IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2501  
Стар 16th February 2009, 10:58
iorry iorry не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, аз от днес започвам така нареченият удрен режим, но смятам да бъда на него само 3-5 дни ще видя дали ще мога да издържа 5 дни без зеленчуци. Сега тежа 62 килограма и съм висока 161см, на 31 години съм, целта ми е да стана 57 килограма. Пожелавам успех на вси4ки, които се борят с килограмите си. Приятен ден.
__________________
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/26907.gif[/img][/link]
Отговори с цитат
  #2502  
Стар 16th February 2009, 10:59
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

и аз не прегреших на 14, ....
обаче и при мен забелязвам задържане или просто е много слабо мърдане на кантара , днес ми е последния ден на П дни и за 3 дни бх - 500, но тази сутрин си гио върнах,
мисля че е от какао- вчера щях да умра за нещо сладко (а нямах нищ) и си направих прясно мляко с 1 л. какао на Екуал (уж за диабетици) ... та май от него...
Отговори с цитат
  #2503  
Стар 16th February 2009, 11:17
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Здравейте, момичета

Върнах се и докато ви изчета ми изтекоха очичките Много се радвам на минусчетата ви, а аз обаче не мога да се похваля с такова нещо....Но това са си бели кахъри. За жалост не можахме да осъществим среща с Мери, ставането след купон до 7 сутринта си е тежко изпитание. Но предполагам,,че Тира и Мери ще се видят. Тиролинка ще седи още седмица, а мен работния дълг ме зове...И така. Аз сега мисля да си направя едно дюканско прочистване без месо,че имам чувството,че ще се отровя вече
Хайде девойки и специално да споменем Иван, лека и минусова седмица
Отговори с цитат
  #2504  
Стар 16th February 2009, 11:20
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте, аз както вече се изповядах- прегреших. Разбира се сега си плащам за грешките. Сега търпеливо ще си изчакам да сваля за пореден път последните 1-2 килца. Знам, че така е лошо, но ми е много трудно да не криввам от правия път. Поне не се отказвам, но резултатите ми са доста по-малки отколкото на сериозните от вас-за същия период от време. Много се старая, но съм точно като пияниците :" без хич мога, но само с едно -не".Много се възхищавам на тези от ва, които успяват да не прецакат режима и благородно им завиждам.
Отговори с цитат
  #2505  
Стар 16th February 2009, 11:51
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Добро утро! чувствам се отвратително и ме е срам да пиша !
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2506  
Стар 16th February 2009, 12:04
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Що така бе, кукло?

Я кажи сега - хапна нещо нережимно или те гони ПМС?

Аз в петък бях много зле - кръвното ми падна толкова, че го подритвах по пода. Наложи се да се съживявам с шоколадови бисквити В офиса нямаше и грам сол - можете ли да си предтавите... Поне задържам - без да качвам...

Freetogo вярвам, че все ще успееш да скъташ по някое яйце в чантата за училище.
Спомням си, 11-ти клас преди бала сички бях луднали по едн диета, при която се ядеше на всеки 2 часа. Една бели яйца под чина в час, друга пък си ги ядеше в тоалетната, щото я беше срам, че е на диета - абе трагикомедия някаква. Важното е да не ти пука и докато другите се тъпчат с мазни банички и пица на парче, най - невъзмутимо да си извадиш от чантата каквото си си взела за хапване.
Много е важно при Дюкан да се яде - редовно!

Настя, welcome back, маце
Чакам с нетърпение лятото да се видим и на живо, че ми станахте много близки - и ти и Тира, и Мери и всички останали.

А абитуриентките - юни месец чакаме снимки преди и след...
Отговори с цитат
  #2507  
Стар 16th February 2009, 14:27
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Ако виното,пицата,пърленки и тортата са режимни,значи съм била примерна! Но за съжаление те не са и аз здравата се олях
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
  #2508  
Стар 16th February 2009, 14:54
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Ако виното,пицата,пърленки и тортата са режимни,значи съм била примерна! Но за съжаление те не са и аз здравата се олях
Е, хубаво сега... Станалото станало... Извършила си я вече тази глупост... сега се стягай и напред.
Полза няма от вайкане и цупене... или пък за наказание - марш във фитнес залата да се гърчиш
Отговори с цитат
  #2509  
Стар 16th February 2009, 16:09
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Eхооооооооооо
Да ви се пооплача малко и аз.Не съм прегрешавала с нищо,но и аз попаднах в капана на пустото задържане.Знам,че е нормално,ама хич не ми е кеф така От вчера съм пак на протеини и се надявам като приключа 4-те дни само с тях ,да смъкна поне още килце...
А Кукличка да внимава,чееее
Целувки на всички и мнооого минусчета
Отговори с цитат
  #2510  
Стар 16th February 2009, 16:50
mishi mishi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: sofia
Мнения: 17
По подразбиране привет на всички

Dess, понеже ти попита какво се случва с хората които са минали през всички етапи...... да си кажа и аз мнението
Свалих 15 кила /в момента съм в 4 фаза и съм 65 килограма/, които и понастоящем задържам, като може да се каже че не съм много стриктна - хапвам си сладкиши, картофки и ориз. Хляб не ям, не пия безалкохолно. Покрай диетата кола лайт ми стана доста любима, а напоследък се наливам с Девин фреш. По време на МЦ-то варирам с по +1 килце, но това е в рамките на нормалното. Единия ден в седмицата не ми е точно определен а по скоро когато ми дойде музата но явно работи.
Мисля да започна диетата отново и да сваля още 10 кила, но не знам дали ще имам сили още няколко месеца да се тъпча с месо и яйца.
Пожелавам успех на всички отслабващи и задържане на постигнатите резултати.
__________________
Да превърнем мечтите в реалност!!!!!!!

http://lines.akusherstvo.ru/lineika/379345.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:52.