IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th February 2007, 09:12
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Здравейте момичета.Честито на бъдещите мамчета,много се радвам за вас.Пожелавам ви да си ги родите живички,здравички и много красивички,а за другото не се притеснявайте,всичко друго ще се нареди.Аз в момента съм в майчинство и отглеждам второто си дете(1,8г.),което не беше планирано. Когато разбрах че съм бременна първото ми дете беше на 8г. и много се притеснявах -че ще имат голяма разлика,че аз всичко съм забравила и на всичкото отгоре когато бях в шестия месец моята половинка трябваше
да се премести да работи в друг град(на около 160км.от нашия) и се прибира само за почивните дни,защото все още работи там.Трудно ми беше защото и за хубаво и за лошо бях сама и все още през седмицата съм сама,но нито за миг не съжалявам че си родих второто дете.Още един път честито на бъдещите мамички.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th February 2007, 10:23
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Venice
Мелиса, Честито и на теб!

Обърках се, постинга ми беше към Тиара.

За ехографа, може да се види пулсирането само след няколко седмици закъснение, а може би и по-рано. Мисля, че има трансвагинален на Шейново, може би има и на други места в София.
Аз засега съм му казала само по телефона, тъй като той е от друг град и на 220 км. от моя. Когато чу новината обезумя от радост.Но първо трябва да си реши проблемите с един нещастен брак.
Предстои ми среща с него другата седмица, за да си говорим и решаваме какво да правим.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th February 2007, 12:58
Venice Venice не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 81
По подразбиране

Тиара, ще ти стискаме палци!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th March 2009, 13:48
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Къде и как да родя?

Здравейте,онзи ден разбрах,че съм бременна и то в 14-тата седмица!Знам,че ще прозвочи смешно и ,че щте си кажета как до сега не съм рабрала,но сега е важното ,че в мен расте едно мило същество!Ноември месец би трябвало да родя!И точно за това в момента мисля.
Мисля да родя в къщи по естествен път,но незнам дали това е добра идея!Бих искала да ми помогнете с това решение...Ако го направите ще съм Ви много благодарна!
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th March 2009, 14:00
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране Re: Къде и как да родя?

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_kalcho
Здравейте,онзи ден разбрах,че съм бременна и то в 14-тата седмица!Знам,че ще прозвочи смешно и ,че щте си кажета как до сега не съм рабрала,но сега е важното ,че в мен расте едно мило същество!Ноември месец би трябвало да родя!И точно за това в момента мисля.
Мисля да родя в къщи по естествен път,но незнам дали това е добра идея!Бих искала да ми помогнете с това решение...Ако го направите ще съм Ви много благодарна!
Благодаря предварително!
Здравей!Със сигурност ти ще вземеш решение.Аз казвам само моето мнение.Родила съм две деца,без никакви усложнения и трето да родя отново ще го направя в болница.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2009, 14:07
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране Re: Къде и как да родя?

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_kalcho
Здравейте,онзи ден разбрах,че съм бременна и то в 14-тата седмица!Знам,че ще прозвочи смешно и ,че щте си кажета как до сега не съм рабрала,но сега е важното ,че в мен расте едно мило същество!Ноември месец би трябвало да родя!И точно за това в момента мисля.
Мисля да родя в къщи по естествен път,но незнам дали това е добра идея!Бих искала да ми помогнете с това решение...Ако го направите ще съм Ви много благодарна!
Благодаря предварително!

Честито!
Колко време си с импланти?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th March 2009, 14:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: Къде и как да родя?

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_kalcho
Здравейте,онзи ден разбрах,че съм бременна и то в 14-тата седмица!Знам,че ще прозвочи смешно и ,че щте си кажета как до сега не съм рабрала,но сега е важното ,че в мен расте едно мило същество!Ноември месец би трябвало да родя!И точно за това в момента мисля.
Мисля да родя в къщи по естествен път,но незнам дали това е добра идея!Бих искала да ми помогнете с това решение...Ако го направите ще съм Ви много благодарна!
Благодаря предварително!
Да родиш в къщи Не е ли по-добре в болница?

Иначе честито за бременността
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th March 2009, 14:34
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране Re: Къде и как да родя?

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_kalcho
Здравейте,онзи ден разбрах,че съм бременна и то в 14-тата седмица!Знам,че ще прозвочи смешно и ,че щте си кажета как до сега не съм рабрала,но сега е важното ,че в мен расте едно мило същество!Ноември месец би трябвало да родя!И точно за това в момента мисля.
Мисля да родя в къщи по естествен път,но незнам дали това е добра идея!Бих искала да ми помогнете с това решение...Ако го направите ще съм Ви много благодарна!
Благодаря предварително!
Извини ме,забравих да ти честитя.Честито и лека бременност
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th March 2009, 14:53
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Честито!Желая лека бременност и на двама ви и много много щастие!
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th March 2009, 15:03
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Честито и от мен!Това е най хубавото нещо да станеш майка.Относно въпроса ти за раждане в къщи,това е огромен риск за теб и бебето,ако има уложнения не даи си боже.Решението си е твое.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременностражданеимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:09.