IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2381  
Стар 9th February 2009, 11:11
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

ivva е много права аз глдувах доста преди да се хвана на тази диета и резолтата кажи речи беше нулев а почнахме заедно с приятелка тя свали 3-4 кг а аз само 1кг.А да ви споделя преди ми беше много болен мозък ако хапна нещо което не трябва ходих да хем знаех каква бела ще си докарам но сега вече с тази дюканска диета сам много по добре виждам и резолтата си вече само дето много ме изкушава това сладко.А да питам мога ли да ям шоколадче за диабетици
Отговори с цитат
  #2382  
Стар 9th February 2009, 11:41
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

На мен като ми падне кръвната захар си похапвам по едно блокче без да е за диабетици.Аз ям черен шоколад Линдт и едно блокче на седмица си позволявам.Знам че не трябва ,но...
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2383  
Стар 9th February 2009, 11:50
милена и саша полин милена и саша полин не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: VARNA
Мнения: 12
По подразбиране

Абе да само по някога усещам просто как не мога без шоколад за това поне малко да си хапвам
Отговори с цитат
  #2384  
Стар 9th February 2009, 11:59
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Ами аз се старая да е само едно блокче за седмица.Понякога минавам и без него.Но четох,че е по добре шоколада да е черен, натурален.
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2385  
Стар 9th February 2009, 13:14
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sesil23
Здравейте на всички.
Радвам се за постигнатите ви резултати,но при мен нещо нещата не вървят.Явно килограмите ми за сваляне са доста малко,и за това става по-бавно.Няма да се отчайвам-продължавам напред.Утре мисля да започна 2-рият етап,но още не съм съвсем сигурна как ще редувам дните.Може би времето ще покаже,но се притеснявам,че щом на ударният режим смъкнах едва 1 кг,и то за цяла седмица,сега като почна и със зеленчуците, изобщо няма да свалям.Казвате,че през този период се задържа,което никак не ме обнадеждава.Искаше ми се до сега да смъкна поне 2-2,5 кг ,но...

Приятен ден ви желая
Сесил,аз също имам по-малко килограми за смъкване,при мен беше същото-ударният режим има няма - 1 кг,но сега да ти кажа като че ли нещата си идват на мястото мерих се вчера бях минус 3,след около 20 дни на режим.И въпреки че бях минала 5 дни на месо и зеленчуци,пак съм свалила някой грам
Така че номерът е да не се отказваме,аз съм малко на принципа тъп и упорит да ще видя докъде ще го докарам Продължавай да си хапваш,пък кантара го остави малко настрани за известно време
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #2386  
Стар 9th February 2009, 13:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

До: Момичетатат които немогат без сладко
има толкова рецепти за шоколад, кремчета , тортички, кексчета... правете си от тях и няма да ви се яде чак толкова сладко.
рецептите ги пуснах пак преди няколко поста , или на първа страница.
не е трудно. воля се иска. аз също немога без сладко. но всеки ден кисело млекце половин кофичка с малко степче е супер. отделно кремчета или степче, с вода и желатин... може да си го излапате цялото наведнъж!!!
айде стискайте и продължавайте напред.
Отговори с цитат
  #2387  
Стар 9th February 2009, 13:42
C.Bing C.Bing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте , отскоро се интересувам от този режим
и при проучванията видях разни коментари за
възможни световъртежи и състояние на хипокликемия .

Въпросът ми към вас е : имали ли сте подобни усложнения
и ако да какво сте предприели ?

Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #2388  
Стар 9th February 2009, 14:07
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Единственото усложнение или променя, която аз забелязвам е в месечния си цикъл - бави се с няколко дни и.... изобщо не ме боли вече корема.... Изобщо – в петък обаче съм на лекар, заради забавянето, защото ми го прави вече 2 месец и аз си изкарвам ъкъла
Това са промените като цяла при мен.
Отговори с цитат
  #2389  
Стар 9th February 2009, 14:58
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TEDDY_BEAR
Цитирай:
Първоначално написано от sesil23
Здравейте на всички.
Радвам се за постигнатите ви резултати,но при мен нещо нещата не вървят.Явно килограмите ми за сваляне са доста малко,и за това става по-бавно.Няма да се отчайвам-продължавам напред.Утре мисля да започна 2-рият етап,но още не съм съвсем сигурна как ще редувам дните.Може би времето ще покаже,но се притеснявам,че щом на ударният режим смъкнах едва 1 кг,и то за цяла седмица,сега като почна и със зеленчуците, изобщо няма да свалям.Казвате,че през този период се задържа,което никак не ме обнадеждава.Искаше ми се до сега да смъкна поне 2-2,5 кг ,но...

Приятен ден ви желая
Сесил,аз също имам по-малко килограми за смъкване,при мен беше същото-ударният режим има няма - 1 кг,но сега да ти кажа като че ли нещата си идват на мястото мерих се вчера бях минус 3,след около 20 дни на режим.И въпреки че бях минала 5 дни на месо и зеленчуци,пак съм свалила някой грам
Така че номерът е да не се отказваме,аз съм малко на принципа тъп и упорит да ще видя докъде ще го докарам Продължавай да си хапваш,пък кантара го остави малко настрани за известно време
Мерси много за подкрепата
Аз кантара така или иначе съм го оставила на страна,докато не се видя в огледалото и не се харесам
Днес ми е 1-ви ден от смесеният режим.Изкарах 7 дневен чисто птотеинов.Сега може би ще редувам 5/5
Отговори с цитат
  #2390  
Стар 9th February 2009, 15:03
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Относно страничните ефекти-имам постоянен световъртеж,но това е, защото по принцип съм си с доста ниско кръвно Просто като усетя,че се замайвам си спретвам едно нес кафенце и всичко е ок
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.