IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 27th January 2009, 16:04
nasi77 nasi77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: софия
Мнения: 12
По подразбиране

Аз също пия Коластра,давам и на децата си от нея.Пие се по 2 капсули на ден,като при разболяване се увеличава дозата.Също се използва и за хрема-като капки в нослето,капе се и в очите при възпаление.Няма опасност от предозиране защото е клетъчна храна.Аз мога да ви помогна да си я набавите защото съм търговски представител на фирмата.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 27th January 2009, 16:36
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Супер Nasi. Има ли някакви условия?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th January 2009, 12:37
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Рових цял ден из нета, дори се свързах с един дистрибутор, които си беше оставил скайпа за връзка. Навсякъде пише, че не се продава в аптечната мрежа, а само чрез дистрибуторите на Орифлейм и още едно не му запомних името. Сега не цената ме притеснява колкото идеята да купя котка в чувал. Да не е някакво менте? А и аз няма как да разбера като ми я донесат. Чувала съм какво ли не за тези лекарства, които се разпространяват по този начин. Дори листовка нямат.
С молба ако някоя от вас вече е купувала и е сигурна в източника да ми каже, за да мога и аз да си я купя.
Много благодаря предварително момичета
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th January 2009, 13:15
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мауз, за съжаление с дистрибутор от Бг на мога да ти помогна, но съм сигурна, че в бг мамата имаше някъде тема- разгледай там да се ориентираш от къде са поръчвали мацките
Отговори с цитат
  #65  
Стар 28th January 2009, 13:59
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Страхотна си. Винаги разчитам, че първа ще отговориш. Супер организирана си!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th January 2009, 08:45
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да ви се похваля - вчера си купих Колактив 3тм и започнах да го пия. Казват, че до една седмица ще усетя положителния ефект. Дали ще стане така..?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 29th January 2009, 10:23
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Чакаме да кажеш,мауз
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #68  
Стар 29th January 2009, 11:05
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Разбира, че ще кажа
Отговори с цитат
  #69  
Стар 29th January 2009, 11:32
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
По всяко време- това не е ваксина, че да има значение кога се бие Когато и да я пиеш, имунната система се стабилизира и вирусите нямат шанс
Вирусите винаги имат шанс, без значение какво пиеш Ти просто намаляваш шанса им, но за 1 организъм не е вредно да се разболее и да си създаде имунитет срещу даден вирус, затова хората сме оцелели. Не трябва организмът да се лишава от болести, от микроби и т.н. , защото в 1 момент няма да знае как да се защити Затова се казва, че ако сега имаме допир с някое племе от джунглите, с което никога не сме контактували, те ще измрат всичките, тъй като нямат имунитета.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #70  
Стар 29th January 2009, 11:49
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Вирусите винаги имат шанс, без значение какво пиеш Ти просто намаляваш шанса им, но за 1 организъм не е вредно да се разболее и да си създаде имунитет срещу даден вирус, затова хората сме оцелели. Не трябва организмът да се лишава от болести, от микроби и т.н. , защото в 1 момент няма да знае как да се защити ...
Не знам от къде стигаш до извода, че за организма е полезно едва ли не да боледува? Нали именно болестите през вековете са ни дарили с тази имунна система? Поне за мен е мой дълг да я засилвам защото както казах по-горе пипвам всеки вирус от Северна Африка, преди да е преплувал Средиземно море.
Идеята е да се съхраним и то не по трудния начен - чрез постоянно боледуване, а с превантивни мерки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.