IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 6th May 2008, 11:58
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

божеее, как ти завиждам
Отговори с цитат
  #52  
Стар 6th May 2008, 13:30
Dreamlife Dreamlife не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
божеее, как ти завиждам
Повярвяй няма за какво. С купуването на дрехи също не е много лесна работата, даже си е лек проблем
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th May 2008, 21:11
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от torranaga
Дами,бъдете ДАМИ!Бъдете женствени,нежни,чаровни.Вс ка една от нас е уникална,всяка има какво да даде на един мъж...
Бъдете жени...бъдете себе си!
Евала!
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th May 2008, 23:19
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dreamlife
Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от Dreamlife
Наи-големия ми проблем са килограмите, малко съм кльощава искам да кача, а не ми се получава

Ти си лесна. Отдаваш се на ядене. Както правят едни племена: затварят кандидат-булката в колиба за месец, под върлото наблюдение на майката. Там се угоява, докато стане подходяща на килограми. Много по-лесно е от отслабването, повярвай.....Ядеш от всичко и по много. След месец си готова
Сега имам един 13 дневен престой в къщи, храня се доста сериозно, та да видим, а и аз не искам много, само 2,3 кг, ама мн. трудна работа
Не разбирам, наистина. Два-три килограма едва ли ще ти проличат. По-добре не се напъвай толкова. Аз винаги съм мечтала да бъда слаботелесна, но това няма как да стане, дори да се спукам от глад. Структурата ми е такава
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th January 2009, 22:44
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

моя компlекс си остават zъбките ,,,трябва да преодолея този страх и да посетя зъболекар
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th January 2009, 22:55
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Аз имам комплекси от гърдите си и може би малко от зъбите си

Имам малки гърди , а зъбте ми са малко криви ...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 30th January 2009, 20:42
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Преди имах комплекс относно гърдите, но вече го реших този проблем. Друго си е жената да си има бюст. Освен това винаги съм искала да бъда малко по- висока- 173-174 /аз съм 168/, ноо не може пък всички да са високи, ген.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 31st January 2009, 12:29
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Дано да търпите едно мъжко мение.

Мили дами, няма идеални хора на тази земя. Дори и най красивите, имат своите недостатъци. Не се терзайте с комплексите си. Често този, когото питате - "как изглеждам" , е по комплексиран и от вас самите. Бъдете уверени в себе си. Обичайте се и се уважавайте - вас самите, телата си и това което сте. Тогава ще ви харесват и обичат и околните.

Когато човек е уверен в себе си, той е непринуден и непресторен, а това личи и се оценява най много от другите.

Когато някой мъж ви каже, че сте напълняла, или ви е голям г..зът, кажете му, -"по добре голям г..з, отколкото малка пи..ка". Това със сигурност ще го приземи и ще го постави на място.

На мъжкото безразличие се противопоставяйте, като бъдете предизвикателни. Често казвам на жена ми, като изпадне в притеснение за килограмите си : -"Застани гола пред огледалото, разгледай се внимателно...е, малко си закръглена, което не е лошо, но най хубавото е, че имаш големи гърди. Сложи оня умопомрачителен сутиен, и някоя рокля с голляааамо деколте и ги разбий всички"

На мен чак ми става приятно, като гледам как се пулят и мъже и жени след това в ресторанта. Плюс това почвам лееееко да ревнувам, което обостря сетивата ми, кара ме да се държа на положение постоянно и да карам мъжката конкуренция да ми диша във врата

Дано, ако не друго, поне малко съм подобрил настроението ви, мили красиви български момичета
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #59  
Стар 31st January 2009, 12:54
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

Понякога страдам от комплекс за малоценност,това става в случаите,когато някой знае нещо,което аз не знам.Не мога да понеса мисълта,че не съм достатъчно умна.Относно външния си вид нямам комплекси,намирам се за нормална,а и както каза Жоро"перфектни хора няма"...Е понякога завиждам благородно или не чак толкова на хората,които са красиви
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd February 2009, 16:04
salwa79 salwa79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Е, Браво на Жоро!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.