IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 3rd February 2009, 12:30
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Деничка 4-5кг? О, боже.. тялото си е твое, но да ти кажа Анджелина Джоли повече ми харесваше като беше с 3-4кг. отгоре, а сега ми прилича на ходеща торба кокали. Но хайде нея няма да я виня, защото има 100 деца

Хех много добре си познавам тялото и съм го виждала в различни килограми Торба с кокали няма да стана,но секси,слаба и стегната каквато съм на 42-3 кг дай боже...и ще си обличам с кеф лятото дрешките и няма да се притеснявам от това как изглеждам И както Hatred беше казала скоро...всичко е до конструкцията на тялото
Иначе Engel не се отчайвай...бавно,но славно
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 3rd February 2009, 13:17
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте! Чета ви, подкрепям ви, но имам вирус на компа и ще го форматираме, така че малко може да отсъствам Иначе с Деничка и hatred ставаме 3 водолейки- интересно. Спирам до тук, че мн цикли тоя комп.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 3rd February 2009, 15:52
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Engel и аз се чудя какво става този път. Миналата година по това време на същия режим свалих за един месец 7кг (което даже е прекалено), а сега постоянно варирам и даже не мога да кажа колко съм свалила, но не са повече от 2-3. Незнам какво става, само се надявам да не ми писне като няма резултати.
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 3rd February 2009, 16:05
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

hatred аз съм за кростренажор на 100%...тренирала съм и на пътечка и на колело и на степер но кростренажора си е най-доброто според мен...а има и евтини варианти за по 300-350 лв в техномаркет (не е като 1200 на кетлер). Според мен ще си върши страхотна работа защото все пак ще се ползва в домашни условия а не във фитнес зала...
Иначе да се отчета за днес
Закуска - 2 мандарини
Обяд - Пържола от пилешко филе + салата домати
Сл.закуска - 1 банан
За вечеря ще хапна печено пилешко бутче + салата от цвекло моркови чесън и малко зехтин
2 кафета с мед и малко мляко съм пила до момента и това е
Вчера си купих си страхотно бельо за домашния фитнес Не могат да ми откажат изобщо - на мен ми идваше да си посегна като се премених
Вече съм почти 4 кг минус
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 3rd February 2009, 16:21
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
... но кростренажора си е най-доброто според мен...а има и евтини варианти за по 300-350 лв в техномаркет (не е като 1200 на кетлер). Според мен ще си върши страхотна работа защото все пак ще се ползва в домашни условия а не във фитнес зала.......
Тези на Кетлер за 1200 лв. също са за домашна употреба. Професионалните са много по-скъпи. Може и за oколo 800 лв. да се намери Кетлер.
Мой съвет е, ако нямаш възможност за качествен уред от такъв тип, по-добре са не си хвърляй парите за по-евтин и спортувай по друг начин. И аз се интересувах по темата и изчетох достатъчно мнения на изпатили си от подобна "изгодна" покупка, та затова...иначе и аз нямам излишни пари за харчене .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 3rd February 2009, 17:47
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Izabo:Благодаря за подробния отговор.
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 3rd February 2009, 22:10
punk_girl punk_girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 106
По подразбиране

Лелеее днеска по физическо играхме баскет страхотен начин за сваляне на килограми.Инак да се отчета с вечеря-3 запечени във фурна кюфтенца с доматен сок и една ябълка .Утре мисля да си направя някакъв дюкянски сладкиш предпологам ,че няма да навреди много .Да питам тези сладкиши за само за спазващите дюкянския режим или? Защото аз спазвам режима но ми се видяха вкусни пък и щом уж са диетични.
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 3rd February 2009, 22:16
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Деничка, ставам на 21 Пожелавам ти много хубаво изкарване на рождения ден и най - прекрасните и искрени пожелания от хората, които обичаш

Благодаря ви за информацията за фитнес - уредите. Въже имам, но имам и съседи на долния етаж и не са особено толерантни Мисля да си взема крос - тренажор. Тъй като не мога да си позволя нов и качествен, какво мислите за варианта втора употреба на добра марка ? Просто на последък се натрупаха много разходи, освен себе си издържам още двама души съвсем сама, а нямам търпение за уреда

Менюто ми за днес:
овесени ядки със стафиди, канела и прясно мляко
две ябълки и десет сурови бадема
протеин на прах
киви и портокал
120 гр. варено филе от сьомга и салата от зеле и моркови с половин филийка Мастермахер
кисело мляко с лъжичка овесени трици и ленено брашно
грейпфрут
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 3rd February 2009, 22:18
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

goldish, дано не отсъстваш за дълго
Вие нищо не споменавате за идеята за срещата ...
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 3rd February 2009, 23:54
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета.. взех найстина трудното решение да мина на плодоИЗмъчението Като имаш в предвид, че немога да гладувам ще е голямо изпитание за мен. Мисля да го правя максимум 10 дни, макар че и 1 ден да го направя ще е постижение за мен Пожелайте ми успех!!!
Ще хапвам плодове, ще си правя плодови шейкове с мляко /ангажирала съм една приятелка с пасатор /. Това е .. утре е денят. От това вече ако не ми се раздвижат килограмите, предполагам, че ще потърся лекарска помощ. Поздрави на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:56.