IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3081  
Стар 23rd February 2009, 18:12
troika troika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 3
По подразбиране

pebaus, доколкото разбирам, това означава, че твоят случай е повече за пластичен хирург, а като има чупене и т.н. си е за реконструираш? Явно за мене е по-добре да бъда при такъв, примено и специалист по УНГ? Да кажем, че Джамбазов е удачен избор при мен. Аз така ги навързвам нещата. Иначе по една или друга причина за момента и аз съм изкючил няколко хирурзи от Варна.

Това за твоята свободна дата ме изкушава, аз току що се заинтересувах за ринопластиката, а вече гледам някаква дата много бързо ... но при мен нещата са динамични и незнам къде ще бъда по това време, иначе хммм.... замислих се конкретно вече. Да се вземе решение за нещо такова трябва малко психическа подготовка. Тази седмица ще е за това.
__________________
Поздрави и по-красиви
  #3082  
Стар 24th February 2009, 00:08
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

Здравейте отново,въпроса ми е към Danito-писала си,че си малко разочарована, че върха на нослето ти е паднал, какво точно имаш предвид с това, върнах се назад да видя снимките ти и не ми изглежда така, вследствие ли стана?Питам тъй като аз не харесвам ноздрите си, но си мисля,че ако ми ги намали, върха ми ще изпъкне много Датата ми наближава и почвам да си вкарвам някакви филми
  #3083  
Стар 24th February 2009, 01:11
pebaus pebaus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Варна
Мнения: 12
По подразбиране

troika, ако мислиш, 4е това е твоя лекар действаи и ако няма много работа по нослето ти мисля, 4е доцента ще се справи. Аз като ходих на консултация останах с добри впе4атления внимателен е, добре ми обясни вси4ко! А за датата все още не съм се обадила да я отменя. Ако искаш ще из4акам да решиш прецени си и аз тогава ще звънна.
  #3084  
Стар 25th February 2009, 07:14
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от riki13
Ами незнам вече какво да мисля но нека да кажат и останалите преживели тази операция защото така като чета почти всички са доволни и нямат подобен проблем. Имам чувството че само аз съм недоволна. И аз искам да се похваля с успешна операция но нямам късмет. Преди носа ми беше с гърбица но поне си дишах нормално. А и сега новата му форма не е нищо особено, без гърбица но с увиснал връх.

Моята операция беше преди 3 месеца и аъ като теб не съм доволна..дишането е горе долу добре,,,,но освен махнатата гарбица носат ми е ужасно несполучлив, с месест у увиснал връх.,,,всащност ми е странно, че повечето които не са останали доволни не сподеят във форума
  #3085  
Стар 25th February 2009, 07:22
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

p.s .

Моля извинете ме за множеството правописни грешки в предишния ми пост...бях изключила, че не пиша на литиница
  #3086  
Стар 25th February 2009, 10:22
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Никол може ли да споделиш с нас снимки?Много кофти,че се е получило така..мислиш ли за втора операция някой ден?
Явно това за върха на носа си е проблем при мн хора след операцията.Защо се получава това увисване,може би преди операцията трябва да се каже на Д-ра ако пациентът иска повдигане на върха,защото след изправяне на гърбицата явно слиза надолу.
  #3087  
Стар 25th February 2009, 12:02
Аватара на Nonit
Nonit Nonit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Здравей nikoll, а колко време след операцията ти увисна върха?
  #3088  
Стар 25th February 2009, 12:15
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

не мога да определя кога точно увисна врахчето...това обаче което знам със сигурност е, че изрично няколко пъти обясних на доцента, че държа особено на това да ми бъде смалено и скъсено връхчето..аз първия месец се надявах, че му предстои да спадне,,,но нослето си остана грубо и месесто...самата форма не е хубава

мисля за втора операция, но просто не знам на кого могада се доверя.

не искам да плюя доцента..никой няма 100% идеални операции, но прсото ми се иска в този форум най накрая да има обективни мняния , а не само хвалби..аз познавам няколко момичета които не са доволни, но нито една от нас не смее да го сподели тук, зашото тук само похвали се пишат
  #3089  
Стар 25th February 2009, 12:20
Аватара на Nonit
Nonit Nonit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Можеш ли да ми пуснеш снимки да го видя? Ако искаш ще ти пратя mail на лични.... ако не искаш да ги показваш тук!
  #3090  
Стар 25th February 2009, 13:30
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

И на мен ако може.

А това за момичетата,които не смеят да споделят..не мисля,че някой тук яде хора,нормално е да има и отрицателни отзиви.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.