IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 13th September 2006, 15:07
zefira zefira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 24
По подразбиране импланти

хайде и аз да се наредя на опашката за поставяне на импланти - 29 годишна, с дъщеря на 5 години. Все още разучавам. Нямам фаворит все още.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 14th September 2006, 01:11
TARA_ TARA_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен. На 30 г. съм ,имам син на 9 г.Все още нямам така мечтания от мен бюст поради здравословни причини,но благодарение на вас се престраших.Ще се консултирам и силно се надявам да мога да осъществя тази моя отдавнашна мечта.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 14th September 2006, 22:49
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Здравейте всички!
Аз съм Бенджи, на 41год. От известно време пиша във форума, но не се бях сетила да се представя
Преди 5 години си правих ринопластика, минимален, почти никакъв резултат Преди 10 дена правих блефаропластика при Динев, тепърва ще разказвам, но се чувствам чудесно, мисля, че всичко ще е ок
Открих го благодарение на форума, за което имате заслуга всички вие Следващата стъпка ще са устни, но още се страхувам И все повече се надъхвам за цицки
Всички сте чудесни, радвам се, че ви има
Отговори с цитат
  #74  
Стар 15th September 2006, 16:51
marilena marilena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 4
По подразбиране НЕКА ДЕ СЕ ПРЕДСТАВИМ

Здравейте аз съм на 33години и мисля да си правя липосукция и пластика на корема имам дъщеря на 8години. Ходих при д-р Георгиев и мисля той да ме оперира. Моля ви за мнения.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st September 2006, 14:23
Raia Raia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте, току що се регистрирах и ви пиша веднага, чета от няколко дни написаното тук)
Моя случай е следния: на 32г. съм, висока 169 и 59кг. Раждала съм с едно дете на 3г., по принцип съм с голям бюст, нося чашка D дори и Е, досега не съм предприемала никакви интервенции, но вече се замислям сериозно върху това, тъй като в резултат, на раждане, кърмене, вариране в кг., гледката не е такава каквато бих искала, макар някой мои близки да се учудват, като казвам че искам да предприема нещо. Не са ми напълно увиснали, но има какво да се желае Само че си задавам редица въпроси, какво да се направи, само повдигане ли, повдигане със имплантанти, намаляване и при кой разбира се. Бих искала и аз да помоля за вашето мнение
Отговори с цитат
  #76  
Стар 21st September 2006, 20:26
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Здравейте момичета!На 26.09 и аз ще се тунинговамПри д-р Стоянов,330 куб., подмускулно, с разрез под мишницата...а и съм на 21,не сам раждала
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd September 2006, 18:07
kalinka kalinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 18
По подразбиране :)

Да се представя и аз. На 29 съм от Хасково. все още не съм рязана никъде, но смятам да го променя скоро. Мисля, че вече всички разбраха какво точно ще се реже не съм омъжена. нямам деца.....имах до скоро куче
Отговори с цитат
  #78  
Стар 27th September 2006, 09:46
silikonka silikonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте мили сладурки
Казвам се Мария, на 29 години съм и съм от София. Имам силиконови гърди от 5 месеца. С импланти на PIP съм , надмускулно, 350 куб. Обмислям втора операция, тъй като не съм доволна от крайния резултат, но това е друга тема
P.S. Искам да благодаря на всички вас ,че ви има....досега само съм чела и много се радвам ,че вече и аз съм в този форум
Отговори с цитат
  #79  
Стар 29th September 2006, 09:19
denyl denyl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте и от мен. Казвам се даниела, на 29 години и работя в магазин за мъжки дрехи. Замислила съм се за тунинг, защото ми писна да ме оглеждат клиентите и да се притеснявам за това-онова. Тук ми се зави свят от токлкова много информация.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 29th September 2006, 11:22
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране Да се представим

Здравейте, чета от отдавна форума с интерес.Научих доста,но за съжаление за лифтинга почти нищо.Аз съм на 45 години и на 09.10 имам записан час за операция при доктор Н.Георгиев.Това е първата ми операция.Ще бъде само долен лифтинг.Страха е огромен.Ако някой може да разкаже или да сподели нещо ще съм безкрайно доволна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЕКАДАСЕПРЕДСТАВИМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.