IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2471  
Стар 12th February 2009, 16:15
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

здравейте момичета, аз вече съм в очакване на срещата с тира и настя, които идват в пловдив, отдавна искам да си направим дюканска среща ама няма мераклии, ако има някой от пловдив да се чувства поканен и да се свърже с мен като ми се обадят за 14.02
Отговори с цитат
  #2472  
Стар 12th February 2009, 16:42
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marry
здравейте момичета, аз вече съм в очакване на срещата с тира и настя, които идват в пловдив, отдавна искам да си направим дюканска среща ама няма мераклии, ако има някой от пловдив да се чувства поканен и да се свърже с мен като ми се обадят за 14.02
Кажете повече за тази среща моля.... Имам позната... тя се притеснява да пише тук... във форума... но иска да се срещне с вас.... Моля ти се Мери... напиши ми там някакви контакти на лични... за да и предам... Благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #2473  
Стар 12th February 2009, 16:49
iorry iorry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Искам да попитам дали спортувате, докато сте в ударната фаза.?Като под спорт имам предвид фитнес.Чула съм че в тази фаза не е препоръчително да се спортува.
__________________
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/26907.gif[/img][/link]
Отговори с цитат
  #2474  
Стар 12th February 2009, 16:59
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Рару, бях си купила преди година един гел, може и да е Дева- зелен на цвят, в зелена тубичка. Лулу и ти сте мноого прави - упоритост и постоянство се иска. Аз се намазах 3 дни поред и това беше в общи линии. После на 2-3 дни ако се сетя веднъж... Ясно ми е, че така е безсмислено. Всяко нещо го започвам с ентусиазъм, с желание, а после го зарязвам. Добре, че с режима не се случи това! Аз съм споделяла с вас , че бях изненадана от себе си.
Отговори с цитат
  #2475  
Стар 12th February 2009, 17:08
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Ех.... пустия му мързел...
Аз знаеш ли как го преборвам... днес нали ми е тръгнало на тайни... та да си споделя аз всичките... хахаха
Първо за режима... имам една тетрадка... , когато много ми се прияде.... или се чувствам изкушена да направя нещо - да си сипя чаша вино, да запаля цигара..... ...... и вадя тетрадката и почвам да пиша... ама за каквото си поискам си пиша... в такива моменти сигурно мога да напиша и "Ода за чорапа" баси.... И пиша и така си се улисвам и забравям за изкушенията....
(Вчера написах примерно "Ода за слънчогледовата семка"... гаджето да вземе да отвори един пакет семки вечерта и чоплил си човека... и си се кефил, ама откъде да му светне, че аз слънчогледови семки не съм дъвкала от последния път, в който бях в България... а това си е вече повече от 1 година... мрън... леле колко писах в тетрадката... не е истина.... Ама буквално си беше много опасно положението... усетих се обаче навреме... тъкмо посягах към купичката.... )
а мързела по отношение на тези неща го разкарвам само като си помисля как си пека загладената трътчица на плажа във Варна, например
Отговори с цитат
  #2476  
Стар 12th February 2009, 17:16
Лулу Лулу не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 23
По подразбиране

Рару, миличка с много позитивна енергия ме зареди. А относно тетрадката- аз си имам едно малко тефтерче и като ми се прияде нещо нережимно и си го пиша и си мисля как един ден заслужено ще мога да се го хапна /след достигане на желаните килограми разбира се/. Странното знаете ли кое е, че като си прегледам тефтерчето ден-два след като ми се е яло нещо си викам "Ха, това ли без малко ме отклони от правия път?" и това така, защото след ден-два освен, че се чудя как ми се е дояло това нещо, вече и ми е минал меракът да го ям
__________________
"...сънувах, че съм пеперуда сънувала, че е човек..."
Отговори с цитат
  #2477  
Стар 12th February 2009, 20:41
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

рару, ще се радвам да ми се обади твоята приятелка, писах съобщения на лични но не знам дали успяха да дойдат при теб , ето телефонния ми номер 0878216777, ако има желание да ми се обади
на теб и на всички момичета пожелавам успех в отслабването
а на тези в трети етап, внимавайте момичета, лесно може да се подхлъзне човек и да качи килограмите, ако не спазва това което дюкан ни е казал
Отговори с цитат
  #2478  
Стар 13th February 2009, 08:45
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Добро утро в най-прекрасния ден от седмицата! Искам предварително да ви кажа,че отивам на "любовен" уикенд и ще кръшна от диетата.Възнамерявам да изпия 1-2 чаши шампанско!
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2479  
Стар 13th February 2009, 08:51
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

От следващата седмица обаче ставам най-примерната "дюканка". Тържествено обещавам да не люпя семки и да не пия вино
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2480  
Стар 13th February 2009, 09:21
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iorry
Искам да попитам дали спортувате, докато сте в ударната фаза.?Като под спорт имам предвид фитнес.Чула съм че в тази фаза не е препоръчително да се спортува.
Iorry,аз честно казано си спортувах от самото начало,но си мисля,че е до човек,може да нямаш достатъчно сила,въпреки че при мен и при повечето момичета май не видях такива оплаквания-все пак се яде месце,яйца,а не само марули.Така че можеш да опиташ един път,за да видиш дали ще си в кондиция,но имай предвид че муслкулите тежат и кантарът може да не покаже това,което ти се иска.Поне аз усещах,че отслабвам и ми се променят формите,но не е много видимо на килограми
Момичета,да ви се оплача нещо ПМС се обажда и се чувставам дота подута,чак ме беше страх да се премеря та съм решила като отшуми малко да се премеря да не се депресирам точно по празниците
На всички момичета пожелавам щастлив празник на влюбените и...другата седмица ще видим кой какво пил и кой какво ял
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.