IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2009, 23:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Преди много години за мое съжаление ме заразиха с Хепатит В във една болница...Лежах един месец и половина със двойно увеличен черен дроб,както Ани К е написала нито боли и по нищо не можеш да разбереш че имаш проблем с черния дроб освен кръв -чернодробните показатели..та пиех в продължение на една година Карсил -оказа се че съм алергична и продължих със Легалон...Моя съвет е да отидеш при някой специалист,това че не си попаднал преди време на подходящ не означава че пак ще попаднеш на такъв сега.Успех и със здравето шега и самолечение на бива
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd March 2009, 07:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от amfiton
Не виждам нищо лошо че съм попитал
Ами никой нищо мошо не е казал. не знам защо реагираш така По-скоро изказваме догадки, че може да не е черен дроб, а нещо друго, за да прецениш при какъв специалист да отидеш. Вярно, че е трудно с лекарите, но все пак ако има нещо, трябва да се насочиш към тях.
Предполагам, че като начало едни изследвания с направление от GP-то ще бъдат от полза. Чернодробните изследвания са малко по-различни, но и при стандартните някои показатели могат да покажат, че има някакъв проблем. Прегледай жлъчката, тя е един доста гадничък орган и когато не работи добре, натоварва черния дроб.
Хайде, да ти минава бързо и кажеш какво е било
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd March 2009, 15:22
Аватара на Акупунктурист
Акупунктурист Акупунктурист не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

А знаеш ли в името на какво тренираш така усърдно? Тялото ти казва, че не му е приятно това!
__________________
Иглотерапевт и Фитотерапевт
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd March 2009, 17:05
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

И аз имах здравословни проблеми преди време, но намалих темпото, и се оправих.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st March 2009, 17:10
amfiton amfiton не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Акупунктурист каза :А знаеш ли в името на какво тренираш така усърдно? Тялото ти казва, че не му е приятно това!

Да знам.Значи това което най много ме яд е шибаната асма с която се боря вече почти десет години и ми писна и реших да пробвам със спорт както казах изпил съм доста лекарства не помагат уви по скоро пречат и реших да се боря по свой си начин.Решил съм да се боря и няма да се откажа щото тва не е живот просто поне не беше имам подобрения и бих умрял но не бих спрял да се боря предпочитам жив и здрав отколкото болен ...Или ще успея или няма да се откажа
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st March 2009, 17:22
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А като избягате 800 метра без почивка (както са ни карали по физическо), не ви ли боли нещо отдясно под ребрата?
Черният дроб боли само при дразнене на капсулата му (свиване или прераздуване). При физическо натоварване организмът има нужда от повече кръв, затова черният дроб (който е депо на кръв) се свива и изтласква допълнителна кръв в съдовете. Може и затова да те боли при плуване.

p.s. Всички други заболявания, които не засягат капсулата (хепатит) или я раздуват много бавно (цироза) не водят до ясни болки.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th April 2009, 18:47
amfiton amfiton не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Направиха ми иследване за черния дроб и кръвна картина мисля или нещо такова и двете са си много добре.Казаха ми че може да е някако разтягане там но идея си нямам какво.Личната каза че ако има болка ще направи нови иследвания за да търси от каде идва изписа ми някакво лекарство на прах Нимезил.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неприятнаболка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.