IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 29th January 2009, 16:03
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Ето и моето меню за вчера:
закуска: грис с мляко
обяд: зелен фасул, филия хляб, 50 гр. сирене
следобяд: 1 портокал, кафе с мляко
вечеря: 2 яйца, филия хляб, 1 домат, 1 портокал
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 29th January 2009, 16:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, katya_den, на 45г.смятам да изглеждам зашеметяващо, да имам гадже с 10год.по-младо от мен и да се кефи да се показва с "кака" Повече да не съм прочела нищо за годините ти!!!
Според мен няма да имаш проблем да започнеш с леки физически натоварвания. Това, което мисля, че ще ти се отрази добре, е ХОДЕНЕ на пътека или кростренажор. Велото, както и тичането са по-натоварващи.
Ще видиш как с всеки следващ ден ще издържаш все по-дълго кардио и ще ти е по-леко.

Някой наскоро в тази тема беше питал за спорта. За мен отслабването без спорт не е красиво - тялото изхърбавява или пък хлътва на най-нежеланите места, лицето се изпива, а дупето, паласките и бедрата си отиват последни. Диетата трябва задължително да бъде съчетана със спорт и много вода!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 29th January 2009, 17:01
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, първо да се похваля- взех си и последния изпит и съм в почивка.
Сега съм много щастлива и съм готова да си продължа с диетичното хранене. Днес ми е ден на плодове. Малко да се пречистя
За движението съм абсолютно съгласна, че е страшно важно. Обаче аз никак не съм спортна личност. Някак непривично ми е да ида в зала. По-скоро бих се разхождала с часове. Опитвам се да правя гимнастика всеки ден, но..... Значи около половин час сутрин преди закуска по-скоро се разтягам и раздвижвам. Мисля да си сваля нещо за разтягане от интернет. Ако някой има подходящо, може да го сподели
Мисля, че всички се справяте много добре!!!
Сега като се постопли още и слънцето като започне да грее повечко, ще се усмихваме повече и режимите сами ще тръгнат.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 29th January 2009, 17:01
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Менюто ми за днес (доста по-добро от вчера):

Закуска: 2 парчета кашкавал, кисело мляко и 1 малка ябълка
Обяд: Вътрешността на 2 чушки пълнени с яйца, сирене и извара, няколко кисели краставички и 2 мандарини
След обяд: 1 мандарина
Вечеря: Предполагам пак 2 такива чушки и някакъв зеленчук за гарнитура
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 29th January 2009, 17:05
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

goldish 1. Честито за изпита и
2. ето един линк много често постван в този форум, но според мен има много полезни неща там. Разгледай папката Bodywork там има както много натоварващи така и по-леки програми, но няма програма в която да няма част за разтягане. А ако искаш само разтягане можеш да погледнеш в папката йога.

http://store4.data.bg/theadmin/Videos/
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 29th January 2009, 17:07
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, честит край на сесията

Явно много си приличаме - и аз не обичам търенировките в зала. Обичам разходките, но те не са особено ефективни. През летния сезон планинарството е страхотен вариант за раздвижване, но не и сега ...

Сериозно се замислям да се обзаведа с уреди вкъщи, но се опитвам да се информирам какви точно да бъдат. Доколкото проучих, пътечките гарантират най - добри резултати, но не мога да си позволя да дам 2000 лв. Търся алтернативи ....

Ако някой има идея какво е най - подходящо ...
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 29th January 2009, 17:11
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Hatred, имам едно въпросче към теб не си спомням в коя тема беше споменала , че си купила един уред за готвене от Технополис. Доволна ли си от него? и как точно се води
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 29th January 2009, 17:17
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

hatred и аз искам да си купя поне 1 уред за вкъщи ама те повечето са доста скъпи. Чак 2000 не има и по-евтини ама не мен пак са ми скъпи и едва ли има алтернативен вариант, освен ако си намериш нещо изгодно втора употреба (има много хора, които си купуват, осъзнават че не ги използват и ги продават), сестра ми така си купи уред за 200лв, който по магазините беше около 500.
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 29th January 2009, 17:38
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета има степери по 80лв. в Метро, велоергометъри по 250-300лв. Също може да си вземете и гирички. Аз си взех 2х1кг. за 10лв. на Sport Depo и са много хубави Може да правите 2 дена в седмицата вело и други 2 дни пилатес или йога.
А уреда на hatred е на Philips за готвене на пара, някъде в по-задните страници имаше линк. Струваше около 90-100лв. до колкото си спомянм, но има и алтернативен вариан - едно като цетка за кафе, но по-голямо, което се слага върху тенджера, която е пълна до половината с вода и така се правят зеленчуците на пара. Има го в магазините за домашни потреби и е доста по-евтино. Надявам се да съм помогнала :P
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 29th January 2009, 18:13
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:33.