IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 19th April 2009, 04:27
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedka79
Мерси Дани, най-скорошна е тази, на която съм с черната блуза-от вчера, другите са от втората седмица.Чета във форума, че нослетата се променят с месеци, затова явно трябва да се въоръжа с търпение
търпение му е маиката!!!колкото повече живееш с мисълта за наи-красивия нос,толкова по-хубав става тои!!!ПОНЕ АЗ ТАКА СЕ ЧУСТВАХ ДЕ!!!А ВЕЧЕ СЪМ НА 3 МЕСЕЦА!!!
Отговори с цитат
  #722  
Стар 20th April 2009, 01:30
n0sens3 n0sens3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Офф, здравейте на всички с правени нослета и тези, които искат да си ги правят....след всичко изчетено направо и аз взех да си набивам някакви филми, че се нуждая от ринопластика, а незнам точно какво трябва да си оправя на носа?!Сега ще се опитам да пусна снимки, според вас като мнение да споделите, дали имам някакви косури и аз за оправяне
Отговори с цитат
  #723  
Стар 20th April 2009, 08:55
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

N0sens, ти ако досега не си установил такъв косур сам за себе си, няма смисъл тепърва да търсиш - това дали имаш нужда, ти сам си определяш, а не хората.
Отговори с цитат
  #724  
Стар 20th April 2009, 10:24
Аватара на tedka79
tedka79 tedka79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 217
По подразбиране

moneymoney,нослето ти променя ли се все още?3 месеца не е малко време... Аз не се вманиачавам да го гледам по цял ден, но имам чувството, че от след втората седмица нямам никаква промяна, а наистина ми се иска да поспадне още(ако си гледал снимките ми по-горе, си видял за кое говоря)
Nosens,всички тук бихме помогнали, но както каза Celtc dream не търси недостасъци там, където ги няма. Ако решиш, пусни снимки, аз бих ти казала откровено мнение...
Отговори с цитат
  #725  
Стар 20th April 2009, 15:06
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedka79
moneymoney,нослето ти променя ли се все още?3 месеца не е малко време... Аз не се вманиачавам да го гледам по цял ден, но имам чувството, че от след втората седмица нямам никаква промяна, а наистина ми се иска да поспадне още(ако си гледал снимките ми по-горе, си видял за кое говоря)
Nosens,всички тук бихме помогнали, но както каза Celtc dream не търси недостасъци там, където ги няма. Ако решиш, пусни снимки, аз бих ти казала откровено мнение...
променил се е особено там дето ми беше гърбицата!!с времето отока спадна и от 2-3 седмици насам вече се появи извивката която исках!!ма да знаеш че ше спада оште ти е рано!!!аз сум на 3 месеца а още имам лека синина под едното око!!при секи е различно!!
Отговори с цитат
  #726  
Стар 21st April 2009, 13:31
n0sens3 n0sens3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

www.denis920116.aha.bg ето тук имам снимки, според вас има ли нещо за оправяне въобще, че взех да се чудя...?!
Отговори с цитат
  #727  
Стар 21st April 2009, 17:30
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

n0sens3 , много си сладък , а нослето ти е ПЕРФЕКТНО !!!

Избий си от главата всички глупости....
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #728  
Стар 21st April 2009, 19:32
n0sens3 n0sens3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

хаха мерси, ама нещо взех да се комплексирам и взех да си мисля и аз за ринопластика
Отговори с цитат
  #729  
Стар 21st April 2009, 21:35
ВВЗ ВВЗ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
на 24.03 ми правиха ринопластика. В момента в който се събудих от упойката бях толкова подута, че нищо не виждах. Отоците бяха затворили очите ми. Да не говорим за състоянието на носа - ужас. На 10-тия ден ми махнаха гипса , но отокът около носа не беше помръднал. До сега имам една голяма топка вместо нос. Мина почти месец, но отокът не спада. Оперира ме доц. Евстатиев. 3 пъти ходих при него на преглед, той каза, че не знае какво да ме прави и подобен случай не е имал.
Ужасена съм. Не зная при кого да отида на преглед. Не мога само да стоя и да чакам. Моля, дайте съвет.
Благодаря
Отговори с цитат
  #730  
Стар 21st April 2009, 21:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

За съжаление нищо не можеш да направиш, освен да чакаш отокът да спадне. Можеш да си вземеш Арника, да слагаш студени компреси на носа, но не очаквай бърз резултат. Тъканите са травмирани и трябва време.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:19.