IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3111  
Стар 27th February 2009, 22:50
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Нослето сега е много различно от това там ..варха остана голям и спадна надолу...
Аз съм съгласна със мнението sisiapostolova , че доцента се спраявя доста добре с гърбиците, но просто месестите върхове не са му силна страна..за това някои от нас не останаха доволни...това е
Да, пусни снимки моля те. За нас хората, на които им предстои операция е много важно да се ориентираме и да знаем какво да искаме от Джамбазов.
  #3112  
Стар 27th February 2009, 23:04
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Наблагайте да казвате че искате фин връх ...повторете го поне 100 пъти...и ако имате късмет ...ще стане!!

Смешно ми езаото виждам че върховете на всиките нослета на джамбазов са кофти ,а ще отида да ме оперира още веднъж ... дано скоро ми дойде акъла
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #3113  
Стар 28th February 2009, 08:28
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Месестите върхове на никой не са силна страна ... много трудно се коригират.
__________________
diable blond/ange blond
  #3114  
Стар 28th February 2009, 08:49
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
blueeye83, а ти какво обясни на доцента преди операцията?Каза ли му специално какво да направи с върха на нослето ти?
На консултацията доцента ме снима и ми каза,че ще обработи снимките,ще направи различни варианти,от които да си избера.
Точно преди операцията ми показа как според него ще изглежда добре.На обработените снимки носът беше прекалено скъсен,аз му го казах и че искам просто да е нормално дълъг,а в крайна сметка си е почти същия като преди.
  #3115  
Стар 28th February 2009, 11:59
tsvetomilla tsvetomilla не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Наблагайте да казвате че искате фин връх ...повторете го поне 100 пъти...и ако имате късмет ...ще стане!!

Смешно ми езаото виждам че върховете на всиките нослета на джамбазов са кофти ,а ще отида да ме оперира още веднъж ... дано скоро ми дойде акъла
При условие, че беше казала, че си недоволна от него при първата операция и на мен ми е нелогично това ти решение, но всеки си знае за себе си.
Моят връх също остана месест и не ми харесва много-много. Нагоре е смален, а надолу е като камбенце. Аз все се надявам да спадне още...
  #3116  
Стар 28th February 2009, 12:09
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Наблагайте да казвате че искате фин връх ...повторете го поне 100 пъти...и ако имате късмет ...ще стане!!

Смешно ми езаото виждам че върховете на всиките нослета на джамбазов са кофти ,а ще отида да ме оперира още веднъж ... дано скоро ми дойде акъла
аз го наблегнах достатъчно пъти,,,именно заради корекцията на върха предпочетохме отворения метод, гьрбицата ми беше малка и можеше тя да се корегира и по затворения, но уж отворения предлагаше по големи възможности за корекция на върха...не казвам че няма малка промяна в него, но определено не е тази, за която изрично настоявах
  #3117  
Стар 28th February 2009, 12:11
nikoll nikoll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 26
По подразбиране

sisiapostolova, ти имаш ли нови снимки.?..нослето ти смалило ли се е поне малко с времет?...бях гледала твои снимки от миналото лято,,,след това нослето претърпя ли поне малка положителна промяна?
  #3118  
Стар 28th February 2009, 13:40
Аватара на shiatzu
shiatzu shiatzu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 21
По подразбиране

аз пък да си кажа че харесвам върха си и формата на носа(долу горе) ,но за сметка на това дишането ми е слабата част все още.Говорете с Джамбазов за това.Питайте го какви са рисковете за дишането!!!Трябва да ви каже всички рискове да сте информирани!Все пак това е вашия нос и вие ще дишате през него не някои друг.При мен ту едната ноздра се запушва ту другата.Като че ли никога няма да мога да дишам нормално вече.
...:::..За тези накоито им предстои операция...:::...
вземете си поне месец преди това някакви мултивитамини които укрепват имунната система!!!от упоиката и антибиотика специално моето тяло се изтощи адски много макар че съм на 23г и съм и мога да кажа че никак не съм болнава!имах инфекция на окото и ми се наложи да се лекувам с други антибиотици--->последваха гъбички,изтощеност и още куп други странични ефекти,така че натъпчете тялото си с имуностимулатори и витамини за да се застраховате че следоперативния период ще мине нормално!Пожелавам на всички Много здраве МНОГО красиви носове,Късмет и по малко суета
__________________
аз шофирам ВНИМАТЕЛНО !!! А ТИ?
  #3119  
Стар 28th February 2009, 15:07
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

ооо да не говорим за страничните ефекти ..аз от упойката качих 7 кг ...та още ги свалям ..
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #3120  
Стар 28th February 2009, 15:13
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

От упойката не се качват килограми.
По скоро ако си хапвла и мързелувала повечко в следоперативния период и така да се е получило
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.