IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th April 2008, 20:44
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

След тренировка !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th April 2008, 16:35
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Нещата се оказват твърде индивидуални. Снощи например гледах по телевизията, че сладкото трябвало да се яде преди тренировката. ИЗВОДА е че преди да се започне каквато и да е диета или тренировъчна програма трябва да се ходи на диетолог и да се направят необходимите изследвания на организма, това е мое мнение. Аз напимер си смених работата преди два месеца и качих три килограма, стоенето пред компа ми оказа влияние, въпреки всекидневните ми тренировки и лишенията на които се подлагам.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th April 2008, 23:00
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Това стоене пред компютъра прецаква много от населението - Аз за тва се принудих да ходя в зала а и миналата седмица (тренера каза че сладко мога да си хапвам след тренировка и то понеже в залата имаше и КОрни, та , разбрах че е позволено, обаче има друго . Това сЛадко не Разбрах как аджеба като го разгражда организма ми доколко ще спре черпи от мускулите. И кои са аджеба тези трудни за разграждане въглехидрати - Аз ям пълнозърнест хляб или ръжено пшеничен ама... нещо не ми се връзва...
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th April 2008, 11:10
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Това стоене пред компютъра прецаква много от населението - Аз за тва се принудих да ходя в зала а и миналата седмица (тренера каза че сладко мога да си хапвам след тренировка и то понеже в залата имаше и КОрни, та , разбрах че е позволено, обаче има друго . Това сЛадко не Разбрах как аджеба като го разгражда организма ми доколко ще спре черпи от мускулите. И кои са аджеба тези трудни за разграждане въглехидрати - Аз ям пълнозърнест хляб или ръжено пшеничен ама... нещо не ми се връзва...
Не знам дали е на място, но искам да споделя нещо за хляба. Преди 5 години го отказах тотално и резултатът беше 10кг надолу. Бях 62кг и 164см. За пет години почти не съм променяла теглото си около 50-52кг. Естествено и доста тренировки през това време. Както вече споделих от скоро качих малко килца и то заради промяната на навиците ми и стоенето пред компа по най-малко 8 часа на ден. Гадна работа.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th April 2008, 16:00
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deriel
Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Това стоене пред компютъра прецаква много от населението - Аз за тва се принудих да ходя в зала а и миналата седмица (тренера каза че сладко мога да си хапвам след тренировка и то понеже в залата имаше и КОрни, та , разбрах че е позволено, обаче има друго . Това сЛадко не Разбрах как аджеба като го разгражда организма ми доколко ще спре черпи от мускулите. И кои са аджеба тези трудни за разграждане въглехидрати - Аз ям пълнозърнест хляб или ръжено пшеничен ама... нещо не ми се връзва...
Не знам дали е на място, но искам да споделя нещо за хляба. Преди 5 години го отказах тотално и резултатът беше 10кг надолу. Бях 62кг и 164см. За пет години почти не съм променяла теглото си около 50-52кг. Естествено и доста тренировки през това време. Както вече споделих от скоро качих малко килца и то заради промяната на навиците ми и стоенето пред компа по най-малко 8 часа на ден. Гадна работа.
Ами не искам да отслаблам, не се лишавам от хляб, но знам че и той е пречка за орелефяването, а и аз съм горе долу 167 и тежа 50- 51 от един месец тренирам, и се радвам понеже вися по-малко пред компа, тъй като 3 месеца не ставах от него започна странно трепрене по гръбначния стълб като че ли имах змия , която искаше да излезе оттам.
Дори като се движех я усещах. Откакто ходя на тренировки Спря това
трептене. Така че , хора ако има възможност, да не стоите пред компа, недейте. Е има дни в които сам цял ден пред него заради учебна дейност, но в нетренировъчен ден се пада.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th April 2008, 20:29
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Преди тренировка най-добре е да се хапва месо с ниско съдържание на мазнини (пилешко, телешко, пуешко). Месото задължително трчбва да е или варено или печено. С казаното до тук бих добавил че месото трчбва да е комбинирано със салата. Зеленчуците подтискат чувството на глад защото запълват стомахът. Стой далеч от простите въглехидрати и приемът ти на сложни въглехидрати 2 часа преди и до 2 след тренировка трчбша да е умерен. След тренировка трябва да приемеш достатъчно протеин за да може да възстановиш мускула. Витамини също е препоръчително да пиеш след тренировка за да възстановиш загубените по време на тренировка чрез изпотяшането. И още нещо ПИЙ ДОСТАТЪЧНО ВОДА И ЯЖ ЗЕЛЕНЧУЦИ И ПЛОДОВЕ НА ВОЛЯ.
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th April 2008, 22:28
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

А с това далечно хранене след тренировката ми 2 чосово няма ли да приличам на недохранена? Че и без друго приличам на такова
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th April 2008, 06:39
kroexist kroexist не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 86
По подразбиране

Секунда.... не казвам че не трябва да се яде в диапазона 2 преди и два часа след тренировка. Просто трябва да е мн умерено и добре преценено какво ще ядеш... Много е важно повярвай!
__________________
www.SILABg.com
онлайн каталог за спортни храни
(5% ОТСТЪПКА за членове на forum.tialoto.bg)
телефон: 0887 764 403
скайп: silabg.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th April 2008, 14:26
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Като се замисля, то и витамини и без хранителни добавки няма да мина, а?И добре че съм месоядно, то пилешкото няма да ми се смее!!!
Благодаря за идеята! А вода си пия, много вода, иначе
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th April 2009, 14:08
joryvk joryvk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kroexist
Преди тренировка най-добре е да се хапва месо с ниско съдържание на мазнини (пилешко, телешко, пуешко). Месото задължително трчбва да е или варено или печено. С казаното до тук бих добавил че месото трчбва да е комбинирано със салата. Зеленчуците подтискат чувството на глад защото запълват стомахът. Стой далеч от простите въглехидрати и приемът ти на сложни въглехидрати 2 часа преди и до 2 след тренировка трчбша да е умерен. След тренировка трябва да приемеш достатъчно протеин за да може да възстановиш мускула. Витамини също е препоръчително да пиеш след тренировка за да възстановиш загубените по време на тренировка чрез изпотяшането. И още нещо ПИЙ ДОСТАТЪЧНО ВОДА И ЯЖ ЗЕЛЕНЧУЦИ И ПЛОДОВЕ НА ВОЛЯ.
Привет, какви протеини ще ме посъветваш да приемам? Аз след тренировка (обикновено вечерно време) гледам да вечерям след 1-2 часа, като ям основно салати и месо. И плодове... Много ме зарадва с това, че мога да ям веднага след спорт. Аз от този спорт (спининг) яко огладнявам и доста си хапвам не знам как да го контролирам този глад, мъка мъка!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храненепредиследфитнескаксепроцедира
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.