IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 28th January 2009, 23:14
Аватара на katya_den
katya_den katya_den не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 84
По подразбиране

Благодаря ти за насърчението, hatred!!!
А що се отнася за двигателния режим /при мен е по-удачно да се нарече режим на седене или лежане/ - работя на 1 км. от местоживеенето!!! И това ако е движение...
Утре или вдругиден ще ходя до Данъчното. Разстоянието обикновенно го изминавам пеша /около 30 минути/. Жалкото е, че ми се "отваря парашута" средно два пъти месечно.
Пробвах да изкачвам стълби, но започна стягане в сърдечната област и повишаване на кръвно налягане. Хей, сладурчета, че аз съм на 45 годинки... Ама не се предавам. Имам се за млада
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 28th January 2009, 23:15
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

hatred при твоето изрядно меню аз изобщо незнам защо те притесняват плодовете, храниш се супер диетично (имам забележка само за тая отрова т.е. филийка хляб там на вечерята ама хайде да не издребнявам).

Аз в последните дни не се представям никак добре, но все пак то и лошите менюта трябва да се постват за да видите как НЕ се прави:

Днес:
Закуска: Няма
Обяд: Няколко парчета кашкавал и две сърмички
Вечеря: Пилешки дробчета на фурна с лук и печени чушки (поне вечерята беше в рамките на допустимото)
През останалото време много малко вода, 1 3 в 1 и 1 чай с мед.
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 28th January 2009, 23:59
smile* smile* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен! Искам да се включа и аз момичета, та ето какво е моето положение - 20год. , 160см, 49кг. Уж добре звучи, слабичка съм си в крака, ръце, но от 4-5 месеца взех доста да качвам на коремче ии взе да става грозничко. Не съм много по стриктните диети, но гледам уж добре да се храня, такаа че момичета очаквам коментари и съвети Днес : закуска /към 12.30/ - мюсли с мляко и 1 ябълка
към 4ч. печен пипер на фурна със заливка яйце и сирене, и 1 ябълка
вечеря - 7.30 - малко картофи на фурна с Маги фикс ии голяма салатка
Мисля че е горе долу добре, а и пия по 1-2 кафета с малко мляко.
А и имам малък проблем - тъй като ставам късничко, съответно и късно заспивам и към 11-12 вечерта винаги огладнявам .. някой път си правя супа Маги в чашка или ям ябълка но взе да ми омръзва.. Дайте съвет
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 29th January 2009, 00:13
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Katya_den,недей така! Това, че не си момиченце не означава, че не си млада. Във фитнеса, в който ходех имаше доста привлекателни и поддържани жени на твоята възраст. Освен това човек трябва да се грижи за себе си през целия си живот. Храни се здравословно и хич да не ти пука на колко години си!
new_lady, хлябът Местемахер е доста здравословен и не виждам защо 1/2 филийка на ден да е отрова.
harted, наистина сурова леблебия не съм виждала.
smile, добре дошла! Имам забележка заради картофките. По- нагоре ги обсъждахме- съдържат много въглехидрати и трябва да се избягват, особено вечер. Аз също си лягам към 12 вечер, дори и по- късно, затова вечерям към 21-21:30. Въпреки, че обикновено е лека вечерята, след това не огладнявам.
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 29th January 2009, 01:08
Аватара на katya_den
katya_den katya_den не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 84
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marie_claire
Katya_den,недей така! Това, че не си момиченце не означава, че не си млада. Във фитнеса, в който ходех имаше доста привлекателни и поддържани жени на твоята възраст. Освен това човек трябва да се грижи за себе си през целия си живот. Храни се здравословно и хич да не ти пука на колко години си!
[
Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 29th January 2009, 01:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katya_den
Благодаря ти за насърчението, hatred!!!
А що се отнася за двигателния режим /при мен е по-удачно да се нарече режим на седене или лежане/ - работя на 1 км. от местоживеенето!!! И това ако е движение...
Утре или вдругиден ще ходя до Данъчното. Разстоянието обикновенно го изминавам пеша /около 30 минути/. Жалкото е, че ми се "отваря парашута" средно два пъти месечно.
Пробвах да изкачвам стълби, но започна стягане в сърдечната област и повишаване на кръвно налягане. Хей, сладурчета, че аз съм на 45 годинки... Ама не се предавам. Имам се за млада
Кате, това е резултат именно от застоялия начин на живот И се оправя с движение, ако не става въпрос за някоя болест естествено, която не позволява кардио. Но е хубаво да намериш време и да направиш консултация с лекар, който да определи колко натоварване е безопасно и здравословно. АКо намериш време дори и само за половин час на ден, много скоро ще почувстваш осезателна разлика
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 29th January 2009, 08:19
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

new_lady, мерси

smile*, ако искаш да смъкнеш на коремче, изключи продуктите на Maggi - натъпкани са с натриев глутамат, а един от ефектите от него се изразява именно в подуване на корема и задържане на течности. При хората, чувствителни към тази "прекрасна" субстанция на хранителната промишленост, влиянието е осезаемо
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 29th January 2009, 10:35
Nirvana Nirvana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 30
По подразбиране

Здравейте момичетар

аз се включвам тази сутрин, за да се оплача от себе си
Вчера като се прибрах и като нагънах едни шоколадови бонбончета, сигурно съм изпапала 4-5. Толкова ме е яд на себе си, всеки ден се старая, не ям много и съм относително изрядна, обаче ей така един два пъти седмично ме стегне шапката и си хапна нещо сладичко. Незнам тия 5-6 килограма как да ги сваля, а така се трупкат на кръста
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 29th January 2009, 10:36
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Немога да се сдържа да не пиша Добро утро момичета
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 29th January 2009, 10:38
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nirvana
Здравейте момичетар

аз се включвам тази сутрин, за да се оплача от себе си
Вчера като се прибрах и като нагънах едни шоколадови бонбончета, сигурно съм изпапала 4-5. Толкова ме е яд на себе си, всеки ден се старая, не ям много и съм относително изрядна, обаче ей така един два пъти седмично ме стегне шапката и си хапна нещо сладичко. Незнам тия 5-6 килограма как да ги сваля, а така се трупкат на кръста
Според мен в началото на диетата трябва да залагаш на качеството, а не на количеството, защото колкото по-малко ядеш толкова по-голяма е вероятноста да изпадаш в такъв шок и да те напада "Въглехидратният глад" късно вечер. Пробвай така да видим, дали след 2 седмици няма да си свалила 2-3 кг. Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.