IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 4th February 2009, 18:27
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
! Крепи ме надеждата, че, на когото му е досадно и излишно, няма да чете !
Много си сладка! Безценна е информацията ти!
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 4th February 2009, 19:13
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Izabo, страшно важни неща, които си написала. Благодаря много, мила!!! Само да питам значи първите 3 седмици се яде основно бяло месо, плодове и зеленчуци- или нещо не съм разбрала

Ще изброя какво съм яла днес, защото никак не ми беше стуктурирано и през деня:
мляко с мюсли, мляко с нес
ябълка
малко риба на фурна
50гр или повече орехи
ябълка около 2 лъжици извара
плодова салата от една адски голяма ябълка и два портокала с кисело мляко
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 4th February 2009, 19:19
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Izabo благодаря и за ЛС и за изчерпателния пост тук.
Ето днешното ми меню:
Закуска: овсени ядки с мляко и канела (последното откраднато от hatred, толкова вкусно ми стана че взех да слагам канела на всичко )
Обяд: Зеле на фурна, 1 мандаринка
Следобедна закуска: 1 мандаринка и 1 ябълка
Малко преди вечеря: кисело мляко с нарязана вътре ябълка, мед и канела
Вечеря: салата от марули и сирене
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 4th February 2009, 20:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ох, каква лекция
Благодаря ти Izabo! Поста ти беше крайно поучителен
Аз да ви се похваля, че днес съм на 2 банана и 2 ябълки. Има една пилешка пържолка, която е предназначена за мен и се чудя дали да не я хапна, защото вече съм доста гладна. Със сигурност сега ще пия чай пък после ще го мисля, тъкмо ще изчакам и някой друг съвет :P
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 4th February 2009, 21:12
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

щом си си наумила да са плодови дни-не я яж. Аз като успея да се въздържа от нещо, което не е включено в предварителния ми план после изпитвам удовлетворение А и така се самодисциплинираш да правиш това, което предварително си решила.
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 4th February 2009, 22:26
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Engel, какъвто и режим на хранене да избереш, трябва да бъдеш постоянна, иначе няма да постигнеш резултат. Хапвай разнообразно, но мазните и калорични храни като кашкавал пане трябва да ги изключиш.
Ето моето меню за днес:
Закуска- 1 портокал
Обяд- 1/2 филийка Местемахер намазана с Philadelphia; 10 бр.брюкселско зеле и 2 броколки
Следобяд- 1 нар
Вечеря- 1/2 филийка Местемахер; 2 малки домата и стръкчета рукола

Да се похваля, че и аз си купих уред за готвене на пара. Много съм доволна. На него си приготвих зеленчуците за обяд, а на приятеля ми пък спагети за вечеря.
Днес се претеглих и резултатът за изминалата седмица е 1,5 кг по- малко. Този темп на отслабване ме устройва, дано само да не започна да свалям по- бавно от тук нататък.
И още нещо- намерих алтернатива на шоколада. Взех си няколко протеинови блокчета с шоколадова глазура. В случай, че много ми се прияде шоколад, ще си хапвам по малко, поне съдържат протеин.
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 5th February 2009, 09:46
punk_girl punk_girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 106
По подразбиране

Доро утро мацки аз днеска ще пропусна гимнастиката понеже имам ужасна мускална треска и викам днес да си почина но пък мисля да се разходя до няколко магазина да не бездействам съвсем хахх и днес съм освободена от училище. лДа ви се похваля кантарчето беше така добро и отчете още 1 минусче .
Закуска-1 Портокал с чаша зелен чай
Обяд-Супа топчета
Вечеря-2 сварени яйца ,полвин пържола и моркови.
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 5th February 2009, 10:11
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Izabo Пожелавам ти успех с режима
Дано не се окаже друго разочерование, както ти казваш...
И когато го приключиш пиши за резултата...........
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 5th February 2009, 10:14
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
.... Много си сладка! .....
Благодаря, ти също ! При мен е неизбежно..., от толкова изяден шоколад.., няма как !

goldish, през първите три седмици не бива да ядеш само млечни, яйца (днес смятам да наруша това правило ) и съдържащи глутен храни (ръж, пшеница, овес...., т.е. и пълнозърнест хляб не може), за да се провери дали организмът няма скрита алергична реакция към тези храни, изразяваща се в главоболие, стомашно неразположение, трупане на килограми. След 3-тата седмица се включват отново и, ако се появи отново някой от симптомите, е хубаво тези храни да се изключат напълно.
Иначе през цялото време си ядеш месо, плодове, зеленчуци, ядки, семена, бобови, студено пресован зехтин, маслини соя...

Вчера промених вечерята и бях на зелена самата и телешко, само че беше толкова жилаво, че не се ядеше... .

Менюто за днес:
малко киноа, половин ябълка и 1 с.л. ленено семе
ябълка с 10 бадема
2 яйца, домати, краставици и чушка за обяд
пак ябълка с бадеми
А за вечеря още от вчера съм мариновала херинга с лимонов сок, черен пипер, девесил, бахар и сол...да видим ще се яде ли довечера

punk_girl, честито минусче. Как искам и аз... .
marie_claire, темповете ти са супер, като се има предвид и колко малко тежиш, резултатите са повече от задоволителни .
Ще взема и аз да си купя уред за готвене на пара.... Много се чудих преди известно време, но се отказах.... Не е късно да си променя отново мнението. Вашите какви марки са?

Engel, остави за друг ден пържолата, щом си решила, че ще си на плодове за малко.

new_lady, има още .

MILI, благодаря ! Ти какво правиш в диети, само се чудя, като сме ти виждали снимките !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 5th February 2009, 10:51
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
MILI, благодаря ! Ти какво правиш в диети, само се чудя, като сме ти виждали снимките !
Еххх тези снимки са за заблуда
Ти как мислиш,защо съм що годе в прилична форма?! С плюскане не става, постоянен контрол Ако ставаше.... живота щеше да е прекрасен
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.