IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 27th September 2006, 12:22
veronik veronik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за отговора Paradizio! След тренировка определено не нападам хладилника. Пия водичка и се гмуркам във ваната да релаксирам, тъй като едва ходя след като съм тренирала. Надявам се да го стопя това коремче, слагам и от тези големите колани /не знам как се казват/ за да ми загрява корема, докато тренирам. Гадното е, че ми откриха тежък гастрит и като си раздразня стомаха с някаква храна и той се подува и е ужасно болезнен целия корем. Но това е проблем за лекар. Много години съм тренирала художествена гимнастика, а след това и спортна гимнастика. До сега имах проблем с ниско тегло, а от няколко месеца насам с изпъкнало коремче . Ужасно! Надявам се поне годините, в които съм спортувала да ми помогнат да вляза по-бързо във форма. Дълго стана!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 27th September 2006, 14:04
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Ех, Paradizio! Много хубаво, че сега си в "Младост", защото аз живея наблизо, ама защо от 18:30? Не мога да идвам по това време,защото съм на работа до 18ч и в тези задръствания просто няма да мога да се придвижа до "Младост до 18:30...Жалко...
Дали някой случайно не знае някое местенце в "Младост",където да ходя на тае-бо, но примерно от 19:30?
Отговори с цитат
  #163  
Стар 27th September 2006, 14:54
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

[quote="veronik....слагам и от тези големите колани /не знам как се казват/ за да ми загрява корема, докато тренирам...[/quote]

това кой ти каза да го правиш? за бъбреците си помисли ли
Отговори с цитат
  #164  
Стар 27th September 2006, 15:29
veronik veronik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Не! Този колан се слага за да има затоплящ ефект за да се потиш повече в тази област. Някои хора слагат найлони, а аз понеже си имам такъв колан слагам него. Няма нищо общо с бъбреците. Сигурно не го обясних добре...
Отговори с цитат
  #165  
Стар 27th September 2006, 15:43
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

именно говорим за едно и също нещо. ти явно си повярвала че това ще ти помогне
Отговори с цитат
  #166  
Стар 27th September 2006, 15:57
veronik veronik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Еми явно ! Не знам дали ще ми помогне да сваля тумбачето, но със сигурност ми помага доста да се потя! Ти ме съветваш да не го слагам ли? Май се отдалечихме от темата...
Отговори с цитат
  #167  
Стар 27th September 2006, 16:05
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

при потенето обикновено изхвърляш най вече токсини. забележи на касетката с Tae-Bo някой носи ли подобен колан реклама
а мазнине на корема се топят с кардио сутрин на гладно и упражненията за коремните мускули. храната не я отварям като тема ти си знаеш там.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 27th September 2006, 16:11
veronik veronik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за отговора, но гадното е че сутрин преди работа няма как да тренирам. Всъщност има, но трябва да стана в 6 ч сутринта, а на мен ми се спиии.... Но все пак благодаря, няма повече да слагам колана.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 27th September 2006, 20:45
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
Ех, Paradizio! Много хубаво, че сега си в "Младост", защото аз живея наблизо, ама защо от 18:30? Не мога да идвам по това време,защото съм на работа до 18ч и в тези задръствания просто няма да мога да се придвижа до "Младост до 18:30...Жалко...
Дали някой случайно не знае някое местенце в "Младост",където да ходя на тае-бо, но примерно от 19:30?
Има вероятност четвъртък тренировката да е именно от 19.30, точно това уточняваме в момента с управителката. От 18:30 е тъй като е близо до Бизнес парка и клиентелата е главно от там, а те свършват в 18:00. Все пак остава и тренировката в Събота. Държа да уведомя за цените обаче, за да не се почуствате разочаровани или излъгани и да не излезе че съм си премълчал, за да ви прибера кинтите за билетчето. Цената на билета е 6 лв.; Карта за 10 посещения - 50 лв.; Фирмена карта - 20% отстъпка от 50 лв. Цените са по-високи от стандартизираните - условията съответно са много добри.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #170  
Стар 27th September 2006, 22:23
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

TedyK ще обясниш ли защо слагането на тези колани вреди на бъбреците? някак не мога да си го обесня.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:27.