IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 14th March 2009, 11:31
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
Ами не че се заяждам, ама защо уж много информираните почти винаги са проблемни след това?
Ами то опитът учи
Отговори с цитат
  #122  
Стар 14th March 2009, 12:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

emanuel4eto, видях ти снимките. Гърдите ти преди операцията са били страхотни (май виждам лека асиметрия, но може и да е от снимката). След операцията, толкова скорошни също изглеждат много добре. Мисля, че ще станат много хубави с времето и проблемът с разстоянието няма да го имаш.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 14th March 2009, 14:01
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

aniK,благодаря ти!Има такъв момент с асиметрията в смисъл ,че едната идва по-нагоре от другата,но говорихме с доктора,че ако иска да им изравни нивото,то пък ареолите ще са на различно ниво.Аз просто исках по-големи гърди.Доктора до последно ме уговаряше да не правим нищо,защото ми били добре така естествените ми гърди, ама не можахме да се разберем.
П.П на последната снимка наистина изглеждат много различни,но е по скоро от светлината.Вече започнаха да се изравняват
Отговори с цитат
  #124  
Стар 14th March 2009, 14:03
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Наистина страхотни гърди...Сега изглеждат ооооще по-страхотни и ще стават все по и по-
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14th March 2009, 14:18
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Честито и от мен,страхотен резултат.За мен Тонев е един от докторите на които съм се спряла за бъдещата ми операция и искам да зная той дали практикува само с разрез под мишницата?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 14th March 2009, 19:03
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

emanuel4eto, много красиви гърди. Честито!

щастливка, преди година и половина, като ходих при Тонев да ми слага гърди, каза, че може и с разрез под гърдата да ми ги постави, но другия метод е за предпочитане, най-малкото, защото тъканта под имплантите е здрава и ги поддържа. Предполагам, че, ако настояваш ще ти ги сложи както искаш, но аз лично нито за миг не съм съжалила, че избрах имплантите да са ми поставени през мишницата.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #127  
Стар 14th March 2009, 22:19
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emanuel4eto
Знам ли,доволна съм разстоянието започва да намалява, а ми е 11 ден.
Видях ти снимките и не забелязвам притеснително разстояние при теб. Да не забравяме, че все пак преди операцията си имала гърди . Аз понеже бях много притеснена относно моето разтояние искам да кажа, че видях работата на друг хирург върху моя приятелка и моите три пръста са нищо в сравнение с нейната шепа разтояние (и е надмускулно, което доколкото знам се коригира по-лесно). Относно разреза, нейния е под гърдата. Възможно е наистина да е нямало възможност да ги събере повече, но след това което видях намирам собствените си гърди за страхотни. А може би и започнаха да се дооформят и с всеки ден си ги харесвам повече.

emanuel4eto, страхотен резултат!!! Много ми харесват гърдите ти
Отговори с цитат
  #128  
Стар 14th March 2009, 22:26
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
... , но аз лично нито за миг не съм съжалила, че избрах имплантите да са ми поставени през мишницата.
И за мен основния фактор, който ме насочи към Тонев е разреза, който прави през мишницата, защото държах на него. Истина е обаче, че при корекция(ако се сменят с импланти с по-големи от примерно +20сс) разреза следва да е под гърдата. Мен това ме устройва, защото планирам раждане след минимум 3-4 години и прецених, че предпочитам през този период да ми е ''чисто'' под гърдата.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 14th March 2009, 22:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз по телевизията гледах на една мацка и сменяха имплантите с над мускулни....и пак ползваха същият разрез под мишницата.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 14th March 2009, 23:13
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Бобе, забеляза ли с какъв размер й ги замениха, в смисъл предполагам по-голям, но колко по-голям?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойнайдобриятБьлгарскихирургзаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:04.