IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3591  
Стар 27th March 2009, 22:32
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Миламила е права.
Който не иска той не успява.

А на тези които искат да отслабнат бързо - всеки ден поне по кг, на грешното място сте. Ако мислите че няма да се справите, по-добре не започвайте. Защото дори и в първите дни да сваляте по много, после може да се получи така че да не свалите нито килограм 20, та и 30дни. Ако ще се отчайвате... По-добре от сега търсете друг режим.

Така че САТЕН, стегни се. Не е трудно. Всичко е в главите ни. Ако още от сега тръгнеш с нагласата че няма да удържиш ( само защотото има ограничение в някои храни, но пък няма в количествата...) то да знаеш че си обречена на провал. Ако приемаш съвет - когато станеш утре сутринта , започни деня с мисълта, че няма да гладуваш, а ще отслабнеш и това е страхотно, защото като дойде време за разголване и по-леки дрешки с гордост ще показваш новото си тяло. Трябва да изпитваш лекота и приятно чувство. И ще се получи.
съветвам те и да направиш калкулатора от първа страничка и да споделиш тук с нас колко си висока, колко кг си и колко искаш да станеш... какво ти показва калкулатора.

Кати, незнам точно какво ти е трудно. Споделяй с нас за да те напътстваме. Аз лично ти завиждам дето се вика, че за 4 дни си свалила 3кг. Аз ги свалих за 15 дни. Така че не бива да се отчайваш и поддаваш на изкушения. Забрави за днешния ден, а утре направи един протеинов ден с мноооого вода (мн е важна водата когато прегрешиш) и продължавай напред. Ако мислиш че е непосилно за теб, то тогава не се мъчи, защото ако не след пет, то след петнайсет дни пак ще се изкушиш. А така няма да има ефект от спазването на режима.

Поствам картинката на Далила
Отговори с цитат
  #3592  
Стар 27th March 2009, 22:40
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Здравейте мацки, радвам се че групата се запълва с нови хора. Добре дошли и от мен на всички Такааа, да се похваля първо-имам минусче и сега съм 66.7 А иначе да се оплача-тия дни много ме гложди мисълта че подсладителя е супер вреден, а аз каквато съм си приготвям всеки ден разни режимни сладки с подсладител понеже и един ден не мога да преживея без да хапна сладичко.Та кажете вие как сте към тоя подсладител, консумирате ли го често и изобщо какво ви е мнението за него?
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #3593  
Стар 27th March 2009, 22:53
Аватара на katito78
katito78 katito78 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: софия
Мнения: 53
По подразбиране

tirra , добре че си ти ,мила малко да ме нахокаш и да ми дадеш сили. Не казвам че ми е трудно- ДА трудно ми е , но само с водата. Яд ме е че се изложих, но повярвай ми вече щях да припадна от глад и това беше първото ,което ми попадна пред очите По принцип начина ми на живот е доста по различен май от вашия-понякога нямам време да ям чак до 17-18.00ч, и после като се натъпча якоооо....
Та това ме притеснява, защото знам че трябва да се закусва, обядва и т.н Иначе за изкушенията не е толкова страшно- поставя ли си го за цел, няма проблем. По принцип не мога без сладко, а сега от 2 дни даже и то не ме изкушава
Отговори с цитат
  #3594  
Стар 27th March 2009, 22:54
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

И аз мног подсладител употребявам - всеки ден в закуската, в сутрешното и понякога следобедното кафе. А ако ме хване гладът за сладко... просто не питай!
Какво да ти кажа - вредно или не аз без сладко не мога. В крайна сметка диабетиците го ползват цял живот и на никой не му е излязло трето око - докато ние ще спрем подсладителя някой слънчев ден...

Сподели Кати какво ти е толкова различното в дневните занимания, че нямаш време да ядеш? И аз бях така, но се научих. Първо ми беше много неудобно да извадя кутията с пилешкото или с варените яйца и да обяснявам на всички, че съм на диета, но това е в миналото ...
Отговори с цитат
  #3595  
Стар 27th March 2009, 22:54
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

Ми чесно казано аз нямам добро мнение за подсладителите и се опитвам да ги избягвам. Наваксвам си сладкото от варени моркови когато съм на ПЗ и отвреме на време пия разтворими витамини. Но съм си купила и една кутийка суитли за всеки случай. Като цяло до сега два пъти съм си готвила със суитлито. Четох за подсладители от растения ( степия май беше ) но нещо неможах да я открия.

Аз да ви питам за какаото - в трета фаза позволено ли е и в какви количества?
Отговори с цитат
  #3596  
Стар 27th March 2009, 23:07
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране



Извинявай Иве, но много ме развесели. Стевия е растението - има го в аптеките (не всички, но се намира) или пък в магазините за диетични и диабетични храни (пак не всички). Малко е скъпо, обаче.
Има го в този он - лайн магазин: http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=30
Отговори с цитат
  #3597  
Стар 27th March 2009, 23:13
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Ивче, какво е това сладко от моркови. Я сподели .ААА, как така ше имаш тайни от нас?

Мила
, с тва трето око ме уби. Но и аз като теб всеки ден употребявам подсладител. С кафето, в сладкиши....

Кати, незнам какво е ежедневието ти, наистина. Аз в момента не работя и ми е мн лесно. Но може да си носиш кисело млекце, варени яйца, пуешка шунка. Дори печено бутче ( продават такива готови в била)... или от вакумираните пържолки. Също става. Хубаво е да си правиш малко почивки - не е полезно да работиш нон стоп. Така че през тези мини петминутки да си хапваш. И водата е много важна. Особено утре когато ще "гониш и бориш" не режимната храна. Успех.
Отговори с цитат
  #3598  
Стар 27th March 2009, 23:26
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Значи Стевията е безвредния подсладител, така ли?Ако е така ще похарча малко повече пари но поне да знам че не съм минала от трън та на глог ( демек от цигарите на подсладителя).Може да ми се смеете за такова сравнение ама ме наплашиха че и от него се развивало рак пък аз нали съм си една такава паника, малко да ме жегнат и се паля
А вие защо не спите аз да ви питам
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #3599  
Стар 27th March 2009, 23:34
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Ми давай тогава!

Уважавам хора, които се грижат за здравето си. Аз съм прекалено голям мързел и го карам по течението ...
Отговори с цитат
  #3600  
Стар 27th March 2009, 23:38
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Леле ама той наистина доста скъп се оказа-моя от 270 мл.-2-3 лв.,Стевия 20 мл-7 лв. май ще си помисля преди да го купя
milamila_77 това нали не значи че вече не ме уважаваш
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:58.