IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th April 2009, 12:22
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Е та тва е, приключи се. Каквто било - било.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st May 2009, 14:52
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
За съжаление, изглежда най-трудно се прибира върха към лицето и ако носа ти е голям в профил, не очаквай много да бъде скъсен, независимо кой ще те оперира тук в България. Аз имах същия проблем - исках носа да се смали погледнат в профил, но след две операции си е толкова голям, колкото беше по рождение. Имах и доста месест топчест връх, който смятам, че доц. Джамбазов доста добре изтъни и оформи.
Защо ли някои се заблуждават, че пластиците биха им оформили по-добре носовете от УНГ специалист, който всеки ден има по няколко ринопластики. Един пластик най-много да предизвика и здравословни проблеми, освен че едва ли ще се справи блестящо, ако носа има нужда от много корекции.
много верни думи-подкрепям те!
моя случай беше същия
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st May 2009, 14:59
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Oтиди при емил георгиев той ще ти го скъси колкото искаш На мен така ми го скъси 4е после ми се наложи да ми присаждат хрущял за да ми се удължи !
хмм той е най-можещия,нали,ако откаже друг ще вземе парите,които се дават на ръка и не са фиксирани в сайта му.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 17th July 2009, 13:52
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Отивам на втора оерация Септември страх ме е от резултата. Сега носът ми доби асиметрия - горе изглежда като изместен целия към лявата ми страна, а долу... едната ноздра е по-голяма и по-високо док веднага забеляза асиметрията и докато говорих за едното си уше, той ми се вглеждаш в носа и сам подхвана темата... натрупала ми се е някаква тъкан във връхчето и имамбабунка там; дано да се оправи от втория път, ще прави някакв изпилявания на хрущяла горе и ще отнеме излишна тъкан от връхчето, ще смъкне ноздрата... м смятате ли, че горе това изместване ще се оправи само с изпиляване?
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13604812
1234
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th July 2009, 13:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Снимката е много неясна, но кривината на гърба се вижда ясно. Не съм специалист, но не вярвам да се оправи само с изпиляване. Разликата във височината на ноздрите също се вижда, но изкривяването на гърба повече се набива на очи. Много хубаво си помисли дали пак при него да се оперираш.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 17th July 2009, 14:21
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic dream
Вчера си купих мултивитаминки, Арника и Аулин
Тази Арника нещо като Цитросепт ли е?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 17th July 2009, 14:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Арниката уж спомага за по-бързото изчезване на отоците и синините.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th July 2009, 14:56
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Снимката е много неясна, но кривината на гърба се вижда ясно. Не съм специалист, но не вярвам да се оправи само с изпиляване. Разликата във височината на ноздрите също се вижда, но изкривяването на гърба повече се набива на очи. Много хубаво си помисли дали пак при него да се оперираш.
ами доктора ще направи втората корекция за негова сметка... пак ще говоря на тази тема
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th July 2009, 15:23
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Как можа да ми се случи точно това, от което ме беше страх носът ми да е по-грозен от преди... много тънък ми се вижда гърбът в хрущялната част, където свършва костта, като го местя обратно на изривяването, се оправя, ама така пък от другата страна изглежда зле... не знам, мислех си, че гърбът трябва да е еднакво широк навсякъде, а не да е по-широк между очите и по-тесен надолу какво да правя
Отговори с цитат
  #60  
Стар 17th July 2009, 15:25
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Арниката уж спомага за по-бързото изчезване на отоците и синините.
Арниката пие ли се или се маже? На едно място в интернет попаднах на капки Арника, които се пият.
За мазане на отоците не ползвате ли Хепароид?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: аздаседжойннакъмклуба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.