IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 27th September 2006, 22:30
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

всъщност и на мен ми събуди интереса, ефекта от тези колани е малко спорен, но да вредят на бъбреците - от теб го чувам... обясни pls
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #172  
Стар 28th September 2006, 18:15
Girl_in_love Girl_in_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Здрасти Paradizio. Имам един въпрос.
Вреди ли taebo-то на 7 годишно момченце. Имам си едно хулиганче, което е доста зарибено. Естествено повечето упражнения не ги прави правилно, но все пак... важното е, че се кефи детето :P
Аз мисля, че не вреди.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 28th September 2006, 18:40
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Не бих казал, че вреди - упражненията са със собствена тежест, разбира се упражненията с гири няма да ги прави, ще ги повтаря но без гири. Натоварването е голямо въпреки това за млад организъм - да прави по малко повторения но по-правилно, повече да си почива, но не да сяда - някакво движение. Проблема е че при 7-годишните е необходимо повече внимание за да усвоят кординацията правилно, но ти би могла да и обърнеш това допълнително внимание и да и обясниш упражненията по-подробно, дори да и ги покажеш. Като цяло не е тренировката, която бих препоръчал, но ако толкова много и харесва - не виждам нещо страшно
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #174  
Стар 28th September 2006, 18:51
Girl_in_love Girl_in_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paradizio
Не бих казал, че вреди - упражненията са със собствена тежест, разбира се упражненията с гири няма да ги прави, ще ги повтаря но без гири. Натоварването е голямо въпреки това за млад организъм - да прави по малко повторения но по-правилно, повече да си почива, но не да сяда - някакво движение. Проблема е че при 7-годишните е необходимо повече внимание за да усвоят кординацията правилно, но ти би могла да и обърнеш това допълнително внимание и да и обясниш упражненията по-подробно, дори да и ги покажеш. Като цяло не е тренировката, която бих препоръчал, но ако толкова много и харесва - не виждам нещо страшно

То е момче
Няма проблеми с теглото. Просто за момента няма какво друго да спортува в нашия малък град. Целта е да си изразходи енергията, защото има голям излишък от такава.
Той прави онова 8 минутното клипче. Понякога по 3-4 пъти на ден.
Понякога едно от около 30 минути.
Не вдига тежести. Идеята е, да изразходи енергията.
Пък и му харесват каките, дето играят с Billy Blanks май
Отговори с цитат
  #175  
Стар 28th September 2006, 19:39
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

))))) така кажи - няма никакъв проблем, за момчето. Нямате ли басейн - плуването на тая възраст ще му даде много добър старт към всеки друг спорт. А щом му харесват каките - е тва е пич ))) напомня ми за мен на младини )))))
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #176  
Стар 5th October 2006, 13:08
iliana_buhova iliana_buhova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Можели някой да ми даде информация къде мога да се запиша на курс за инструктор по тае бо-моля ви пишете!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 12th October 2006, 20:08
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И защо ти е точно курс за инструктор по тае-бо? Пък и ти си от София, ти ако не може да провериш къде може да изкараш такова нещо , не очаквай от някои друг.
Ми виж в зала Универсиада, дали не провеждат курс за инструктори по аеробика (и ако провеждат може да кажеш . Мен ме пращаха там, но аз нямам време да се добера до София и да провера, а на телефоните никои не вдига
А за тае-бо... ми развии си издържливост и се учи от твоя учител. Всеки в началото копира, а с течение на времето доизменя.
Незнам какво точно да очакваш от един такъв курс, на мен са ми казвали, че те учат как да измисляш собствени стъпки, как да помагаш ако някой получи травма и как да си миксираш музиката, да определяш броя на ударите в минута и тем подобни. А това е доста важно според мен )
И някой да сподели: Какви програми използвате за да миксирвате музика?
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 21st October 2006, 09:01
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Искам да ви препоръчам моя инструктор по тае-бо ,прави супер яка тренировка .Води на стадион"Академик" вторник и четвъртък от 19ч и събота и неделя от 12.Казва се Венци и преди водеше и в Кали спорт но за моя неприятна изненада тази есен като им погледнах програмата видях, че вече не е там,сигурно има други ангажименти
Отговори с цитат
  #179  
Стар 26th October 2006, 19:52
zori zori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3
По подразбиране

къде в пловдив има тае-бо ,някаде около централна гара този район,освен в тоталспорта
Отговори с цитат
  #180  
Стар 11th December 2006, 00:16
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

Аз съм от Севлиево,на 25 г.съм същто ходя на ТАЕ БО и съм мн.доволна.Моя инструктор е КИОКОШИН,има черен колан,3 дан,а със нас разпуска.Тои е голям шемет и ни скъсва от тренировки,направо ни размазва,изобщто не ни жали.Но мисля че точно в това се крие тръпката.Повечето са жени на вазраст 30/35 г.,но сас доста добри мерки за годините си.Тае бото ми деиства като наркотик,направо се престръстявам и колкото повече ходя толкова повече ми се ходи отново и отново,нямам тарпение да доиде следваштия път.
__________________
.............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.