IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 16th January 2009, 20:01
didi12345 didi12345 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Виждала съм негова абдоминопластика-много ми хареса.Аз други не съм виждала , за да сравня ,но жената е като нова. Ходила е в Пловдив , май. Тя каза , че цените му са средни -явно е сравнила.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 11th February 2009, 01:28
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Момичета вече трети ден будувам,за да изчета всичко,което сте написали...И след всяка следваща тема ставам по-объркана.
Попринцип отдавна чета и коментирам.До сега съм си слагала само филър в устните и когато го сложих ви писах,че се получи доста добре и наистина издържа доста време-около година,като през първите 3-4 месеца имаше обем после остана контура,както и да е,няма да ви занимавам,в друга тема ще пиша сега с какво се боря заради тази моя постъпка

Та,най-накрая и аз събрах пари за да направя тази интервенция-оголемяване на гърдите и сега събирам информация,за да не отида напълно неподготвена при доктора....обаче след толкова четене вече незнам при кой да отида...Георгиев може да е най-извесният,обаче мен също,както на много други,не ми харесва това което той прави,тези дни се шокирах от снимите,които намерих тук и на други места-говоря за негови произведения..както и да е не искам да го нападам,лично мнение.
Та..за всеки доктор си имам вече някакво мнение,няма да ги изреждам поотделно..но въпросът ми е наистина ли,ако разрезът е през мишницата подмулкулно поставяне на имплантите,мускулът притиска импланта и се получава-цици под мишниците.Питам това защото съм се ориентирала към Тонев от това,което видях.И така и така ще ходя в Пловдив и доц.Анастасов ще посетя.Beauty преди ми е разказвала страхотни неща за него и не само тя.
И още нещо понеже ефекта,който гоня аз е да имам силно изразен горе полюс и разбрах,че при подмускулното това е по-трудно,въпросът ми е в такъв случай кои импланти да избера(марка),кои са по-твърди-Евросиликон,ПИП и това има ли значение изобщо?
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 11th February 2009, 22:28
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

А мислила ли си за надмускулно? Питам, защото пишеш, че искаш по-силно изразен горен полюс. Интересно ми е защо си се насочила към подмускулния метод.
Иначе аз съм оперирана при Тонев. Имам разстояние, да. Честно да ти кажа по едно време доста се бях притеснила за това, но сега съм по-спокойна. Взех да свиквам с гърдите(отскоро са ми). А и някои момичета ми казаха, че разстоянието си зависи от това, колко е било по-рано, също, че май при подмускулното по-трудно се коригира. Но срещам мнения тук, из форума, че при поставяне на импланти през мишницата оставали много раздаличени гърдите. Моите не ги усещам там като, че ли. Или поне, иска ми се да не е така...
Отговори с цитат
  #114  
Стар 14th March 2009, 10:12
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Не бива чак пък толкова суетни да сме.Не стига,че са ни били малки циците,а пък сега и разстоянието.След като минат 3,4 месеца от операцията гърдите се посъбират.Важното е, че при Тонев почти няма гафове.Страхотен е.Засужава си човек да му се довери.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 14th March 2009, 10:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
Не бива чак пък толкова суетни да сме.Не стига,че са ни били малки циците,а пък сега и разстоянието.
Не съм съгласна !!! Напротив, трябва да сме много взискателни към резултата - нали затова даваме луди пари, рискуваме здравето си и се нарича "естетична хирургия"
Не съм оперирана при Тонев, но НЕ съм чела лоши неща за него. Май не си пада по големите кубици. Само че и моето мнение е, че с разрез под мишницата, гърдите остават леко радалечени... То е и логично - представете си какъв е достъпа има за изрязване на джоба. Хубавото е, че белегът не се набива на очи, но ако се наложи корекция, тогава пък се реже под гърдата и пациентката се сдобива с два белега
Отговори с цитат
  #116  
Стар 14th March 2009, 10:29
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Знам ли,доволна съм разстоянието започва да намалява, а ми е 11 ден. Наистина не е фен на големите кубици,но да не забравяме, че е мъж и явно от тази гледна точка преценява, че на слаби жени не отиват много големи цици.При разреза под мишницата джоба се позиционира супер правилно, ако си овладял техниката,така че няма причина да са по-раздалечени.Всичко си зависи от формата най гъ дата.Явно съм много пристрастна към Тонев.Явно съм се фанатизирала.не ми обръщайте внимание.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 14th March 2009, 10:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
. При разреза под мишницата джоба се позиционира супер правилно, ако си овладял техниката,...
Това за техниката важи и за останалите начини на поставяне А що се отнася за "супер правилно" - поставянето по този начин в никакъв случай не е предпоставка за "супер позициониране", даже напротив; разрезът под гърдата е доста по-директен, с по-малък "операционен километраж" на скалпела
Отговори с цитат
  #118  
Стар 14th March 2009, 10:39
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Исках по-точно да кажа,че разреза под мишницата не влияе в/у разстоянието м/у гърдите.Вероятността за инфекция също е по-малка, защото я няма тази тежест върху разреза от самите гърди.Ясно е че всеки ще подържа метода на хирурга си и един вид ще го боготвори.това ни е заложено във психикат.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 14th March 2009, 10:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
Исках по-точно да кажа,че разреза под мишницата не влияе в/у разстоянието м/у гърдите.Вероятността за инфекция също е по-малка, защото я няма тази тежест върху разреза от самите гърди.Ясно е че всеки ще подържа метода на хирурга си и един вид ще го боготвори.това ни е заложено във психикат.
Изобщо не си се информирала по въпроса, ако твърдиш горните неща...
А пък за рисковете от подобна пенетрация в твоя случай са доста по-големи, защото едно погрешно движение на ръката на хирурга - и ръката ти остава неподвижна завинаги. Иначе харесвам работата на Тонев. Говорех принципно за метода.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 14th March 2009, 11:23
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Ами не че се заяждам, ама защо уж много информираните почти винаги са проблемни след това?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойнайдобриятБьлгарскихирургзаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.