IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2009, 23:48
nofunatall nofunatall не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 6
По подразбиране не мога да разбера защо нямат ефект упражненията вкъщи

Здравейте!искам много да си стегна корема,да поотслабна също.всеки ден правя по 10 минути упражнения у нас:за стягането на краката , седалищните мускули и най-вече наблягам на упражненията за корем.правя по 2 серии по 20 повторения нормална коремна преса,после 2 серии от тази с краката нагоре,странична преса също.понякога танцувам.иначе през деня не се застоявам на едно място за дълго.колкото до хрането - не спазвам определена диета-само сутрин мюсли ,а после какво ми попадне.и горе долу от 1 година правя интензивно упражнение ,но от 2 месеца имам чувството ,че има обратен ефект:коремът ми е подут всеки ден,като се наям ми става тежко,леко ме стягат панталоните и вече незнам какво да тренирам,какво да ям ...ако можете ми дайте съвет какво да правя ,за да бъда във форма ,както преди-с плосък корем!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th March 2009, 23:41
tartcitrus tartcitrus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 47
По подразбиране

Аз съм начинаеща в тези неща, но от нещата, които прочитам тук мисля, че трябва да увеличиш интензивността. При положение че караш 1 година на едни и същи упражнения, които не са чак кой знае какво, само коремни преси, които са си много ефективни, но не забелязвам да правиш кардио упражнения. Така или иначе за 1 година тялото ти е свикнало с това напрежение и вече не му се отразява, за това го увеличи, прави повече коремни преси, ходи на фитнес или нещо такова. Тичай, скачай на въже...
Относно хранителния режим също мисля че постъпваш грешно, ако ядеш сутрин мюсли, а после каквото ти попадне тогава яденето на мюсли няма никакъв ефект. Аз съм против строгите режими, но гледай поне да е леко здравословно, колкото да не е без нищо. Пий повече вода, гледай да спазваш трите основни ядения на ден (закуска, обяд и вечеря) и гледай последното ти ядене да е 2-3 часа преди да си легнеш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th April 2009, 16:05
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Здравей!Аз също правя упражнения в нас също правя коремни преси като теб в началото почнах с 4 серии по 20 после всяка седмица увеличавах с по 5 правя упражнения за краката както теб също по 4 серии и така увеличавам и тях.Правя всеки ден различни упражнения за да се натоварвам максимално.Разделила съм седмицата на 6 дена като в един ден правя коремните преси а в друг упражненията за крака.Взела съм си един уред наречен мултимастер или таймастер,който е за крака ръце и т.н може да се използва редовно ( и помага ) за стягането на краката.Аз лично го използвам в деня когато правя упражненията за крака.Понеделник,Сряда и Петък правя коремни преси като всяка седмица вдигам с по 5,а Вторник,Четвъртък и Събота правя упражненията за крака.Мисля сега да ходя малко и на фитнес за бягам на пътеката или мисля да качвам стълби за дупето,защото има ефект.Неделята си почивам.И така аз за 1 месец и половина съм постигнала почти голям успех да ти кажа,но все пак не очаквам много от това,защото за да постигнеш нещо трябва да го правиш упорито.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th April 2009, 17:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

По темата - защото Иванин не ходи по домовете да инструктира, за съжаление....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th April 2009, 17:27
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Кой е казал
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th April 2009, 10:17
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: не мога да разбера защо нямат ефект упражненията вкъщи

Цитирай:
Първоначално написано от nofunatall
искам много да ...
Сега остава наистина силно да го пожелаеш... и накрая просто да започнеш да правиш нещо.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th April 2009, 10:28
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Кой е казал
Да запиша час тогава
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th April 2009, 10:45
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Как очакваш да имаш резултат от 10 мин упражнения на ден ????
10 мин се загрява за упражнения...
Коремни можеш да си правиш до безкрай и пак да имаш корем, ако не включиш кардио, за да топиш мазното. Абе с две думи, с извинение, нищо не правиш
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th April 2009, 10:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Кой е казал
Да запиша час тогава
Няма кво да записваш, то други желаещи няма
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th April 2009, 11:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Няма кво да записваш, то други желаещи няма
О... сега като пусна това съобщение - може и да се намерят... Ако и уреди носеше с теб - можеше и аз да си запиша час...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: немогадаразберазащоняматефектупражнениятавкъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:45.