IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 29th January 2009, 10:52
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Добро утро, Engel.

Хубаво е пак да си тук

Как върви режимът ? Преодоля ли дупката ?
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 29th January 2009, 11:11
Nirvana Nirvana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 30
По подразбиране

Engel, благодаря
Аз обаче от години се старая да ям качествени храни, преди когато ядях чипсове и боклуци бях 53 кг , сега прегрешенията са ми шоколадът отвреме на време и някой и друг въглехидрат- картофи, ориз и спагети
както и да е, ще продължавам борбата, черпейки сили от вас
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 29th January 2009, 11:17
Аватара на Руми_
Руми_ Руми_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Привет и от мен.

Engel

Аз засега съм на препечана филийка и две кафета,дори и мляко не съм слагала
За обяд пилешка супа,но е с фиденце.

Marie_claire,знам че пилешката кожа съдържа мазнини,но просто се опитавам да разнообразявам.Онази вечр беше пуешко месо на скара,после скумрия на скара и тъй като почти нищо не остана в хладилника,се спрях на крилцата.За тази вер съм решила да пържа тиквички с кисело мляко,само се чудя да ги пържа ли или да ги сложа във фурната...Кажете вашето мнение.
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 29th January 2009, 11:20
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Руми_
За тази вер съм решила да пържа тиквички с кисело мляко,само се чудя да ги пържа ли или да ги сложа във фурната...Кажете вашето мнение.
Би било крайно неблагоразумно да ги изпържиш според мен

Направи ги на фурна или на тефлонов тиган ( скара ) без мазнина. Стават разкошни. После може да ги гарнираш със сосче от кисело мляко, чесън и копър с малко зехтин или нещо друго
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 29th January 2009, 11:25
Аватара на Руми_
Руми_ Руми_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Цитирай:
Първоначално написано от Руми_
За тази вер съм решила да пържа тиквички с кисело мляко,само се чудя да ги пържа ли или да ги сложа във фурната...Кажете вашето мнение.
Би било крайно неблагоразумно да ги изпържиш според мен

Направи ги на фурна или на тефлонов тиган ( скара ) без мазнина. Стават разкошни. После може да ги гарнираш със сосче от кисело мляко, чесън и копър с малко зехтин или нещо друго
Благодаря ти за отговора,ще ги направя на грил тигана,ако стане,ако не на обикновен.
Горкият ми мъж,яде всичко както аз го ям,но тъкмо и той да свали малко шкембето
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 29th January 2009, 11:35
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Добро утро, Engel.

Хубаво е пак да си тук

Как върви режимът ? Преодоля ли дупката ?
На тази дупка й викали ПМС Както и да е, за моят режим няма да говоря за сега искам да се почувствам готова. Може да си го записвам и после да го пейстна, когато се почувствам окей и започна да имам резултати. Спрях да пия хапчетата за кръвоносните съдове макар, че трябваше още 2 седмици да ги пия. Имам чувството, че найстина пробема ми идваше от тях. Както и да е. Стига за мен. Ще ръса само акъл тея дни
Руми_
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 29th January 2009, 12:05
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Engel аз ако знаеш какви изпълнения съм правила под влиянието на ПМС и то тук във форума, та твоите уединения нищо не са
Не се отказвай да даваш съвети,защото така лишаваш нас
Аз днес още не съм яла за това ще пиша пак по-късно.
Успешен ден на всички!!! ))))
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 29th January 2009, 12:10
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Engel радвам се че пак си тук
На мен като ми дойде и веднага олекнах с 1 кг. А преди това 10 дена кантара не мръдна. Туй природата е странна работа
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 29th January 2009, 15:00
Аватара на Sun_Shine
Sun_Shine Sun_Shine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Днес закусих пак с бъркани яйца и чай с малко мед и лимон, а и четвърт ябълка имаше. Чак сега успявам да хапна ориз с домати, а довечера ще съм на пилешка супичка. Пих едно бяло фрапе пак... много зачестиха кафетата тази седмица...
__________________
Живеят само влюбените, другите просто съществуват...
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 29th January 2009, 15:26
Аватара на katya_den
katya_den katya_den не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Пловдив
Мнения: 84
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от katya_den
Пробвах да изкачвам стълби, но започна стягане в сърдечната област и повишаване на кръвно налягане. Хей, сладурчета, че аз съм на 45 годинки... Ама не се предавам. Имам се за млада
Кате, това е резултат именно от застоялия начин на живот И се оправя с движение, ако не става въпрос за някоя болест естествено, която не позволява кардио. Но е хубаво да намериш време и да направиш консултация с лекар, който да определи колко натоварване е безопасно и здравословно. АКо намериш време дори и само за половин час на ден, много скоро ще почувстваш осезателна разлика
Направих консултация с кардиолог още през ноември миналата година. Каза ми, че според това, което показва кардиограмата и кръвното, което е измерила (120/80) всичко е наред - сърцето е здраво. Само дето в кабинета нямаше велоергометър, та да се направи кардиограма по време на физ.натоварване. Но ще търся лекар, който разполага с такъв (дори да не е по клинична пътека, а платен преглед).
Менюто ми за днес:
Закуска: Отново овесени ядки, трици, кисело мляко и канела (аз май щях да ги зарязвам...
Обяд кисело зеле с парче месо
За вечеря ще е салата с пил.филе
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:53.