IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 28th March 2009, 10:44
pufinka pufinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Т.е. приятелката ти е казала да се "оттървеш" от детето, за да запазиш гърдите си може би - така ли. Няма логика - да родиш месец май здраво и хубаво бебе.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th March 2009, 10:47
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Ооо я стига Ходи някъде другаде си задавай "оригиналните" въпросите Ясно е че не говориш сериозно. Плюс това никъде не пишеш че си с импланти,а това е тема за мамопластика
Всички бяха мили с теб и ти отговориха точно и коректно,но не вярвям вече някои да го направи
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th March 2009, 10:51
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

БРЕМЕННОСТА Е МНОГО ВАЖНО И СЕРИОЗНО НЕЩО
И ако наистна се шегуваш с нея,то то говори що за човек си
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th March 2009, 13:16
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране О

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
Ооо я стига Ходи някъде другаде си задавай "оригиналните" въпросите Ясно е че не говориш сериозно. Плюс това никъде не пишеш че си с импланти,а това е тема за мамопластика
Всички бяха мили с теб и ти отговориха точно и коректно,но не вярвям вече някои да го направи
Но пише и бременност нали?А и ти ако си загубила едното си бебе ще бъдеш като мен!!!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th March 2009, 13:20
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Що за приятелка имам?

Цитирай:
Първоначално написано от pufinka
Т.е. приятелката ти е казала да се "оттървеш" от детето, за да запазиш гърдите си може би - така ли. Няма логика - да родиш месец май здраво и хубаво бебе.
Може ,но щом е така по-добре да не го правя ако вобщте може?Благодаря все пак!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th March 2009, 17:09
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка, въобще не си мисли глупости от рода..да родя по-рано..Крушата сама пада от дървото когато узрее.Казвам ти го от собствен опит.Имам две деца и второто го родих с импланти.Нищо в мен не се промени дори и циците ми.Само дето после не съм кърмила..но детето ми е живо и здраво и скоро ще навърши 3 годинки.Колкото до раждането...никой не ме е питал дали имам импланти или не.Даже доктора не ми е видял и циците.Карай си спокойно бремеността, роди си го по нормален начин и се радвай на рожбичката си!!!УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th March 2009, 21:18
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Миличка, въобще не си мисли глупости от рода..да родя по-рано..Крушата сама пада от дървото когато узрее.Казвам ти го от собствен опит.Имам две деца и второто го родих с импланти.Нищо в мен не се промени дори и циците ми.Само дето после не съм кърмила..но детето ми е живо и здраво и скоро ще навърши 3 годинки.Колкото до раждането...никой не ме е питал дали имам импланти или не.Даже доктора не ми е видял и циците.Карай си спокойно бремеността, роди си го по нормален начин и се радвай на рожбичката си!!!УСПЕХ!!!
Благодаря,че все още има добри хора на този свят,а не кята други който приемат мойте въпроси на майтап!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th March 2009, 10:43
pufinka pufinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Малко да поспамя - но те уверявам, че абсолютно никой не прие въпроса ти на майтап. Може да се каже че се прие и твърде насериозно и отговорно. Но си прочети твоите мнения - и ще се убедиш че има доста противоречия. Така че, забележката ти е меко казано - неуместна
Хубава бременност ти желая
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th March 2009, 15:00
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

ЧеститоСуийт-калчо, ама неможах да разбера как така раждаш хем Август, хем септември пък сега и ноември
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th March 2009, 16:22
pufinka pufinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Именно на това се зачудихме. Понеже има тук и раждали жени, които са наясно с продължителността на бременността
Ама после Свет-Калчо каза че се заяждаме
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременностражданеимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:01.