IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th July 2005, 14:29
Дени
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране политика

Е,какво става,ще има ли руско-турско правителство в България?Дайте малко инфо.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th July 2005, 15:30
Nicotiana Nicotiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 16
По подразбиране

Искрено се надявам да няма! Само като слушам какво става там и ми иде да емигрирам! Това си е пълно безумие...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2005, 15:59
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Хайде да не ни настъпваш по мазола,а ?! Май трябва да спрем да тренираме, щом ще ходим към Ориента....там с пищни форми ще бъдем оценени по-високо.....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th July 2005, 16:11
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

След 20 мин ще разберем дали Станишев ще бъде премиер или не! Силно се надявам да не е! Като получа инфо ще коментираме!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th July 2005, 11:32
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ураааааааааааааааааааааа! Върнаха мандата! Аз тъкмо бях приготвила куфарите и паспорта...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2005, 11:22
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране ели

А за новините в 17ч. по канал 1 на турски - нямам думи. Мисля, че трябва да ги спрат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th August 2005, 08:08
It's me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако проблемът е само в новините,с мед да ги намажеш.Нека слушат и се ограмотяват.Съвсем не ми пука на какъв език си говорят в къщи,а то там се гледа ТВ.
Вчера отивам в болница и неволно дочувам циганка да се хвали каква инжекция(от 3 лв.)и каква дихателна техника е приложила,за да колабира пред ТЕЛКа и да и отпуснат пенсия по инвалидност(не на всеки астматик дават).Аудиторията,силно заинтригувана,си взимаше бележки,докато 'победителката"си пушеше цигарата и отговаряше на въпроси.Има нужда от пари жената-с 3"добри"деца,настанени в сиропиталището и 2"лоши",дето не ги знае къде са,но и носят по 1 внуче всяка година.После защо майка ми,учителката,взима пенсия 80лв.Вече не броим колко пъти крадоха дядо ми на село-същите цигани,на които даваше хляб през зимата,да не умрат от глад.Какво прави полицията?Съчувства ти.
Случайно да ви е правило впечатление кои получават субсидии за земеделие?И че списъкът на правоимащите е все с имена от Корана?А къде са Иван,Георги,Димитър?
Имам спомени от възродителния процес-съгласна съм,че не е приятно да заспиш Айше и да се събудиш Анастасия.Ако това беше истинската причина да заминат за Турция,а не повечето възможности в капиталистическа страна,защо сега изведнъж "се отсърдиха"и "простиха"на България и хукнаха да си вадят БГ паспорт?За което се възползваха от безплатните изборни екскурзии-хем документи да извадят,хем да си подадат гласовете за хора,които не познават,в страна,където не живеят.
Много чужденци с временни визи заемат работни места в България.Така и много българи работят в чужбина,но само и ако на обявата(издадена неколкократно),не се отзове местен.
Нямам нищо против никого.Но в страната,където си плащам данъците,не искам да се чувствам чужденец и малцинствата да определят как ще живея аз и семейството ми-както и те да живеят на гърба ми.Законът да е един и за всички.А новините...нека си ги слушат на китайски,ако щат.То за това си има дистанционно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th August 2005, 15:34
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
в страната,където си плащам данъците,не искам да се чувствам чужденец и малцинствата да определят как ще живея аз и семейството ми-както и те да живеят на гърба ми.
напълно съм съгласна; бих добавила и това, че малцинствата вече стават мнозинства. Защо в автобуса някой циганин няма билет не го закачат - защото ги е страх, никой нищо не може да им каже. А ако е някой от нас- ще те засрами пред целия автобус и ще те свали. На това аз не му викам равноправие
И в нашата къща са влизали да крадат, но се моля да ги хване питбула и да ги остави на място. Извинявам се за грубия език, но съм възмутена от тяхната наглост.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th August 2005, 17:34
wolfenstein wolfenstein не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2004
Град: Castle Wolfenstein
Мнения: 19
По подразбиране

отговорността за сегашното положение е повече наша, отколкото тяхна, защото държавата е повече наша, отколкото тяхна. следователно и отговорността да разрешим проблемите е повече наша. от нас се изисква правилната инициатива, а от тях несъпротивлението
__________________
21 г., 176 см, 72 кг
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th February 2008, 17:11
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wolfenstein
отговорността за сегашното положение е повече наша, отколкото тяхна, защото държавата е повече наша, отколкото тяхна. следователно и отговорността да разрешим проблемите е повече наша. от нас се изисква правилната инициатива, а от тях несъпротивлението
браво пич, така е, будни граждани добра държава
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: политика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.