IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 24th January 2009, 17:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Деничка:, Miss_Murderer не иска да сваля, а да си създаде начин да се храни здравословно и да си поддържа фигурата. Тя трябва да се храни, просто иска здравословен начин на живот, което хич не е лесно. Ние много си я подкрепяме и менютата й стават все по-добри
Miss_Murderer: Продължавай все така!
Та.. да кажа здравейте и от мен. Ще ме карате да си прекарвам нет във фризьорския салон за да не изпускам споровете В крайна сметка пак се стигна до извода за златната среда. Подкрепям мнението на hatred /както винаги/, но също и на bibi, защото тя е права, че трябва да има разнообразно хранене. Може да се редуват кисело мляко или прясно с мюсли, кисело мляко с плодове или дори само плодове. Това според мен са доста добри закуски
Ето и моето меню за днес:
Закуска: Портокал
Обяд: Салата от 1 домат и 1/2 краставица + 2 ф. черен хляб на Мио Органик /очаквам съвети за него.. много е вкусен :girl_eat /
За вечеря ще си правя салата марула с домати и краставици + печено пилешко месо в плик със подправки :P
Това ще е моето меню, искам само да задам 1 въпрос. От близо 2 седмици пия Detralex, което е лекарство за лечение на заболявания на венозната система (отичане, умора, болки в краката), поради наследственост на разширени вени и като имате предвид, че съм фризьорка и стоя права горе долу по цял ден и просто това става невероятна комбинация. Та въпроса ми е дали това може да попречи по някакъв начин на отслабването, защото найстина съм останала с наблюдението, че нямам никакво раздвижване в теглото от както ги пия. Незнам какво да си мисля, а трябва да ги пия още 2 седмици Моля за съвети. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #872  
Стар 24th January 2009, 18:03
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Ами прибързала съм значи Но все пак темата е "Дневник на отслабващите",та реших,че всички сме на диета тук :P За поддръжка на тегло е добро менюто значи,но за сваляне на килца не
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #873  
Стар 24th January 2009, 18:17
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Така, тъй като ям и пиша и си изтрих целия пост. Сега ще кажа накратко какво бях писала. Яжте питателна закуска и се движете повече, за да се ускори метаболизма. Единственият сигурен начин за трайно отслабване е да имаме по-бърз метаболизъм. Мюслито според мен е много добра и диетична закуска особено за хора, които искат да си създадат трайни здравословни навици.

Сега да си напиша менюто:
закуска- мляко с мюсли, мляко с нес и ябълка
обяд- елда със сирене и кисело мляко
следобедна закуска- плодова салата от ябълка и грейпфрут и мляко (тъкмо тя беше причината да си изтрия подробния пост )
за вечеря- някаква салата с мляко и извара мисля
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #874  
Стар 24th January 2009, 18:23
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Engel, значи щом е лекарство против разширени вени, би трябвало да дренира и да няма отрицателен ефект върху отслабването. Я прочети какво има точно да ти кажа със сигурност. Прочети на листовката какъв му е механизма на действие, за да сме сигурни все пак . Все пак всеки човек е различен и може да има различни ефекти всяко лекарство.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #875  
Стар 24th January 2009, 18:59
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Правя едно последно уточнение и спирам наистина Някои хора са ме разбрали правилно, но други явно са чели между думите и вадят от контекста това което им е удобно.
Аз не съм против овесените ядки, напротив - обичам ги и смятам че са полезна и здравословна закуска, но с тях не бива да се прекалява когато сме на диета и особено ако нямаме много движение. Не съм за това да не се приемат, но смятам че да се закусва всеки ден с овесени ядки е прекалено. Аник е абсолютно права - описала е нещата доста изчерпателно Да не забравяме и още нещо - всеки трупа кг по различни причини. Не оспорвам факта че някои може да са отслабнали с всекидневен прием на овесени ядки ако по принцип си хапват по-обилно. Той и Ути обясняваше в една книга как е ядял по 10 кюфтета на ядене и после бил отслабнал като ги намалил на 3 - ами логично като е намалил приема. Но за мен за такива като мен които пълнеят не от количеството на храната а от качеството е немислимо да си хапваме овесени ядки всеки ден за закуска и да чакаме да слабеем - няма да стане - това е сигурно.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #876  
Стар 24th January 2009, 19:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

goldish: Това успях да намеря. Надявам се да помогне Благодаря!
Микронизирана и пречистена флавоноидна фракция.............500 mg.
Количество, съответстващо на :
Diosmin(90 %)...........................................'.... .............450 mg
Флавоноиди, представени като hesperidin ( 10 % )..................50 mg
Помощни вещества: натриев гликолат, микрокристална целулоза, желатин, магнезиев стеарат, талк, глицерол, хипромелоза, макрогол 6000, натриев лаурилсулфат, жълт железен оксид (Е 172), червен железен оксид (Е 172), титанов диоксид (Е 171).
Отговори с цитат
  #877  
Стар 24th January 2009, 19:24
Аватара на Руми_
Руми_ Руми_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Момичета за мюслито и овесените ядки разбрах,а какво ви е мнението за овесените трици?При свекърва ми се продават и аз все се двоумя дали да си купя за закуска?
Отговори с цитат
  #878  
Стар 24th January 2009, 19:41
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Имат ужасен вкус - точно трици На мен лично не ми харесват но пък - вкусове различни. Ако си решила да купуваш пробвай с някоя по-малка опаковка първо
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #879  
Стар 24th January 2009, 19:48
bubu_123 bubu_123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте! И аз да се разпиша за днес.
Закуска: филийка с лютеница, малко сиренце и парче пил.филе
Следобедна закуска: 1 ябълка
Обяд:филийка с лютеница, малко сиренце и кренвирш +айран
Следобедна закуска: портокал
А за вечеря мисля да хапна лещичка.
А искам да попитам. Вече си пия кафето с мляко и мед вместо сметана и захар. Кое е по-добро мед или захаринче?
Отговори с цитат
  #880  
Стар 24th January 2009, 19:57
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

bibi спокойно, аз питам-вие отговаряте-аз си правя изводите, всички много ми помогнахте, аз просто не бях никак наясно какво точно са овесените ядки като съдържание. Както казах ще продължавам да ги ям, но не всеки ден, благодаря за мненията ти.

Менюто ми за днес:
закуска: овесени ядки с прясно мляко, банан
обяд: 2 кюфтета на скара + 1 краставичка
следобяд: парче кашкавал и 1 ябълка
вечеря: супа+кисело мляко и 1 портокал
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.