IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 15th October 2006, 16:54
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

не просто те режат ламелата това е часта прд носа и два разреза на ноздрите пак те обръщат но не е през устата
Отговори с цитат
  #72  
Стар 15th October 2006, 22:19
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Много странно,аз нямам белегче под ноздрите,явно не са ме рязали ...някой да има идея какво са ми правили ,щото не е това :
http://www.facialsurgery.com/ClkoffT...6_01_06mh.html
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #73  
Стар 15th October 2006, 22:59
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Питах,точно за тва ми е странно! Евстатиев изобщо не оперира по ендоскопския начин ,само с отваряне .Обаче не мога да разбера защо нямам белегче ? Дали пък не е зарастнало преди махането на гипса
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 16th October 2006, 10:17
soi soi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 21
По подразбиране

ми не просто не те е рязал и операцията е била закрита защото ако е открита задулжително щте има6 и товя разрез и зарастването му отнема поне година за да не се ижда въобще
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th October 2006, 13:59
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Така ,мина време откакто за последно писах тук Накартко - изкарах кофти грипче,предимно съсредоточено в носа ;( Много беше кофти ,щото е още твърдичък- не става за духане ,а тъкмо си мислех ,че скоро няма да ми се наложи пак да дишам през устата.
Някой мисли ли ,че може да се изкриви от прекарана хрема ?
Иначе спада постепено.По-късно ще си сложа снимки от последните дни .Само тъпият хрущал не спада .Явно ще се пили ,а как не ми се чака още 4 месеца
А да и още едно въпросче- нормално ли е тъй като едната страна на носа ми е доста по подпухнала ,ноздрите да изглеждат несиметрично.Разликата не е фрапираща и е значитеолно по -добре от преди ,но все пак ми се искаше да си е както трябва
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #76  
Стар 28th October 2006, 16:33
marii4eto marii4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до marii4eto
По подразбиране

много искам да се включа в този форум, защото си правих корекция на гърбицата на 26 септември в пловдив, и досега постоянно се разхождам с огледалото и изследвам всички промени на носа си , много се радвам че ви има защото и аз така имам подутини на хрущялите и неравности, и вие ме поуспокихтел И аз бях заблудена с тази Пълна промяна , но явно действителността е съвсем различна
Отговори с цитат
  #77  
Стар 28th October 2006, 16:58
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Тези хрущялчета не са за притеснение.В смисъл че дори и да не спаднат се пилят под месна упойка и веднага след това си на крака .
А моето за да съм по точна се променя непрекъснато . За радост все още е меко и като го натисна хлътва...за минута
И аз съм с огледало ...и фотоапарат ...непрекъснато . Нослето ми определено не е перфектно -тип кака Джоли ,ама и така му се радвам
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #78  
Стар 28th October 2006, 17:26
marii4eto marii4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до marii4eto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliza_m
Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy
Щом толкова мн хора не сме с перфектните носове само месец,два след операция,сигурно си е съвсем нормално да го има тези асиметрии,подутини и други такива.
абсолютно, явно си е нормално. Аз съм вече пети месец след операцията. В началото първия, втория месец, че и третия след операцията носът изглеждаше крив, ноздрите различни и на различно ниво, хрущялите над ноздрите също изглеждаха различно. Хирургът ми ми беше казал, че това ще се оправи, но честно казано това не ме успокои, когато след толкова време все още имаше асиметричен изглед. Естествено - помислих си какво друго може да каже, няма да каже "Да бе, глей как ти направих крив носа, не е истина!"
Обаче четвъртия месец нещата вече изглеждаха по-добре и бавно и незабележимо всеки ден ставаха промени. Сега знам, че има още да се променя, защото върхът на носът ми все още е изтръпнал. Но носът ми изглежда почти идеален. За оздрите страничен човек не може да ги забележи, освен ако не се снимам и не му покажа разликата Та така, не се притеснявайте поне първите шест месеца, нямате представа как се променя носа. Но това става бавно, въоръжете се с търпение 8)
здравей, аз имам същия проблем, и на мен хирурга ми каза че чак около четвъртия месец мога да очаквам крайния резултат , аз също с недоверие приех тези думи , но след това което чувам от теб се успокох, благодария
Отговори с цитат
  #79  
Стар 28th October 2006, 17:40
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #80  
Стар 28th October 2006, 17:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сигурно и от техниката зависи,не само от хирурга,от want разбрах,че 2 часа след нейната операция(в Англия) е яла хамбургер,а такива тампони в носа,за които пишете,въобще не е имала.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаВъзстановителенпериод
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.