има скакво да се занимавам и през ноща. Дано този път не се прекърша, и то заради един боб.
Отговори с цитат
  #1963  
Стар 22nd January 2009, 08:38
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Стела, стискам ти палци. То е ясно че можеш да се справиш.... само си помисли какви по-трудни неща си превъзмогвала. Ако имате снимки от слаб период... много помага да е закачена някъде в "опасната зона" около печката, хладилника.... шегувам се.
Усмихнат ден на всички!

kukli4ka всичко може... тук не е някакъв затвор при строг режим. Бях рязка в един предишен пост , но това е за ваше добро. Който иска да се вслуша. Всеки прави личен избор.От една чаша вероятно няма да качиш кг, но ако се получи задържане... не се отчайвай и не казвай че и тоя режим като останалите не действа. Просто това ще е последствие от чашата вино. Трябва да удържиш фронта докато ти мине "наказанието" и започнеш отново да сваляш.
Отговори с цитат
  #1964  
Стар 22nd January 2009, 12:49
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте, прекрасни дюканки!

Много се радвам на успехите на всички и на упоритостта ви. Желая на всички много трайни резултати!!!!
Аз доста отдавна не съм писала, но ми се провалиха нещата и съм много объркана...

Имам един въпрос и ако вие можете да ми помогнете, ще съм много благодарна... Изкарах стриктно и 1 и 2 фаза (но много дълго време), почти свалих килограмите, които исках (не бяха много - към 5) и явно в 3-тата фаза нещо съм объркала и сега почти качих тези килограми...
Та, въпросът ми е дали ще има ефект, ако пак я почна отначало, защото Дюкан пишеше май, че не може да се кара много пъти този режим...

Хубав ден на всички и много минусчета!!!!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #1965  
Стар 22nd January 2009, 12:54
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

И аз се включвам
значи днес ми е четвърти ден и съм свалила 2,5 кг.
много съм доволна
искам да попитам..значи около 14.02. не мога да изпия 1 чаша вино? понеже с половинката ще празнуваме..
Отговори с цитат
  #1966  
Стар 22nd January 2009, 13:03
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мелинда, поздравления за резултатите. И с риск да прозвуча много грубо ще кажа...Хайде по дяволите да погледнеш една страница по-напред защо не може да се пие вино. Станахме като папагали да повтаряме едно и също. Рязка съм се и се извинявам,но...ако не си ти е някой друг...
Отговори с цитат
  #1967  
Стар 22nd January 2009, 14:20
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Кукличка, Мелинда, сигурна съм, че можете и без чаша вино- от толкова неща се лишихте, сега 1 чаша вино...Отпразнувайте с ново тяло и самочувствие! Т.е. кукличка, честито!
Много ми е лесно да го кажа, защото вино не близвам дори. Не мога да преценя толкова ли е голямо удоволствието, че да си струва. Ако е така, изживейте мига и продължавайте напред.
Аз вече се чувствам конфузно като всеки ми казва колко съм отслабнала, как съм го направила...ставам център на внимание, а това не ми е присъщо.
Тирра, от ветераните само теб не "познавам", имаш ли някъде снимки?
Отговори с цитат
  #1968  
Стар 22nd January 2009, 16:34
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nastiya
Мелинда, поздравления за резултатите. И с риск да прозвуча много грубо ще кажа...Хайде по дяволите да погледнеш една страница по-напред защо не може да се пие вино. Станахме като папагали да повтаряме едно и също. Рязка съм се и се извинявам,но...ако не си ти е някой друг...



съжалявам
Отговори с цитат
  #1969  
Стар 22nd January 2009, 18:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дидна
Тирра, от ветераните само теб не "познавам", имаш ли някъде снимки?
Защото не съм на режима...
Защото прецаках режима....
Затова мрънкам ... за да не ви сполети моето.
Отговори с цитат
  #1970  
Стар 22nd January 2009, 19:51
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

момичета,
какво от режимната храна би предизивикало обратния процес на "неходенето до 00(ох, как го обясних и аз ..)
днес ми е такъв ден...много странно, не съм нарушавала режима, само увеличих количеството храна , понеже постоянно ми се яде нещо сладко(МЦ все още) и гледам да отбия с парче пилешко или пушена риба, но са режимни! единсвеното е ,че от 5 дни всеки ден пия кола лайт...
направо не мога да се понасям с този МЦ, но поне удържам фронта и не ям нережимна храна...

а за питането за виното- аз наруших в понеделник с 1 чаша вино и много съжалявам-първо, заради гузната си съвест, заради което не получих удволетвроението и второ- на следвасщия ден ми беше много странно, като махмурлук(а аз по принцип обожавам хубаво вино и преди режима на дюкан си почти всяка вечер си пиех 2 чаши.),
наистина съжалявам...така че на 14.02 съм на вода....

което ме подсети... след като може кис.мляко ъс степче- може ли да с пием степче- да направя евтина имитация на натурален сок?

откъде да си взема линийка?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.