IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 10th March 2009, 17:17
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

В такъв случай ти пожелавам успех, но все пак прочети книгата. Диетата, която ще ти направи е по нея, така че най-малкото ще я разбереш по-добре, ще знаеш какво се случва с тялото ти когато се храниш така и ще я спазваш със желание и самочувствие, че знаеш какво правиш, а не само защото някой ти е казал, че така се отслабва.
За мен Зоната е един от най-добрите режими, заслужава си да го знаеш и разбираш. :P
Отговори с цитат
  #132  
Стар 11th March 2009, 00:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabiii
..............................
Хубаво, а там където провери разбра ли на какво е доктор? Поне това би трябвало да ти е ясно, щом го кичиш с тази титла.
Все повече се затвърждава в мен убеждението, че просто гу`син Симеонов се грижи да е на първа страница името му, на принципа "няма лоша реклама".
Отговори с цитат
  #133  
Стар 11th March 2009, 16:38
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #134  
Стар 27th March 2009, 01:54
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Януари 2008г ходих при Симеонов. Тежах 75 кг, при ръст 170. Бях отчаяна. За 17-годишно (тогава) дете, такова тегло е нещо ужасно най-вече за психиката. Винаги съм изглеждала добре(не и тогава, разбира се), занимавам се активно със спорт. На режима, който ми даде изкарах 5 дни. За мен беше непонятно как няма да ям шоколад, оцет, сол и тн. и т'ва за ''2 реда х 50% от колонка са равни на 1 цял ред'' и до сега не съм го схванала, даже ще се радвам, ако някой ми го обясни. Отслабнах с Редуктил и много воля. Тази зима, обаче пак качих и то доста - около 6 кг ( в момента съм 69). Чака ме бал, след това море и изобщо и да не беше така искам да обичам това, което виждам в огледалото ( да не помислите, че сега го мразя!) Спомних си за посещението ми при Симеонов и суперлативите, които бях изчела в този форум за него. Благодарение на форума аз се свързах с него. Сега горещо ме вълнува конкретното, което е променило мнението на shona и lottus, защото именно от техните мнения бях повлияна, както и на Amanda1. Ще бъда благодарна, ако получа отговор, дори и да не бъде публикуван във форума, а ми бъде пратен на ЛС. За мен е важно да зная истината, защото както масата аз също бях очарована и ако не бях изчела по-обстойно мненията, както в тази, така и в други теми, в които сте писали, още днес на обяд щях да му звънна за час. Доста ми повлияха и мненията на Maria Vassileva, не отричам, само не разбрах дали и тя е ходила при него, но мисля, че в случая това няма значение. Вашите мнения ми повлияват, защото явно за да промените възприятията си относно Симеонов, значи има основателна причина, но аз съм човек, на когото му трябват конкретни доводи. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 27th March 2009, 11:21
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #136  
Стар 27th March 2009, 11:59
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Напълно разбирам опасенията ти, затова предложих ЛС, а не директна публикация във форума. Имаш пълно право да си мнителна.
Моят преглед беше преди малко повече от година и помня сравнително малко подробности, обаче помня че ме пита имам ли приятел, пита ме къде уча, стана въпрос, че се занимавам с бойни изкуства (то стана въпрос от това, че с тогавашния ми приятел тренирахме заедно). Разказа ми за резултати на други свои пациентки. Запомнила съм историята за една, на моите години, отишла с приятеля си... отслабнала много, даже му казвала, че заради нея ставали катастрофи (в кръга на шегата). Попита ме защо съм отишла сама - повечето момичета ходели я с майките си, я с гаджетата си. Още нещо ми направи много силно впечатление - хвана ми китката, както се мери пулс. Изчаках да приключи и попитах ''Т'ва к'во беше?" Каза имаш малко липса на желязо, иначе всичко е ОК. Аз си повторих въпроса и той ми разказа за някакъв индиец, който лекувал в центъра и всички бурканчета по стената били негови. Та той го научил на това... не помня как му каза. И т'ва беше общо взето, или поне това, което си спомням.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 27th March 2009, 15:04
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
  #138  
Стар 27th March 2009, 15:32
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря ти за отделеното време и внимание!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 28th March 2009, 12:36
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

хора, аз като ви чета съвсем се обърках. мислех си, че в него ми е надевдата, а сега виждам и другата страна на монетата.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 30th March 2009, 09:12
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИЕТОЛОГОГНЯНСИМЕОНОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:57.