IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 11th October 2006, 19:46
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Гледайте Голамата уста на Биг Брадър довечера, ще дават операцията на носа на Пепи, може да е полезно
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th October 2006, 19:55
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Аз да си напиша пак за моето топче ,че скоро не съм
Днес бях на контролен преглед /минал е месец/ Топчето е хръщял ,появата му е нещо нормално и може да спадне.Кофти е че може и да изпъкне повече или да си остане същото.Тогава ще се наложи повторно пилене,но без чупене. И нали надеждата умира последна.... вярвам че ще слегне....
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th October 2006, 20:21
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Забравих да спомена ,че докторът ми позволи да си спортувам- плуване,тичане,фитнес....
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th October 2006, 08:21
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

И моят нос се поду различно от двете страни след сваляне на гипса. Това е нормално.
Emmalfy, Tsvetik, страшно много ми помогнаха вашите постове.
Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15th October 2006, 11:59
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

И моят операция беше отвортена ,в резултат на което ноздрите наистина ми са с различна големинаи на различна височина.Първото е заради отворения метод на интервенция,второто за различното спадане на всте страни...
soi,какъв белег? Аз такова нещо нямам.В резултат на какво се получава?
Ето ти един модел на череп http://en.wikipedia.org/wiki/Cranium (най -долу в дясно) Костта свършва обще взето там докъдето ти е било подножието на гърбицата...всичко друго е хрущял.

Ей,Galiusha, нали за това всички сме тук- за да си помагаме взаймно Аз също не знам какво щях да правя без Tsvetik,кити и всички ,които ми понасят безкрайните постове за носа Благодаря ви много и аз
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15th October 2006, 12:24
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

ми белег защото ми е рязан отдолу ламелата и ноздрите но ноздрите са рязани отвътре.пук незнам манеме и коста ми е подута дали е жизмойно,и дали е от стургането там и 4упенето ?? дано ноздрите се върнат на мястото си защото мн несиметрично
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th October 2006, 12:50
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Щом толкова мн хора не сме с перфектните носове само месец,два след операция,сигурно си е съвсем нормално да го има тези асиметрии,подутини и други такива. Не вярвам на всичките хирурзите да са ни били некадърни Кофти че глупости от рода на ,,Пълна промяна" на мен ми бяха промили мозъка и си мислех ,че едва ли не -махат ти гипса и вирваш идеално носле в небесата
За сега си вярвам на доктора ,че до 6 месеца няма смисъл да се нервирам на ,,дефектчетата си "
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th October 2006, 13:38
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Щом толкова мн хора не сме с перфектните носове само месец,два след операция,сигурно си е съвсем нормално да го има тези асиметрии,подутини и други такива.
абсолютно, явно си е нормално. Аз съм вече пети месец след операцията. В началото първия, втория месец, че и третия след операцията носът изглеждаше крив, ноздрите различни и на различно ниво, хрущялите над ноздрите също изглеждаха различно. Хирургът ми ми беше казал, че това ще се оправи, но честно казано това не ме успокои, когато след толкова време все още имаше асиметричен изглед. Естествено - помислих си какво друго може да каже, няма да каже "Да бе, глей как ти направих крив носа, не е истина!"
Обаче четвъртия месец нещата вече изглеждаха по-добре и бавно и незабележимо всеки ден ставаха промени. Сега знам, че има още да се променя, защото върхът на носът ми все още е изтръпнал. Но носът ми изглежда почти идеален. За оздрите страничен човек не може да ги забележи, освен ако не се снимам и не му покажа разликата Та така, не се притеснявайте поне първите шест месеца, нямате представа как се променя носа. Но това става бавно, въоръжете се с търпение 8)
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th October 2006, 15:16
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

лелел вие сте върхът са гаум щастлива че евентуално ще се оправи и подутото на гърбицата и това изкривяване,4е баси ако само ме е приспал и нищо не е направил ха ха и да защо на тези от пълна промяна хоп махат гипса и хайде чисто нов нос???.но верно напипвам някакви криви кости дамо малко спаднат мн ми се иска мерси за успокоението наистина ми помгате много
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15th October 2006, 16:50
kocco kocco не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 35
По подразбиране

Извинявайте ама какво е отворена операция данеби това да е стария метод когато ти махат цялата кожа от носа до веждите, а не само с бъркане през ноздрите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.