IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd September 2006, 17:35
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jagodka
.....TedyK, какво ми е на храненето? Не е ли правилно и това?
Плодовете са богати на въглехидрати, които ако не ги изгаряш с тренировки се задържат в организма ти под формата на мазнини. Какви белтъчини приемаш? Те са най важните в случая?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd September 2006, 19:13
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

jagodka
първото и най-важното правило във фитнеса да не се доверяваш на никого 100%. Всичко е индивидуално и зависи от самият теб-как го чувстваш, как се чусвтваш, дали има ефект и др. щом има ефект от плодовете и се чувстваш добре си продължавай. Аз лично съм се усланял на много съвети от които полза нямаше трябва от всичко да извличаш най-доброто. това значи че няма нужда да вярваш 100% на другите, а да вземаш част от съветите им и да си ги пригаждаш. от моите съвети ако от някое упражнение не чувстваш нищо изобщо не го прави смени го с друго http://muskulibg.com/index.php?optio...d=1&Itemid=100 . за храната си -хапвай-боб,леща,пилешко, извара, яйца, соя,мляко и др. и винаги си имай едно наум.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st February 2009, 20:19
salwa79 salwa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране Здравейте

От 4 месеца съм на диета - почти нищо не ям. Свалих 4 килограма само. Сега съм 54кг., 160 висока и искам да стана 50кг. От 1 седмица ходя на фитнес. Бихте ли ми препоръчали диета и упражнения за да сваля останалите 4 килограма по-бързо?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st February 2009, 20:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

"По-бързо" е 1-вото грешно нещо, което виждам в поста ти

2-рото е "На диета съм - не ям нищо" - това не е диета, а гладуване.

Не знам как си изчислявате килограмите и си поставяте такива цели, явно сте по-специалисти Има много теми, които дават различни отговори на въпроса ти. Никой не може да ти изгради диета за свалянето на 4 килограма. Само аз (да оставим другите за момент) съм писал поне в 20 теми основните принципи при отслабването, с основните правила, основните моменти, основните храни. Нищо чудно да има над 100 такива теми, на кратко казано - прочети и после питай ; )

За 1-вите две неща - по-бързо отслабване няма, трябва да целиш само отслабване и то по-бавно, защото по-бързото ти вреди.
- Диета означава режим на хранене, а не гладуване.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2009, 22:31
salwa79 salwa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Ок. Мерси за отговора.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.