IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2031  
Стар 26th January 2009, 10:14
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Тира,благодаря ти миличка! сега вече ги видях!
raru,изглеждаш чудесно - роклята и тези прекрасни сини очи!
Тирка,ще започна 3-та фаза ,само да се пооправя...
Отговори с цитат
  #2032  
Стар 26th January 2009, 10:57
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

добро утро!колко сте активни в понеделник сутрин!
този понеделник, как го помня- като началото на всяка диета:з"започвам от понеделник"... аз затова като започнах дюкан започнах от събота, за да е тотално различна от другите диети.
за яицата- се ограничават заради холестерола, иначе по принцип белтъците могат да се ядат в неограничено количество- Дюкан казва че са най чистите протеини в природата(аз затова започнах да се пробвам да правя омлет само от белтъци), а жълтиците са проблемни- захора с висок холестерол трябва да се ограничат до 3-4 в седмицата.

Уайт Снейк, уау , 50 кг, .....аз тежах толкова в 2 ри клас!
Браво на теб! Поздравления!

И аз се присъединявам към Тирра с пожеланието да се оправиш и да не забравиш за 3-тата фаза...
Отговори с цитат
  #2033  
Стар 26th January 2009, 11:03
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Точен отговор, заради холестерола не се прекалява с яйцата. Щото да не стане едно да оправим, пък друго да развалим. То и пиенето на вода е заради протеините, които е..... мамата на бъбреците. Затова е добре хора с бъбречни проблеми да се консултират с лекар преди да започнат тази диета.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2034  
Стар 26th January 2009, 11:22
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Привет, отново и от мен. На РАРУ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Страхотна си Аз пак съм в Дюкановите редици, че след боледуването и яденето на нережимни картофи, баници и прочие...Анатема!!! на всичко , смятам да се мятам и да си сваля последните килограми,че да почна 3та фаза накрая. Само не знам как ще е със зъбите, че Тира ме видя за какво става на въпрос. Всяка хапка е мъчение и се оказа,че наистина е от режима. Липсват ми някакви си минерали, та сега ще си ги пием допълнително. Стига съм ви отегчавала вече. Аз ви четях през цялото време докато се лекувах,но някак си ми се видя скверно да ям печени картофи и да ви надъхвам да си спазвате стриктно режима Не върви някак си.
Момичета имам въпрос, коя от вас беше имала белтъчна алергия? Как точно се прояви. Че сега като ходих на лекар (през ден) ми се оправиха отоците на гласните струни единствено само с антиалергенни лекарства. А вчера половинката ми забеляза обрив на гърба...Чудя се дали не е от режима...Все пак повече от 6 месеца съм на него...Кога ли минаха, уж само за 2 месеца беше, но изтерзания ми организъм се противи ли противи...
Ще ви мрънкам тук още дъъъъълго време Успешена и минусова седмица на всички
Отговори с цитат
  #2035  
Стар 26th January 2009, 11:46
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Уф... Настя... тези отоци дето ги разправяш.... не звучи добре... Не е ли по-добре да се оправиш напълно и тогава да се връщаш към диетата. Колко килограма ти остават до заветната цел? Сигурно не са чак толкова много, съдейки по снимките - така че ... няма да ти избягат.
Не знам... ти си преценяваш, ама като ти слушам описанията на болестите - не е нещо което трябва да подценяваш - хъх, за съжаление...

Аз да се оплача - майка ми... да вземе да изпрати 10 луканки и 5 буци със сирене... гарнирани с един огромен буркан царска трушия от най-любимата ми...
Боже, ей това се казва истинско изпитание сега....
Отговори с цитат
  #2036  
Стар 26th January 2009, 12:02
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Ами то при мен беше остър ларингит,който не можаха да разберат от къде е и накрая стреляха в тъмното с отоци на гласните струни...И ми изписаха противоалергенно - Зодак. Едно на ръка,че бяха сумати лекарства и вече съм като бабичка,но това е друга тема
А иначе съм си поставила една цел от 58 килограма, ама нещо не знам дали ще я догоня. Сега съм 68 на 173см и Тира казва,че много добре си изглеждам и да си влизам в 3та фаза,но аз нещо още не искам...Та ще си карам на Дюкан...Любопитно ми е само за обрива по гърба. Но не ме сърбят...Странна работа....
Отговори с цитат
  #2037  
Стар 26th January 2009, 12:04
Mellinda Mellinda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: На ръба
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mellinda
По подразбиране

защо вече цяла седмица съм на ударен режим и съм свалила 2кг ?отчайвам се много .. Дали не е защото ям пилешко,а на вега теста ми показа че организма ми се е преситил към него?
Моля ви дайте идея какво да правя..пия вода,само месо ям и кисело мляко и яйца
Отговори с цитат
  #2038  
Стар 26th January 2009, 12:30
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Мелинда, от какво се отчайваш? два кг за седмица е страхотно.
Ако имаш очаквания че всеки ден ще сваляш кг , то трябва да знаеш че не е така. При всеки е различно - но 4-5кг на месец е нормалното. Освен това - в ударния период се сваля до 6-я ден, а ти вече си направила седем, така че , мила, минавай към смесения етап. Тук трябва да те предупредя че във времето през което ядеш зеленчуци е възможно също да не сваляш - при повечето момичета е така( свалят само когато са на чисти протеини). Но не е задължително - аз свалях и по 1кг и когато ядях зеленчуци. Но, моля те , отърси се от всякакви очаквания . Чудесата са в това, че ядеш колкото си искаш от позволените храни, а в същото време слабееш.
Другото най-важно нещо което искам да ти кажа е да следиш повече мерките в сантиметри - там разликата винаги е много по-голяма.
Не се отчайвай. Продължавай напред!
А пък Настя..... ши яде шамари. Толкова добре изглежда, ама ... иска да си върне някаки кг от едно време.. Да сА стягаш момиче , че .....яхам метлата и ще видиш. Направи малко протеинови дни да си "изкараш" картофите и баниците и се хвърляй в терта фаза. Поне да си запазиш кг които си свалила досега. Пък след време живот и здраве, се гмурни пак в режима. Но дълго време си го лишавала от плодове и др полезни неща , така че направи една трета фаза да му се отблагодариш малко след тормоза с мръвките
Отговори с цитат
  #2039  
Стар 26th January 2009, 14:36
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Рару, страхотно изглеждаш, не мога да си представя, че си изглеждала другояче. От колко килограма стартира режима?
Всички сте млади, готини, не мога да ви се нарадвам!
А Ванката е най-свежия полъх! Добре дошъл и успех!
Момичета, не се отчайвайте, че не сваляте бързо. Аз за целия втори месец свалих 2 кг при супер строг режим и не се отказах. Резултатът е най-изразен по дрехите- влязох в дънки, които съм носила на 58-60 кг, а сега съм 64. В обиколки - свалих 7см от ханш, 12 см от талия, 3 см от бедра. Целта ми беше 60, но мисля да си поставя 58, каквато най се харесвам. Аз съм с бузи и трябва много да сваля за да е видимо отслабването от пръв поглед.
Много сте духовити напоследък, пишете по-често!
Отговори с цитат
  #2040  
Стар 26th January 2009, 15:34
Аватара на sssnejito
sssnejito sssnejito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте и от мен, мили Дюканки!
Аз също съм от несериозните и ми е нужна голяма подкрепа, за да успея. Започнах с режима преди 5 дни и засега не усещам глад за нищо.
Като гледам вие сте си станали едно голямо семейство и ми се иска да се присъединя към вас. Така имам стимул да чета и да се надъхвам, особено като гледам снимките ви.
Аз имам да свалям около 17кг, за да достигна теглото си от преди 2 години, но все не успявам.Незнам защо, но на 3-тата седмица се отказвам. Дано сега да издържа, защото наистина не издържам вече... Идва ми наистина да се гръмна, че нямам воля да издържа до края....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:06.