IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2005, 22:20
TaFFy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Заглеждате ли се по фитнес инструктора си ?:)

Ахоййййййй! Таа..това е малко по-неинтелектуална тема..малко в стил Космо.. Ето за какво става на въпрос:
Днес докато бях във фитнеса и си мислех..колко по-безинтересно би ми било ако не беше сладкото дупенце на инструктора да се размотава насам-натам ..направо се захласвам понякога ..хаха ..ама той май няма нищо против де ..Та да ви питам, момичета, вие кефите ли се на вашия фитнес инструктор? Извадили ли сте късмет и вие с готин инструктор или..се ядосвате на уж здравия чичка, на когото половината от прогрсивно нарастващата маса се дължи на подкожни сланинки?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th August 2005, 01:41
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Ееее ти откри топлата вода та даже скоро ще я усетиш и под душа
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th August 2005, 07:33
Дида
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Кефим се,разбира се...особено като установим ,че има само една мозъчна клетка и тя е за да му напомня в колко часа какви хапчета да взима..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th August 2005, 08:05
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

По инструктора не точно, но................ при положение, че в залата има случаи, в които тренират над 40 човека едновременно - определено има стимули !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th August 2005, 08:58
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

.....аз пък повече се кефя като видя жена(инструктор) с готино тяло, отколкото мъж...може би за6тото добре сложените и стегнати жени са по-малко от мъжете)))
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th August 2005, 08:31
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Определено не. Единственият ми стимул е моите собствени резултати. В крайна сметка за това ходя и на фитнес. А повечето мъже в залата са направо смешни! Само се въртят пред огледалата и кършат стойки. Естествено има и такива, които тренират много сериозно и от тях човек може да научи доста само като ги наблюдава. Това обикновено са хора спортисти, които сериозно се занимават с някакъв друг вид спорт и гонят постижения. Има гимнастици, плувци ...
Но в крайна сметка всеки си има своята собствена причина да ходи на фитнес.
От мен хубав ден. 8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заглеждателисепофитнесинструктораси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.