IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th July 2005, 10:38
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Re: МЪЖЕ

Цитирай:
Първоначално написано от ELI
Как пък определихте процента - 89%.. Не са чак толкова много... но все пак ги има. Започвам да си мисля, че българските мъже сте малко разглезени от толкова красота около себе си.. Много хубави жени има по тези ширини. ..Имате избор..
е не са чак толкова много.......зависи до колко мъжа е капризен към дадена жена
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th July 2005, 11:16
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране Re: МЪЖЕ

Ако живеехте в Германия например, може би щяхте да сте на друго мнение.. за англо - саксонската раса да не говорим....
Отговори с цитат
  #43  
Стар 7th July 2005, 14:24
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Каквито сме едните, такива са и другите. Не само мъжете могат да са капризни по отношение на външния вид на жената, ние също можем, но се налага да правим по-честичко компромиси. В края на краищата всеки човек е комплекс от качества и недостатъци, но честно казано всеобщото мнение, че жените са меркантилни и едва ли не друго не ги интересува ме дразни. Всичко е до самочувствие. Онзи ден слушам двама колеги си говорят - единия платил сметката на някаква мадама и сега трябвало на 100 процента да я "има". Чудно ми е, защо когато дадете 2 лева в голямата си част мъжете смятате, че после жената ви е длъжна. Много отдавна сметките си плащам сама, работя, вадя достатъчно пари и не смятам, че това е нещото, което би ме привлякло в един мъж. Но пък сега като си помисля - мъжете се плашат от независими жени. И пак си казвам - обожавам мъже с добро самочувствие ! Колкото и да ме дразнят понякога, ги обожавам.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th July 2005, 20:51
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Каквито сме едните, такива са и другите. Не само мъжете могат да са капризни по отношение на външния вид на жената, ние също можем, но се налага да правим по-честичко компромиси. В края на краищата всеки човек е комплекс от качества и недостатъци, но честно казано всеобщото мнение, че жените са меркантилни и едва ли не друго не ги интересува ме дразни. Всичко е до самочувствие. Онзи ден слушам двама колеги си говорят - единия платил сметката на някаква мадама и сега трябвало на 100 процента да я "има". Чудно ми е, защо когато дадете 2 лева в голямата си част мъжете смятате, че после жената ви е длъжна. Много отдавна сметките си плащам сама, работя, вадя достатъчно пари и не смятам, че това е нещото, което би ме привлякло в един мъж. Но пък сега като си помисля - мъжете се плашат от независими жени. И пак си казвам - обожавам мъже с добро самочувствие ! Колкото и да ме дразнят понякога, ги обожавам.
Мъжете се плашат от независими жени ?? Незнам може и да си права, немога да потвърдя , поне аз не съм от тези....

А колкото до това че някои мъже като направят някаква да я наречем услуга на жена и после си мислят че тя им е длъжна, тук мога да кажа че това се мислене се получава именно заради някои жени. Мога да дам пример даже... преди време си говорехме няколко мъже и една жена на такава тема , говорехме си как ако нейния приятел и купи нещо, тя се чувства задължена, и най-често си отплаща със секс....че какво друго ? И не е само тя такава....има много други такива жени

Иначе съм напълно съгласен с това че всеки човек с сбор от качества и недостатъци и понякога правим компромиси.......аз лично ги правя ако си заслужава
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th July 2005, 11:24
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
ако нейния приятел и купи нещо, тя се чувства задължена, и най-често си отплаща със секс....че какво друго ? И не е само тя такава....има много други такива жени
е това пък е много тъпо......да ме извини твоята позната, ама аз не смятам, че секса е задължение, жалко че и много мъже мислят така: като й купят дрешка, парфюм или др. и тя е "ЗАДЪЛЖЕНА" да му пусне. Как ли не????
относно темата - това ми прилича на детски лексикон. С такава коса, с такива очи и т.н. Когато има нещо между двама души, то се усеща, а ако не сте го почуствали(треперане на ръце, крака, глас, сърцето ти слиза в петите и не виждаш нищо около теб, само неговото лице) жалко за вас![/quote]
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th July 2005, 12:58
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Висок, тъмна коса, тъмни очи, Умен, добре възпитан.
И щеше да е добре да се придържам към този тип, но уви!
Такива отклонения имам, че не ми се говори
P.S. Подкрепям Ирина и Ох Боли
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th July 2005, 09:36
Madlen43 Madlen43 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: PLOVDIV
Мнения: 1
По подразбиране

Умни,ителигентни,с чувство за хумор,джентълмени,които не мислят само эа това как да те вкарат в леглото,а да те накарат с държанието си да се чувстваш така, сякаш си единствена на този свят с от щастие,да си на седмото небе.Дали има такива мъже-сигурно някаде има и такива......
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th August 2005, 11:36
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Нямам предвид че всеки път като и купи нещо и същата вечер ще се прави секс Говоря малко по-общо. Иначе Да, много ама много е тъпо. Но има и такива жени, с това карата мъжете да им купуват повече и повече
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th August 2005, 11:14
Mari Mari не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Но има и такива жени, с това карата мъжете да им купуват повече и повече
ти вече обръщаш темата в съвсем друга насока, макар че наистина има такива кучки(съжалявам за израза )които живеят само с тази цел.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 20th August 2005, 11:15
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

така де , нали темата е Какви мъже харесват жените Трябва да разгледаме всички видове.

Аз няма да се бъркам вече в тази тема, щото не ми е мястото де, само жени да пишат , аз ще чета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквимъжехаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.